سه مرگ و میر 397 مورد, اما, ‘راز’ عفونت نگرانی

این coronavirus مقاله قفل شده است و رایگان به عنوان خوانده شده به نفع سلامت جامعه و ایمنی. دریافت کامل دسترسی دیجیتال به اعتماد خبر از هرالد سان و رهبر فقط برای $1 برای اولین بار در 28 روز.

ویکتوریا coronavirus افزایش یافته است برای دومین روز متوالی.

سه نفر کشته و 397 مورد جدید تشخیص داده شده اند بیش از 24 ساعت گذشته.

یک زن در 90s و یک زن و مرد در 80s گرفته اند و دولت را تیره و تار مرگ و میر به 116. هر سه مرگ و میر بر این باور هستند که مربوط به خانه سالمندان شیوع است.

شنبه مشخص شده دوم متوالی افت ویروس جدید, موارد, پس از تکان دهنده رکورد 723 مورد جدید ثبت شد پنجشنبه.

داده های تحلیلگران در حال حاضر در حال بررسی دولت است, موارد برای تعیین اگر هر گونه محدودیت های جدید نیاز به معرفی می شود.

چهل و یک بیماران در بخش مراقبت های ویژه با 24 در هواکش.

ویکتوریا محاصره سالخورده به بخش مراقبتهای در حال حاضر 1008 فعال موارد است. و 1075 از ویکتوریا فعال موارد مربوط به بهداشت و درمان کارگران است.

Concerningly, 49, راز موارد بر این باور هستند که باعث شده اند تا جامعه انتقال برتر Daniel Andrews گفت.

“چهل و نه به نظر نمی رسد تعداد بسیار زیادی ، که می تواند به معنای بسیاری وجود دارد بیش از 49 وجود دارد که باید بسیار خفیف علائم یا بدون علائم در همه,” او گفت:.

“آنها می تواند در ارتفاع خود را عفونت و آلوده کردن افراد دیگر نمیدانستند به آنها. که چالش واقعی در اینجا. آن است که یک دشمن خاموش, آن است که بسیار حیله گری دشمن نیز هست.”

People wearing masks at the Tan on Friday. Picture: NCA NewsWire/David Crosling
media_cameraمردم با پوشیدن ماسک در قهوهای مایل به زرد در روز جمعه. تصویر: NCA مستند در یک dvd/David Crosling

آقای اندروز گفت هیچ محدودیت های جدید به شنبه اعلام کرد اما نشان داد سطح جامعه انتقال موارد از “نگرانی بزرگ برای ما است و ما نمی توانیم حکومت در نظر گرفتن اقدامات بیشتر … چرا که آنها لازم خواهد بود”.

یک نا امید لیزا نویل همچنین نشان داد تکان دهنده نمونه هایی از محدودیت breachers که جریمه شد در روز جمعه.

“فقط در صورت وجود هر گونه شک و تردید در همه است که هیچ دلیل و یا نیاز به درایو از ملبورن به Wodonga به یک بیگ مک” پلیس گفت:.

“وجود دارد مطلقا هیچ دلیل و یا نیاز به درایو از ملبورن به بالار برای هوای تازه.

“کاملا وجود دارد هیچ دلیلی برای درایو از Werribee به Springvale به خرید مواد غذایی. آنها فقط سه تا از جریمه است که ما شاهد صادر دیروز … و کسانی که مردم را دریافت کرده اند خوب دیروز.

“به عنوان افرادی که تصمیم به Airbnb آنها صادر خواهد شد و با $1652 خوب است.

“تمام افرادی که به کار خود ادامه و رفتن به یک فاحشه خانه … رفتار است که وحشتناک و غیر قابل قبول است و باید متوقف شود.”

ماسک خواهد بود و اجباری در سراسر کل کشور از 11.59 بعد از ظهر یکشنبه.

دولت پرانتز برای تنگ تر مستند

ویکتوریایی در حال نیروبخش برای اقتصادی کردن درد با محدودیت های و حتی کامل مستند در افق.

آقای اندروز تعیین کرده است یک مهلت پنج شنبه که در آن داده بودن crunched توسط مقامات بهداشتی می تواند در نتیجه قوانین سخت تر و یا یک فرمت از شش هفته مرحله سه دوره است.

“این یک ضربه بزنید و شما فقط می توانید روشن یا خاموش و آنها تصمیم گیری خواهد بود که به آرامی از آنجا که هزینه های قابل توجهی,” او گفت:.

“حتی تغییرات جزئی که قابل هزینه است. اما تعداد بیش از حد بالا هستند و در حال رشد است در مورد ما را به انجام بیشتر.

“آنچه ما انجام می شود ممکن است در حال حاضر ممکن است به اندازه کافی زمانی که شما در نظر است که آن را به ارمغان آورده است ما ثبات است.

“به عنوان برت (Sutton ارشد بهداشت افسر) نشان داد دیروز این تنظیمات به عنوان چالش به عنوان آنها باید اجتناب شود هزاران و هزاران نفر هر روز در سیستم بهداشت و درمان در حال غرق شده است.

“است که باید نمی توان به عنوان خوانده شده به مردم در حال انجام آن آسان است دشوار و مراقبت از سالمندان به خصوص به چالش کشیدن. اما ما نمی توانیم باز کردن دوباره در این سطح و در نتیجه وجود دارد دقیق کار در حال انجام است ممکن است در مورد گام های بعدی.”

Victoria is bracing for tighter restrictions. Picture: NCA NewsWire/David Geraghty
media_cameraویکتوریا نیروبخش برای محدودیت های. تصویر: NCA مستند در یک dvd/David Geraghty

پتانسیل برای محدودیت بیشتر نگرانی در میان چهره های کسب و کار.

ویکتوریا اتاق بازرگانی و صنعت رئیس Paul Guerra هشدار مشاغل بیشتر می تواند از دست داده و تحت یک رژیم سخت تر.

“محدودیت های فعلی همراه با مرز تعطیلی اعمال شده توسط دیگر حوزه های قضایی, اما آورده ویکتوریا اقتصاد به وقفه” آقای Guerra گفت.

“با بیکاری دولت سطح هوا به اوج در 9 درصد تا پایان سال بدون شک وجود دارد که بیشتر کسب و کار و شغل از دست خواهد رفت اگر عفونت هستند و نه تحت کنترل در آورد و مستند افزایش یافته است.”

استرالیا در گروه صنعت ویکتوریا مدیر تیم پیپر هشدار داد هر گونه حرکت به سمت یک مقیاس کامل مستند می تواند ویرانگر و از دولت خواست برای ادامه مراقبت.

“من امیدوارم که ما را در محدودیت بر اساس مناطق و بخش ها و شرایط خاص به جای داشتن یک در سراسر هیئت مدیره آماده هدف آتش موقعیت زیرا که وحشتناک تلفات در اقتصاد در ویکتوریا (استرالیا” آقای پایپر گفت.

فدرال امور Mathias Cormann گفت: محدودیت بیشتر در ویکتوریا خواهد “اثر منفی” در اقتصاد ملی است.

ملبورن موجود شش هفته مستند شد مخفیگاه آنان را به هزینه اقتصاد $3.3 میلیارد دلار با توجه به هفته گذشته بودجه به روز رسانی. خزانه دار تیم پالاس پیش بینی $7.5 میلیارد دلار کسری بودجه اما مدلسازی نیست عامل در محدودیت بیشتر.

رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: عوامل دیگری نیز نقش مهمی در تصمیم دولت.

تازه سرو گوشت کارمند تست مثبت

یک عضو ستاد در سرو گوشت دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

بروکلین مبتنی بر گوشت گیاه گفت: این کارگر که در سایت بر 22 جولای با تمام دیگر تماس نزدیک تحت تست.

متاثر از کارکنان خواسته شده است به خود منزوی تا اطلاع ثانوی.

“ما همچنان به دنبال مشاوره از DHHS که ما در انتظار نتایج آزمایش

انجام شده امروز” یک سخنگو در بیانیه ای گفت.

گوشت پردازش گیاه در مرکز عمده coronavirus خوشه در موج اول از این ویروس که به اوج خود رسید و در بیش از 100 مورد.

-Rhiannon پایین

هواکش برای تحویل

برای اولین بار از سال 2000 هواکش دستور داد که فقط سه ماه پیش در حال حاضر اضافه شده به پزشکی ملی ذخایر, جلوگيري از بیمارستان ظرفیت در میان هجوم COVID-19 بيمار.

هرالد خورشید می تواند آشکار ملبورن-شرکت بر اساس خاکستری نوآوری آغاز شده است به ارائه فن های خریداری شده در یک 31m $توافق با دولت فدرال است.

خاکستری نوآوری اجرایی رئیس جفرسون هارکورت گفت: این شرکت “ساخت و تولید در سرعت کامل”.

او گفت: خطوط مونتاژ در بوکس هیل و Nunawading بودند و در حال اجرا به عنوان بخشی از یک شبکه از تولید کنندگان و تامین کنندگان.

این هواکش دستور داده شد به عنوان اولین موج همه گیر آشکار شد.

از جمعه, 36 COVID-19 بيمار در ویکتوریا شد و در بخش مراقبت های ویژه.

فدرال صنعت, علم و فناوری, وزیر کارن اندروز گفت که توافق کرده و خاکستری نوآوری استخدام جدید 22 مهندسین با یکی دیگر از 250 شغل ایجاد و یا حفظ در سراسر منابع خود را.

Ventilators at the Royal Melbourne Hospital, ready the next outbreak of COVID-19. Picture: Alex Coppel
media_cameraهواکش در بیمارستان سلطنتی ملبورن آماده شیوع بعد از COVID-19. تصویر: Alex Coppel

“تولید محلی از این فن است یک مثال برجسته از آنچه می تواند به دست آورد که صنعت و دولت با هم کار کنند و در قرعه کشی ما بسیار پیشرفته قابلیت تولید,” او گفت:.

“این پنکه در دسترس هستند فرستاده می شود و در هر نقطه آنها مورد نیاز در استرالیا و به ما چشمگیر ظرفیت ذخیره.

“امیدوارم آنها نمی شود اما این دستگاه اطمینان حاصل خواهد کرد که بیمارستان های ما مجهز به مقاومت در برابر آینده موج در بخش مراقبت های ویژه موارد است.”

فدرال وزارت بهداشت, وزیر برندان مورفی گفت: در این هفته مقامات بودند “خیلی راحت” با ظرفیت واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان ویکتوریا.

“ICU اشغال است که هنوز به خوبی در آن پایگاه و ما در حال حاضر قابل توجهی برای گسترش برنامه های ICU ظرفیت در سیستم بیمارستان در ویکتوریا” پروفسور مورفی گفت.

“من فکر نمی کنم وجود داشته باشد قابل پیش بینی نیاز … مگر ما تا به حال بسیار قابل توجهی افزایش در تعداد موارد شدید به انجام این کار است.”

تجدید سازمان برای ویکتوریا CORONAVIRUS تیم

دولت ویکتوریا دستخوش تجدید سازمان آن COVID-واکنش تیم به عنوان دولت قرقره از یک هفته از بالا مورد اعداد.

رئیس کمیسیون ویکتوریا پلیس و رئیس بهداشت افسر پیوست, کنترل دولت جلسه ای به ریاست اضطراری مدیریت کمیسر.

این DHHS وزیر نیز منصوب شده است به عنوان دولت کنترل – بهداشت و سلامت خواهد بود که منجر به وزارت امور خارجه در پاسخ به متوقف کردن گسترش coronavirus.

“هر بحران متفاوت است و این تغییرات را تضمین خواهد کرد رئیس کمیسیون رئیس افسر بهداشت و اورژانس, مدیریت کمیسر هر ابزار آنها نیاز به عنوان ما همچنان به سرعت گسترش” یک سخنگوی دولت گفت.

در بیشتر تغییر سه معاون جدید رئیس بهداشت افسران پیوست DHHS با زمان معاون Annaliese ون دیمن بازگشت به سابق خود را با تمرکز بر وظایف دیگر ابلاغ بیماری است.

پروفسور آلن چنگ از آلفرد بیمارستان پروفسور Rhonda استوارت از موناش بهداشت و پروفسور پل جانسون از آستین سلامت باید پا به پر کردن نقش.

مراقبت از سالمندان در خانه های تحت بررسی

حداقل 10 سالخورده مراقبت از خانه هستند تحت بررسی بیش از نگرانی های آنها ممکن است در معرض خطر کارکنان خود را در طول وحشتناک COVID-19 شیوع است.

هرالد خورشید می تواند آشکار WorkSafe بررسی اینکه آیا امکانات باید در انطباق با ایمنی و بهداشت شغلی قوانین پس از حداقل 17 coronavirus مربوط به ادعاهای گزارش شده است.

این قابل درک است که ناظر است به دنبال در شرایط ویکتوریا بزرگترین شیوع بیماری از جمله در اپپینگ باغ Essendon را Menarock زندگی مراقبت از سالمندان و سنت بازیل در Fawkner که در آن تمام ساکنان شد انتقال به بیمارستان در روز جمعه پس از شش کارکنان آزمایش مثبت است.

در حال حاضر وجود دارد 928 coronavirus موارد مرتبط به 103 مراقبت از سالمندان امکانات — پس از اضافی 23 خانه با موارد مشخص شد در روز جمعه — و 46 نفر کشته شده اند.

در صحنه های ناراحت کننده این هفته گذشته ساکنان گذاشته شده اند نشسته و دچار سوء تغذیه برای روز خانواده شده اند قادر به پیدا کردن عزیزان خود و کارکنان در اپپینگ باغ حتی تا به حال به تماس سه گانه-0.

سالخورده مراقبت از کیفیت و ایمنی کمیسر جانت اندرسون گفت: امکاناتی که نقض استانداردهای کیفیت می تواند مجازات های سنگین مالی و یا اعتبار خود را لغو.

'Dehydrated and malnourished' St Basil's aged care residents evacuated from facility

ساکنان زندگی در یک ویروس آسیب دیده مراقبت از سالمندان در خانه یافت شده است خشک و دچار سوء تغذیه به طور بالقوه با تنها چند ساعت به زندگی می کنند.

او گفت: صنعت watchdog شد نظارت بر شکایات دریافت شده در مورد ویکتوریا مراقبت از سالمندان خدمات و صحبت می کنند به کارکنان و ساکنان و بررسی اسناد و مدارک در تحقیقات.

این قابل درک است WorkSafe نیز به دنبال Estia مرکز مراقبت از سالمندان Ardeer گلندیل مراقبت از سالمندان مرکز Estia سالخورده مراقبت هایدلبرگ Arcare سالخورده مراقبت Craigieburn Baptcare Wyndham تسلیم جامعه Werribee, Regis برایتون مراقبت از سالمندان و Embracia Moonee Valley مراقبت از سالمندان.

می آید پس از آن آشکار شد که ویکتوریا کارفرمایان می تواند به حبس تا 20 سال و جریمه $16.5 m اگر کارکنان خود قرارداد coronavirus در محل کار و فوت کرد به عنوان یک نتیجه.

یک WorkSafe گفت: اقتدار بود و پرداختن به سلامت و خطرات ایمنی در مراقبت از سالمندان با بازرسی سوالات و مشاوره طراحی تهیه شده با اتحادیه ها و ارائه دهندگان گروه های صنعت. “WorkSafe ساخت سوالات به عنوان بخشی از یک استاندارد کروناویروس فرآیند پاسخ,” او گفت:.

خانم اندرسون گفت که این کمیسیون نقش بود “برای برگزاری دهندگان به حساب کیفیت و ایمنی مراقبت از آنها ارائه مسن استرالیایی”.

“این کمیسیون است که از نزدیک نظارت بر وضعیت در ویکتوریا و ارائه پشتیبانی برای مراقبت از سالمندان خدمات در مدیریت افزایش خطرات ناشی از یک COVID-19 شیوع” او گفت:.

اخبار بیشتر

خانواده های ناامیدی در مراقبت از سالمندان بحران

چرا ویکتوریایی را متوقف کرده اند گوش دادن به DANIEL ANDREWS

تماس چپ UNCONTACTED توسط ردیاب برای یک هفته

در اصل منتشر شده به عنوان سه, مرگ و میر, 397, موارد, اما ‘راز’ عفونت نگرانی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر