دنور هنرمند توماس “مسیر انحرافی” ایوانز آموخته کسب و کار هنر است.

شناخته شده برای, رنگارنگ, مقیاس, بوم, پرتره های نقاشی های دیواری و اخیرا خود را تعاملی پروژه 5 اشاره گر خود را چشمگیر رزومه محدوده از شکستن دیوار خیابان هنر ایران در جشنواره های معتبر بین المللی اقامت هنرمند.

به عنوان یک هنرمند فعال مرور جهان از رسانه های اجتماعی او است که اغلب خواسته برای مشاوره توسط معماران و طراحان است. پس از چهار سال از ارسال هفتگی نکات حرفه ای هر سه شنبه برای معماران و طراحان در Instagram صفحه او تصمیم به گسترش این پست به یک کتاب.

با کمک از تکیه گاه, چاپ و نشر, Evans منتشر شده بود این هنرمند: راهنمای تعاملی برای ماندگاری هنر و حرفه ای در 11 فوریه. کتاب ادغام از حکایات شخصی, مصاحبه با دیگر طراحان, پاسخ به سوالات متداول و منابع برای آموزش و پرورش بیشتر. ما با Evans جلوتر از چندین حضور در کلرادو به بحث در مورد کتاب جدید خود را.

Westword: چرا شما تصمیم به نوشتن یک کتاب است ؟

توماس ایوانز: آن آغاز شده از یک پست من در Instagram به نام هنر نکته شنبه. حدود چهار سال و نیم از آن را انجام می دهند و مردم به درخواست که در آن آنها می توانند پیدا کردن آرشیو و من یک محل خاص است. من فقط شروع به انجام هشتگهای در این پست حدود دو سال پیش.

بنابراین مردم به درخواست من اگر من می خواهم برای نوشتن یک کتاب, و شما می دانید که گاهی اوقات شما فقط آن عبور کردن یا بدفع الو قت گذراندن. اما یکی از دوستان من در واقع به یک ناشر برای من. و من به آنها گفتم من ایده, به طوری که آنها به ملاقات با ما و اساسا من تن به تن آنها را ایده من از این هنر راهنمایی در قالب یک کتاب — داشتن کتاب مانند برخی از این دیگر هنر کتاب اما بیشتر در مورد تفاوت های ظریف بسیاری از چیزهای که هنرمندان در حال رفتن را از طریق امروز توسط یک کارگر هنرمند. و داشتن آن را مانند یک کتاب یا یک راهنمای نوع از چیزی که به عنوان خوبی. پس از آن کوچک و به راحتی قابل هضم مرتب کردن بر اساس مانند یک راهنمای منابع. و آنها را دوست داشت اما من واقعا به هر چیزی نوشته شده و در همه پس از آن بود که اساسا درست کردن که زمین و Instagram پست که من هر سه شنبه که من قادر به نوشتن کتاب.

آن را در زمان حدود یک سال به همه چیز آغاز شده و در دست خود را. آن را فقط به انجام این هنر نکته روز سه شنبه و تنها در تلاش برای استفراغ کردن به یک کلمه doc در مورد همه چیز من شده است رفتن را از طریق برخی از مهمترین و تاثیرگذار راهنمایی من به هنرمندان و دانش آموزان است که از طریق استودیو — و واقعا این فقط از آنجا آمد.

پس وجود دارد بسیاری از همپوشانی بین چه در کتاب و چه در هنر نکته شنبه پست ؟

وجود دارد مقدار قابل توجهی از با هم تداخل دارند. من می خواهم بگویم در ابتدا دو سال و نیم آن عمدتا در مورد روش و مراحل و فقط یک مقدار زیادی از دست بر روی نوع مهارت است. اما بعد از آن واقعا به بسیاری از نرم-مهارت مناطق که به طور کلی خلاق — از آنجا که بسیاری از مردم که من می دانم که بسیاری از پست های من هستند و مردم از همه, پس زمینه, پس نه فقط هنرمندان تجسمی. نویسندگان کمدین و بازیگران — افرادی که نیاز به مشاوره در کل.

بسیاری از توصیه ای که من به امروزه می توان ترجمه به مناطق دیگر از زندگی, بنابراین داشتن این نکات که بسیار گسترده تر, اما بسیاری از همان چیزهایی است که من صحبت کردن در مورد. من می خواهم بگویم آن سرمایه گذاری به بسیاری از تفاوت های ظریف از زندگی یک هنرمند است. شما لازم نیست که به یک خلاق و یا یک هنرمند واقعا چیزی از آن. اینها نکاتی است که من مرتب کردن بر اساس تکیه بر بیشتر از آن امروز به دلیل رسیدن به آنها خیلی بیشتر از مردم و شما می توانید استفاده کنید که در استودیو خود را در عمل و خارج از استودیو خود را عمل به عنوان به خوبی.

چه نوع از منابع خواهد یک خواننده پیدا بود هنرمند ؟

من یک تن از مصاحبه با کار هنرمندان و طراحان افرادی که می دانستند در مورد موضوعات من در حال نوشتن در مورد. بسیاری از بینش است که از خودم اما بعد از آن شما باید بینش می آید که از افراد دیگر که شما می دانید که شما می توانید پیدا کردن در Instagram که واقعا کارشناسان خود در زمینه خود را.

ساختار این کتاب مانند [این]: سمت چپ بیشتر متن و سمت راست بیشتر است فضایی که در آن مردم می توانند ابله و یادداشت برداری. من فکر کردم که فوق العاده مهم است آن را به احساس می کنم مثل یک کتاب که در آن شما قادر به نوشتن به آن است.

بنابراین در سمت راست فضای ابله فضا را یادداشت و پس از آن یک بخش به نام “گوگل” که در آن برخی از بخش های مختلف باید عبارات جستجو که مربوط به آن موضوع است. بنابراین اگر من صحبت کردن در مورد چیزی است که من می خواهم به شامل عبارات جستجو که شما قادر به رفتن به گوگل و نگاه کردن و کمک می کند که هنرمندان و مردم فقط به طور کلی کسانی که با خواندن این کتاب یاد بگیرند که چگونه به کارهای پژوهشی و تحقیقاتی را برای خود.

دنیای هنر است نه یک کوکی-برش مرتب کردن بر اساس چیزی که شما باید تطبیقی در منطقه محلی خود و یا پایه آن عمل خود را و یا مردم در اطراف شما. یادگیری چگونه به تحقیق و کشف چیزهایی خودتان یکی از چیزهایی است که من واقعا می خواستم برای انجام این جستجو در گوگل-شرایط بخش چیزی است که من مطمئن ساخته شده من جمله در بسیاری از بخش های مختلف.

تاپیک نقل و تکالیف بیش از حد — تمرین شما می توانید انجام دهید برای کمک به درک این موضوع کمی بیشتر است. و در آنجا سوالات برای کمک به شما بیش از برخی از چیزهایی که من صحبت کردن در مورد و یا منعکس کننده در برخی از چیزهایی که من در مورد صحبت شد و سعی کنید و ترجمه کنید که برای تمرین خود را.

من حتی خواندن و منابع ، بنابراین در آخرین صفحات من یک تن از منابع که در دسترس هستند در نظر پادکست, مستند, کتاب, وبلاگ, پست ها و انواع دیگر از وب سایت ها و سازمان هایی است که هنرمندان می توانند در لاغر یا رفتن به, برای کمک به اضافه کردن ارزش به خود را تمرین و یا پیدا کردن اقامت studios, کمک های مالی, پادکست که بسیاری از هنرمندان گوش دادن به.

این همه هنر-مرتبط است. این نوع دهانه از نظر نوع محتوا اما هر یک از کسانی که من حدس می زنم محتوا است که هنرمندان دیگر را هضم به کمک عمل خود را. بنابراین زمانی که من در انجام مصاحبه با من صحبت به افراد در مورد آنچه آنها گوش دادن به و یا گرفته شده به نظر درست مانند پادکست ها و یا فیلم های مستند, فیلم و چیزهایی مانند آن. من اضافه شده کسانی که به منابع بخش است. در حال حاضر مردم قادر به گفتن “من نمی دانم این سایت وجود داشته است” یا “من نمی دانم این وجود” و آنها همه چیز را بررسی کنید.

وجود دارد مقدار زیادی از منابع در خارج وجود دارد, اما گاهی اوقات شما نمی دانید که آنها وجود دارد. و من فکر می کنم که بخش واقعا کمک خواهد کرد که. آن مقدار زیادی از مربوطه انواع محتوا به خصوص پادکست مسائل به دلیل آن است که نسبتا جدید است. بنابراین بسیاری از اوقات شما فقط لازم نیست که در بسیاری از دیگر کتاب های هنر است که آنها دست از در مدرسه اما پیدا کردن آن در این کتاب است در حال حاضر من به یک منبع که من می توانید گوش دادن به هر هفته.

بودند هنرمندان شما در مصاحبه های شخصی دوستان شما و یا مردم شما رسیده ؟

برخی شخصی و بعضی ها که من را به رسیده است. یکی از این هنرمندان است Birdcap و Birdcap من حدود چهار سال پیش. واقعا عالی فرد و شگفت انگیز muralist سفر بسیاری واقعا منحصر به فرد سبک و صدا زمانی که آن را می آید به کار کرد. او می داند زیادی در مورد هنر خیابانی و سفر صرف در حالی که در کره جنوبی تدریس و انجام هنر به طوری که او می داند زیادی در مورد هنرمند بودن. او آن را تمام وقت, و او فقط لب زیادی. او از ممفیس ، بنابراین ما صحبت زیادی در. او هیجان زده در مورد دادن بینش به دیگر هنرمندان برای کتاب. به طوری که برخی از شما به عنوان خوانده شده در نقل قول ها و بخش های مختلف این کتاب و پس از آن شما می توانید در واقع نگاه او و بگویند که Birdcap? که این فرد؟” آن را فقط به کسی دادن تصادفی مشاوره. آن را برای تلفن های موبایل خوب است, اما او در واقع کسی است که صدا مشاوره است که او با استفاده از امروز.

پس از آن واقعا مربوط به آن کسی که شما می توانید نگاه کردن در Instagram و دنبال کنید و ببینید اگر آنها اخیر را نشان می دهد و یا آینده را نشان می دهد و همچنین. آن را ترکیبی از مردم من می دانم که مانند آن و سپس افراد دیگر که من نمی دانم اما واقعا نگاه کردن به مانند دیگر این هنرمند Craola از کالیفرنیا. او واقعا پیش بینی هنرمند. یکی از بخش هایی است که من تا به حال او را به شیرجه رفتن به هنر است و پدر و مادر. پس چگونه به عنوان یک مادر تمام وقت, خلاق, اما هنگامی که شما باید یک کار مهم دیگر و یا شما باید مسئولیت چه که نگاه مانند? چگونه است که رفتن ؟ پس از آن بود که یک کمی از همه چیز.

همه چیز را نه فقط در هنر [اما] همه چیز را احاطه کرده است که یک وقت هنرمند است که بسیاری از مردم نمی فکر می کنم — فقط گرفتن آن از منظر او. من بوده ام به دنبال است که به مانند پانزده سال و فقط دیدن کار او…و او یک همسر و بچه خود را به طوری که او چگونه موفق شده است که در طول سال چیزی است که مردم واقعا می خواهید بدانید در مورد. او فقط مانند Birdcap; او در حال حاضر انجام بسیاری از پروژه های مختلف. او را فعال و مردم او را می دانم به طوری که آن را نه فقط مانند گرفتن نقل قول و مصاحبه از افرادی است که خیلی بزرگتر و یا مبهم که در آن شما فقط آنها را نمی بینید. همه در همه ، آن را مانند تلاش برای مطمئن شوید که در هنگام بالا و آینده و هنرمندان در حال ظهور هنرمندان که می خواهید به عنوان خوانده شده و کار خود را به سطح بعدی خواندن این کتاب من می خواهم به آن را احساس به عنوان مربوطه که ممکن است [پس از من] به نقل قول ها و دیدگاه از مردم که به طور جدی به انجام بسیاری از کار امروز است.

آیا شما می گویند مشاوره در کتاب خود خاص به هنر دنور, صحنه یا بیشتر جهاني ؟

این جهانی است. بسیاری از چیزهایی که من می خواستم در مورد بحث در این کتاب است که به اندازه کافی گسترده به جایی که شما می توانید با استفاده از این مشاوره و یا این دیدگاه و درخواست آن را به عمل خود را حتی اگر شما در مینه سوتا یا ژاپن یا هر جای, من می خواهم بگویم. و یا هر نوع سطح مهارت این که آیا شما در حال بیرون آمدن از دبیرستان و شما در حال تلاش برای آن را کشف کردن و یا اگر شما تا به حال خوب پانزده سال کار حرفه ای و به نوعی plateaued و در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به حرکت این هنر جدید جهان با رسانه های اجتماعی و Instagram. همه این چیزها در حال حاضر فقط به عنوان مربوطه پس [آن را] چگونه شما مرتب کردن بر اساس خود را حرفه ای و دوباره اختراع خود را پس از سال ها و همه چیز را در میان.

بسیاری از چیزهایی که من می خواستم به صحبت در مورد تفاوت های ظریف است که مورد بحث بسیاری است. مانند هنر و پدر و مادر و یا چگونه به شبکه و یا چگونه به هنر خیابانی. چرا که آن را واقعا نمی تدریس در مدرسه چگونه شما حرکت آن منطقه و یا چگونه شما کشف کردن که پروژه را در و آن را کنار بگذارند.

من هنوز هم یادگیری بنابراین من تا به حال به یاد بگیرند که من به عنوان همراه. مانند اینکه چگونه می توانم ارزش یک پروژه ؟ چگونه برای نوشتن یک پیشنهاد به جایی که من شانس را افزایش دهد ؟ چگونه می توانم برنامه من در بالای پشته هنگامی که آن را در مقابل یک انتخاب کمیته? بسیاری از آن چیزهایی که هستند و چیزهایی که شما فقط درباره آن صحبت نمی کنیم زیرا شما فقط خیلی شلوغ اما این کتاب تلاش می کند تا تقریبا به شما مقدار زیادی از “چرایی” در پشت برخی از کسانی که همه چیز. زیرا هنگامی که شما می دانید چرا پشت یک کمیته انتخاب و یا چرا شما یا نمی توانید کمک مالی شما شروع به تجزیه و تحلیل و تنظیم اقدامات خود را. آنها را می توان در تنظیمات جزئی به جایی که قبل از شما بودند را رد کرد اما در حال حاضر شما شروع به دیدن یک کمی بیشتر آری چون چیزی شما را تغییر داد چرا که در حال حاضر شما می دانید چرا پشت برخی از مرتب کردن بر اساس از کمیته و یا کمک مالی یا گالری در شرایط چرا آنها انتخاب هنرمندان و یا اصلا انتخاب هنرمندان. آن را تلاش برای باز کردن به عنوان بسیاری گفت و گو به عنوان امکان پذیر است وقتی که می آید به دنیای هنر و موضوعاتی که مربوط به امروزه.

چگونه شما می گویند که ایجاد هنر حرفه ای برای یک زندگی متفاوت از هنر صرفا به عنوان بیان شخصی?

هنگامی که شما کامل شما با تکیه بر درآمد و یا اکوسیستم از دنیای هنر به پرداخت صورتحساب. خیلی متفاوت گاهی اوقات از نظر پروژه های است که شما را و یا پروژه های که شما قبول مناطق است که شما را به. هنگامی که شما در حال انجام آن را در کنار شما لازم نیست که زمان زیادی. بنابراین شما فقط به انجام این هنر است که شما می خواهید به انجام و یا احساس خوبی در مورد — در حالی که شما در حال انجام آن تمام وقت در حال حاضر شما در حال تلاش برای گسترش به عنوان آنجا که ممکن است. شما در حال تلاش برای رسیدن به راه های مختلف ایجاد کار و پس از آن بدانند, خوب, چگونه می توانم این را پایدار و افزایش طول عمر من ایجاد هنر تمام وقت به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است.

بنابراین وجود چند تفاوت وقتی که می آید به صورت تمام وقت و پاره وقت عمل است. اما برای من رفتن وقت بود مرتب کردن بر اساس از آنجا که در حال حاضر من تمام روز واقعا تمرکز بر ایجاد هنر. بنابراین بسیاری از فرصت هایی که من نمی توانستم در قبل به دلیل آن بود که بخشی از زمان من بود رفتن به مدرسه و انجام برخی از چیزهای دیگر — در حال حاضر من قادر به سرمایه گذاری بر روی تعداد زیادی از آن. چیزهایی مانند گذراندن یک ماه در یک کشور دیگر برای یک هنر اقامت. اگر شما یک کار به طور منظم است که می تواند بسیار دشوار به انجام. اما اگر شما تمام وقت شما می خواهید به انجام است که شما می خواهید به رشد به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید به عنوان یک هنرمند بنابراین شما آن را به عنوان یک سرمایه گذاری در خودتان و آموزش و پرورش خود و کاوش خود را در عمل و در خارج از جعبه. بنابراین شما قادر به انجام کارهایی مانند آن. و سپس بخشی از آن را مانند پول نیست به عنوان بزرگ یک نگرانی, اما زمانی که شما در حال انجام آن وقت آن “در حال حاضر من واقعا در پیدا کردن کمک های مالی پیدا کردن کمک های مالی برای کمک به من در حمایت از یک پروژه و رشد یک پروژه است.” وجود دارد مقدار زیادی از مناطق مختلف است که تبدیل شدن به خیلی بیشتر مربوط به زمانی که شما در حال رفتن تمام وقت به عنوان مخالف به پاره وقت.

اگر شما می تواند یک قطعه از مشاوره به بالا و آینده معماران و طراحان آن چه خواهد بود ؟

وجود دارد مقدار زیادی از مشاوره, اما من می خواهم بگویم این یکی از چیزهایی است که من همیشه به هنرمندان به خصوص افرادی که به صورت پاره وقت و در حال فکر کردن در مورد پریدن و یا آنها هنوز هم در مدرسه است که قطعا فقط در حال حاضر شروع. از آنجا که من انجام شده است هنر تقریبا تمام زندگی من و آن نیست تا زمانی که من بود خواهم 29 که من تصمیم به انجام هنر تمام وقت. اما من با تکیه بر همه چیز است که من انجام شده بود زمانی که من در کلاس سوم و پنجم و دبیرستان و دانشگاه و بعد از دانشگاه. من تکیه بر تمام کسانی که تجربه به انجام کاری که من امروز انجام دهید و به حرکت در دنیای هنر امروز است.

همه چیز را از من رفتن به مدرسه کسب و کار, به تلاش برای یک رویداد پروموتر و چیزهایی مانند آن استفاده کنم که در تمرین امروز. پس [به صورت] هر هنرمند و یا هر کسی که می خواهد برای رسیدن به آن زمینه خلاق من می گویند شروع به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. شما لازم نیست برای انجام این کار تمام وقت, اما انجام آن را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است شما شروع به رشد می کنند و بفهمند که چگونه برای پیدا کردن صدای خود و شکل است که سبک است که شما می خواهید برای توسعه در طول دوره از زمان. به دلیل آن را بسیار دشوار است وقتی کسی می گوید “من قصد دارم برای انجام این کار تمام وقت و سپس حرکت به بخش بار و پس از آن فقط پرش به وقت هنر است.” آن را بسیار دشوار است سپس به آن حرکت است. اما اگر شما شروع به در حال حاضر و پس از آن شما مرتب کردن بر اساس زمانی که شما نیاز به انتقال به صورت تمام وقت آن را بسیار ساده تر به خاطر داشته باشید که شتاب. سپس هنگامی که شما در حال پریدن به وقت هنر, مثل, من در حال حاضر مشتریان و یا من در حال حاضر نشان می دهد رزرو و یا چیزهایی مانند آن.

بنابراین من می گویند اگر هر چیزی شروع به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در شرایط از آنچه شما می خواهید برای انجام و پیدا کردن دقیقا چگونه به انجام این کار است. به دلیل آن را به صورت متفاوت در هر عمل خلاق, همه چیز از یک نوازنده و یا اینکه یک وقت مجسمه ساز یا هر چیز دیگری اما پیدا کردن یک راه برای شروع به آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و شما می دانم زمانی که شما می توانید انتقال به زمان پس از آن.

شما باید یک زن و شوهر از حضور در آینده از جمله در RedLine در روز جمعه.

بله. آن را مرتب کردن بر اساس مانند هنرمند بحث/پنل میزگرد بحث و گفتگو. که به نوعی مانند یک کتاب امضای اما آن را برای رفتن به صحبت در مورد اینکه چرا من کتاب نوشت و پس از آن در واقع غواصی به این کتاب به بخش های مختلف است که مردم می خواهند به سوال در مورد.

من دعوت برخی از افراد که از من نقل قول شده در این کتاب به بخشی از این بحث است. مردم قادر خواهد بود برای شنیدن نه فقط از من بلکه از یک دسته از افراد دیگر در مورد برخی از این تفاوت های ظریف و نرم-موضوعات مهارت های است که آنها می خواهند به دانستن بیشتر در مورد. همه چیز از نحوه دریافت مشارکت و یا چگونه شما نوشتن یک پیشنهاد برای دریافت کمک های مالی و چیزهایی مانند آن. بنابراین من قصد دارم به یک دسته از مردم وجود دارد فقط مشاوره دادن بلکه هر فردی که می خواهد به آمده بود یک بخشی از آن بحث و یا اضافه کردن به که بحث خوش است به عنوان به خوبی. بنابراین ما در حال تلاش برای بیشتر از یک نوع جامعه از احساس وقتی که می آید فقط به جامعه هنر در دنور. چیزی که در رویداد مورد تمام شده است.

توماس ایوانز کتاب بود که هنرمند: راهنمای تعاملی برای ماندگاری هنر حرفه ای است که در آمازون در دسترس برای $21.95. او میزبان یک میزگرد بحث کتاب در RedLine هنر معاصر, مرکز, 2350, Arapahoe, خیابان, جمعه, مارس 21 از 6 تا 9 بعد از ظهر ایوانز نیز حضور در بولدر کتاب فروشگاه 1107 خیابان مروارید در بولدر در روز سه شنبه 25 فوریه در 7:30 p. m. و در موزه هنری فورت کالینز 201 جنوب خیابان دانشگاه در چهار شنبه 26 فوریه در 6 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im