‘این نشان می دهد که به دنبال رویاهای خود را با انتخاب خود و خانواده’: Christina Elmore & گابریل گراهام در BET ‘بیست’

(CBS محلی)– لنا Waithe یکی از خلاق ترین افراد در هالیوود و کار او را می توان در سراسر ViacomCBS خانواده است.

این فیلمنامه نویس تهیه کننده و بازیگر است خالق “چی” در Showtime و شرط بندی جدید سری “بیست سالگی” در مورد یک گروه از زنان در 20 تا بدانند زندگی خود مشاغل و روابط در لس آنجلس. کمدی امکانات بازیگران ما قبل از دیده می شود مانند کریستینا Elmore و چهره های جدید مانند گابریل گراهام. هر دو Elmore و گراهام عاشق بودن و نشان می دهد که به عنوان معتبر به عنوان این یکی.

“این یک رویا آن را به معنای واقعی کلمه یک رویا به حقیقت می پیوندند” گفت: Elmore در مصاحبه با CBS محلی DJ Strainge. “پس از آخرین نشان می دهد که من به پایان رسید من پرسید که چه من می خواستم برای انجام بعدی. من گفت: من خیلی دوست دارم برای انجام یک ساعت و نیم کمدی در کابل با زنان, در مورد زنان. بیست سالگی است به معنای واقعی کلمه رویای من است, و آن را بسیار جادویی.”

“من در کلاس بازیگری و بازیگری معلم گفت: شما باید به طور خاص در مورد نوع کاری که می خواهید انجام دهید و این نوع از مردم شما می خواهید برای کار با” سعید گراهام. “لنا Waithe شد و در بالای لیست من و من تا به حال امتحان برای تعداد کمی از چیزهایی که او را قبل از. من دوست دارم با او کار کنم و او را دوست دارم به نوشتن. من فقط اتفاق افتاده است به بیست و آن را به یک سوار و من بسیار آموختم.”

در علاوه بر این به Elmore و گراهام Jonica T. گیبس منجر به راه به عنوان یک گی فیلمنامه به نام هتی که آزادانه از Waithe. “بیست” همچنین ویژگی های یک ستاره نکردم مهمان بازیگران با رپ Big Sean, NBA champions ریک روباه و ایمان Shumpert و بازیگر ونسا ویلیامز. هر دو Elmore و گراهام گرامی تجارب و خاموش کردن دوربین با تمام نشان می دهد ستاره مهمان.

“هر هفته ما می خواهم اسکریپت پیدا کردن که بازی کردن نقش و مانند آنچه” گفت: Elmore. “آنها در حال رفتن به در کوچک ما نشان می دهد که شگفت انگیز است. آن هم واقعا با طراوت. من به تماشای زیادی تلویزیون در روز و شما می توانید نام های بزرگ می آیند و نشان می دهد به منظور جلب مخاطب و نه لزوما به داستان هست. Big Sean به حال قبل از این انجام داده بود و او متعهد بودن خوب بود. هیچ چیز انجام شد و بدون تفکر از داستان و در خدمت داستان است. عالی بود به کار با بسیاری از این هیجان مردم است.”

“من واقعا به راحتی مرعوب و من فکر کردم من خواهد بود بیشتر مرعوب اما من واقعا انگیزه و الهام گفت:” گراهام.

در نشان دادن Elmore نقش زنی به نام ماری که یک تلویزیون اجرایی و گراهام پخش نیا که یک مربی یوگا. ماری و نیا بهترین دوستان است حتی اگر آنها دو نوع مختلف از مردم و دوستی یکی از بزرگترین تم های این مجموعه.

“بخش بزرگی از این نشان می دهد که به دنبال رویاهای خود را, اما همچنین انجام آن خود را با انتخاب خانواده” گفت: Elmore. “و برای دیدن یک دوستی زیبا بین سه سیاه که شبیه گربه است یا نه قابل پیش بینی و کلیشه ای است. واقعا احساس طراوت.”

“نیا است آرام و کمتر نگران کننده در گروه و ماری است که باید همه چیز را در یک راه بسیار خاص” گفت: گراهام. “من فکر می کنم آن را ایجاد یک تعادل بین این دو است. شخصیت های مختلف را به یک تعادل کامل است.”

سازمان دیده بان “بیست” در شرط و شرط+

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de