هزاران نفر هنوز هم بدون قدرت در لس آنجلس به عنوان گرما موج سوخته منطقه

لس آنجلس (CBSLA) – هزاران نفر از مردم در Southland هنوز بدون برق در اوایل صبح دوشنبه به عنوان رکورد شکنی درجه حرارت همچنان به فشار بر شبکه برق منطقه بود.

مردم در ساحل در سانتا مونیکا در تاریخ 6 سپتامبر 2020 جمع آوری. (گتی تصاویر)

به گزارش این ابزار، تا اواخر یکشنبه شب، حدود 70 هزار مشتری وزارت آب و برق لس آنجلس هنوز بدون برق بودند. LADWP قدرت را به ۷۷٬۰۰۰ مشتری بازگردانده است.

خدمه LADWP در سراسر ساعت برای تعمیر تجهیزات توزیع بیش از حد گرم و بیش از حد لود شده کار می کردند.

محله هایی که بیشتر تحت تأثیر قطع برق قرار دارند شامل هایلند پارک با ۱۲٬۰۰۰ مشتری، مید ویلشایر با ۵۱۰۰، سیلمار با ۴۵۰۰ و استودیو سیتی با ۳۷۰۰ نفر بودند. LADWP هشدار داد که برخی از مشتریان ممکن است بدون برق به مدت 24 تا 48 ساعت باشد.

در همین حال ادیسون کالیفرنیای جنوبی تا ساعت ۵:۳۰ صبح ۲۸٬۷۲۸ مشتری بدون قدرت داشت. دوشنبه، به گزارش وب سایت آن.

مرتبط: LA شهرستان گرما می شکند رکورد پس از تپه وودلند می رسد 121 درجه

در حالی که خاموشی نورد تا کنون اجتناب شده است، آنها هنوز هم یک امکان باقی می ماند. برای سومین روز مستقیم، هشدار فلکس از ساعت 3 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر دوشنبه در اثر خواهد بود.

رجی کومار با سوکال ادیسون روز یکشنبه به سی بی اسلا گفت: «ما می دانیم که مردم از خانه کار می کنند، بچه ها یادگیری آنلاین انجام می دهند، بنابراین اگر کارگردانی شود، سعی خواهیم کرد مطمئن شویم که تا حد امکان با کمترین تاثیر بر هر گروه از مشتریان کوتاه هستند.»

اپراتور سیستم مستقل کالیفرنیا که بر سیستم برق فله ای این ایالت و شرکت های سودمند آن نظارت دارد، هم شنبه و هم یکشنبه برای مدت کوتاهی یک اورژانس مرحله ۲ را اعلام کرد. مرحله 2 اضطراری به معنی Cal ISO “تمام اقدامات کاهش انجام داده است و دیگر قادر به ارائه الزامات انرژی مورد انتظار خود را.”

ایزو کالیفرنیا گفت به دلیل گرما و فشار شدید بر روی سیستم الکتریکی، به عنوان بسیاری از 3 میلیون خانه می توانست قدرت خود را از دست داده است.

اورژانس مرحله ۲ درست بعد از ساعت ۹ بعد از ظهر یکشنبه برداشته شد.

LADWP انتظار نمی رود که توسط خاموشی نورد تحت تاثیر قرار از ابزار محلی متعلق به و اجرا می شود گیاهان خود را.

درجه حرارت، در عین حال، ثبت رکوردهای جدید در اطراف کالیفرنیای جنوبی یکشنبه، از جمله تمام وقت بالا برای شهرستان لس آنجلس از 121 درجه در کالج پیرس در وودلند هیلز، که شکست رکورد 119 در سال 2006.

ون نویس به ۱۱۸ درجه برخورد کرد و رکورد ۱۱۷ ست در سال ۲۰۱۸ را شکست؛ و بالا از 114 درجه در فرودگاه Burbank گره خورده است رکورد قبلی ثبت شده شنبه.

هشدار گرمای بیش از حد صادر شده توسط سرویس ملی آب و هوا تا ساعت ۸ بعد از ظهر در حال اجرا خواهد بود. دوشنبه در کوه های سن گابریل و سانتا مونیکا، جزیره سانتا کاتالینا و سن فرناندو، سانتا کلاریتا، سن گابریل و دره های آنتلوپ و همچنین اورنج کانتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر