هزاران نفر جمع آوری برای ‘همه سیاه و سفید زندگی می کند از ماده” غرور مارس


هالیوود (CBSLA) — هزاران نفر از مردم در راهپیمایی, در سراسر منطقه لس آنجلس در روز یکشنبه به برجسته خواستار عدالت برای همه سیاه و سفید زندگی می کند به خصوص سیاه, LGBTQ+ مردم است.

این همه سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض مارس آغاز شده و در بلوار هالیوود و خیابان کوهستانی در هالیوود در ساعت 11 صبح بود و قرار است برای پایان دادن به در سانتا مونیکا بلوار و سن ویسنت بلوار در غرب هالیوود.

یک روز زودتر داوطلبان رنگ “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” در وسط تقاطع پیش از ماه مارس با استفاده از رنگ های همه فن حریف است که نشان دهنده تنوع در LGBTQ+ جامعه از جمله رنگ های رنگین کمان پرچم و فراجنسیتی غرور پرچم.

(عکس از ماریو تاما/ماریو تاما/گتی ایماژ)

اعتراض مارس با هدف تقویت خواستار عدالت است که گسترش در سراسر کشور پس از مرگ تونی McDade یک نما مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در تالاهاسی جورج فلوید که کشته شد در مینیاپولیس و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار که فوت کرده اند در دست پلیس است.

اصلی مشترک سازمان از این رویداد بودند از تجاوز+ فعالان برای تغییر (BLAC) با توجه به ABLM که شامل AMAAD موسسه لزبین سیاه و سفید, ایالات (بلو), Black Lives Matter, Los Angeles, B. A. S. H. LA, بیمارستان کودکان لس آنجلس کامپتون, غرور, Garth مدیریت گروه Glasswing گروه مردان نامرئی, LA, سیاه, LGBTQ جنبش منحصر به فرد زن است ائتلاف و چشم انداز کلیسای لس آنجلس.

در بخش پرسش و پاسخ وب سایت خود را ABLM گفت: در آن وب سایت است که این راهپیمایی اعتراض نمی شد که سازمان یافته در همکاری با کریستوفر استریت غرب که تولید سالانه L. A. غرور جشنواره اما CSW در همبستگی کامل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de