هزاران مارس در سیمی ولی در اعتراض به خشونت پلیس شهرستان رسمی Facebook نظرات

SIMI دره (CBSLA) — معترضان به خیابان ها ریختند در سیمی ولی در روز شنبه در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش زیر مرگبار دستگیری جورج فلوید در مینیاپولیس.

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا است.

آنها همچنین ابراز نارضایتی بیش از یک Facebook ارسال شده توسط شهردار Pro Tem Mike Judge.

قاضی به اشتراک گذاشتن یک پست در Facebook صفحه: پنج شنبه که به عنوان خوانده شده “می خواهم جلوگیری از شورش? بسیج سپتیک تانک و کامیون ها قرار داده و فشار توپ در ’em و شلنگ ’em کردن. پایان.”

قاضی — که او نیز جانباز 30 ساله با پلیس لس آنجلس — گفت: الگوی رفتاری یک شوخی بود به معنای بهم زدن سرگرم کننده در این صورت بحث است.

او نوشت: یک عنوان در بالای الگوی رفتاری است که خواندن “این درخشان است. آن را نیز به اجرا درآوردن ماسک قانون است.”

قاضی پس از حذف پست و عذرخواهی کرد اما معترضان هنوز هم ابراز نگرانی کرد. جمعیت زیادی جمع شده بودند مسالمت آمیز به عنوان California Highway Patrol افسران نگاه مسدود کردن در نزدیکی آزادراه بر روی رمپ. تظاهرات راه می رفت کمی بیش از دو مایل به شهرستان سالن.

استیو فردا گفت: او پسر خود را برای اعتراض به آنها را نشان می دهد اهمیت ایستادن برای آنچه شما ايمان و مبارزه نیست ،

“من می خواهم فرزندان من به بخشی از این” او گفت:. “من می خواهم آنها را به می دانم که آنها مهم است. آنها در آینده برای ما و در جهت آنها را قادر به پیشرفت و رشد ما باید برای انجام کاری به مطمئن شوید که آنها می توانند.”

فردا را ری گفت: او خوشحال برای دیدن نشان می دهد حمایت از جامعه خود را.

“این نشان می دهد که جامعه در حال آمدن است با هم برای یک علت شایع و دوست دارم ببینم که” او گفت:. “این است که قطعا یک مثال خوب از آنچه که ما باید در آینده انجام می شود.”

مردم از همه سنین و نژادها پیوست جمعیت آنها به عنوان شعار برگزار شد, علائم و راه خود را از طریق شهرستان است.

“این نوع از آورده از آتش از من به عنوان یک پسر به خارج وجود دارد و حمایت دوستان من از رنگ” گفت: آرنولد لوین یکی دیگر از قاره.

شعار متوقف شد و به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه مدت جورج فلوید بود پایین دوخته قبل از مرگ در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس است. معترضان همچنین در زمان زانو در برابر خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

با وجود شایعات از مقابله با معترضان در این تظاهرات آرام باقی مانده به عنوان معترضین انتظار آن خواهد بود. آنها نمی خواهید پیام خود را به دست داده است.

“اگر ما می تواند تغییر تفکر ما پس از آن ما می تواند تغییر اعمال ما” لوین گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de