هزاران نفر برای جمع آوری Black Lives Matter تظاهرات در استرالیا

سیدنی-یک روز از تظاهرات در سراسر استرالیا در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش آغاز شد و روز شنبه با تظاهرات و تجمع در دور شهر شمالی داروین با تصویب دولت از مقامات بهداشتی.

با این حال معترضان در سیدنی و آدلاید و پرت شد و خواست به دور ماندن توسط مقامات دولتی در مورد خطر گسترش جدید کروناویروس. پلیس نیو ساوت ولز هشدار داده اند هر کسی حضور در سیدنی در اعتراض به خطر انداخته بودن جریمه و بازداشت شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

پرت شد و انتظار می رود به صحنه بزرگترین تظاهرات در استرالیا در تعطیلات آخر هفته با محلی سازمان انتظار بیش از 8000 نفر با وجود شورای شهر امتناع از اعطای مجوز برای تظاهرات در این کشور در سواحل غرب. غرب استرالیا دولت برتر را علامت McGowan خواست سازمان برای به تعویق انداختن این رویداد گفت: “œthis در مورد تلاش برای صرفه جویی در زندگی مردم است.’�

آخر هفته گذشته دهها هزار نفر از مردم اعتراض در مرکز شهر سیدنی ملبورن و بریزبن در برابر نژاد پرستی و مرگ و میر ناشی از بومی های استرالیا در بازداشت است.

یک مرد در 30s که با حضور در این تجمع در ملبورن شنبه گذشته بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19, تشدید نگرانی ها در مورد پتانسیل موج دوم در استرالیا فقط به عنوان دولت های فدرال و ایالتی در حال کاهش محدودیت.

حدود 1000 نفر از معترضان با تجمع در پارک شهر در داروین در روز شنبه به افتخار جورج فلوید و به یاد داشته باشید مردم بومی که فوت کرده اند در حالی که در بازداشت است.

                                                                                                                                                                                                                       

مردم بومی و جزیره نشینان تنگه تورس شامل 2% از کشور و جمعیت اما 27 درصد از جمعیت زندان. آنها نیز محروم ترین اقلیت قومی در استرالیا و بالاتر از متوسط نرخ مرگ و میر نوزادان و بهداشت ضعیف و همچنین کوتاه امید به زندگی و کاهش سطح آموزش و پرورش و اشتغال از دیگر استرالیایی.

فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت, در دستبند در حالی که یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو در گردن او حتی پس از او التماس هوا و متوقف شد.

این Refugee Action Coalition برنامه ریزی یک اعتراض کوچک در سیدنی تاون هال با وجود حکم دادگاه عالی منع عمومی مجمع به دلیل خطر گسترش COVID-19.

به جای این فعالان گفت: آنها را نگه دارید ‘œexercise اعتراض’� – درخواست از مردم برای پیاده روی دوچرخه سواری یا تنه زدن – برای دور زدن مقررات در برابر تجمع بیش از 20 نفر است.

یک زن جریمه شد در شب جمعه برای سرپیچی از پلیس به منظور به حرکت در طول یک زندگی موضوع اعتراض در سیدنی.

پلیس نیو ساوت ولز دستیار کمیسر Michael حاضر گفت: سیدنی تظاهرات بودند مجاز و ‘œwe را هر اقدام ما نیاز به اطمینان حاصل شود که COVID بهداشت سفارش abided و جامعه امن نگهداری می شود.’�

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de