لس آنجلس (CBSLA) — نمرات کوبه برایانت طرفداران دریافت ایمیل همان سه شنبه شب – آنها قرار داده شده است در یک waitlist به خرید یک بلیط به NBA نماد یادبود در مرکز استیپلز.

Ticketmaster اطلاع هزاران نفر از طرفداران “شما در بکار” برای کوبه و Gianna برایانت “جشن زندگی” یادبود عمومی. این رویداد می گیرد در ساعت 10 صبح روز شنبه در مرکز استیپلز.

“شده است وجود دارد یک فوران عشق و حمایت برای یک جشن زندگی برای کوبه و Gianna برایانت و Mamba & Mambacita ورزشی بنیاد خواسته است که هر کس می تواند با حضور در این رویداد” ایمیل گفت.

هزاران نفر از مردم لس آنجلس و در سراسر جهان امضا برای یک شانس برای خرید یک بلیط بیش از در دسترس بودن بلیط انتشار Ticketmaster گفت. طرفداران بسیاری در رسانه های اجتماعی به نظر می رسید استعفا داد و به این مفهوم است که در حال waitlisted به معنای آنها را نمی توان یک بلیط.

“برای اطمینان از بهترین تجربه ما تنها قادر به دعوت از تعداد کمی از علاقه مندان به شرکت در فردا بلیط انتشار” ایمیل خود ادامه داد. “باید بلیط های اضافی در دسترس است, ثبت نام خواهد شد به طور تصادفی انتخاب شده به حرکت کردن Waitlist و اطلاع داده خواهد شد توسط پیام متنی با اطلاعات در مورد چگونه به جستجو برای بلیط.”

استادانه درست شده ثبت نام و بکار روند به نظر می رسد تلاش برای سرکوب یادبود بلیط های در حال بالا بفروشید آنلاین.

بلیط محدوده قیمت از $24.02 به $224 و درآمد حاصل خواهد شد به اهدا Mamba & Mambacita ورزشی پایه و اساس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de