اعلام دم بوی یک راه خاص در طول یک ساعت یک مبارک و پس از آن کارکنان از چندین نزدیکی شاهدانه کسب و کار در محل کار. سه نفر از آنها از دوستان قدیمی از دبیرستان خود را ترک گلدان پست های اولیه یک بعد از ظهر برای به اشتراک گذاشتن داستان قبل از جمعیت می رسند.

آن همیشه آسان به تقسیم کار خود را قبل از 4 p. m. اما پس از آنتونی Karas, Corey Buffkin و رایان Buffkin همه خود مربوطه علف های هرز کسب و کار تصویب از رئیس لازم نیست. کاراس و Buffkin برادران که ایجاد برنده جایزه رو به رشد عملیات در حال گسترش کسب و کار خود را در شبیه خطوط بدون پله در هر یک از دیگر انگشتان است.

نه این که آنها می ترسم به آن مخلوط کنید.

اغلب های تریبون در فنجان حشیش و مسابقات سه نفر از دوستان موفقیت پیدا کرده اند در حالی که در حال اجرا خود را نشان می دهد: Karas تاسیس و با همکاری صاحب لاما با نام تجاری شاهدانه, عمده فروشی شاهدانه ارائه دهنده کنسانتره استخراج شرکت تنها منبع کلرادو; کوری Buffkin تاسیس رشد و شرکت مالک مرد سبز شاهدانه دنور داروخانه های زنجیره ای و همچنین به عنوان گلدان کسب و کار در اورگان و نوادا; و رایان Buffkin co-صاحب و منجر به رشد کارکنان در دنور تفریحی بهتر به عنوان شناخته شده Den-Rec که دارای دو فروشگاه در دنور.

بین آنها را نگه دارید و بیش از شصت جوایز از جمله مسابقات به عنوان پیش بینی جام THC کلاسیک و بالا بار شاهدانه جام حذفی. و به شما خواهد گفت که هر یک از آنها می تواند ردیابی موفقیت خود را به همیشه سبز.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

همه آنها در زندگی است که منظره شهر جمعیت حدود 9000 در سال 1994. کاراس شد حضور همیشه سبز دبیرستان زمانی که او ملاقات رایان بود که یک سال و جوان و برادرش کوری که فقط ثبت نام در سنگ قرمز جامعه ، برادران که می خواهم به تازگی به کلرادو نقل مکان کرد از ساوانا به سرعت تبدیل به دوستان با کاراس که بازی فوتبال با رایان در مدرسه بالا است.

“آنها صحبت واقعی خنده دار” Karas می گوید. “من یک سرباز.”

“ما, بکن بکن, گروه, هم,” کوری پاسخ. “ما فقط دودی علف هرز است.”

دوستی خود را رشد پس از کاراس و رایان از دبیرستان فارغ التحصیل شد. آن کوری بود حضور در دانشگاه کلرادو شمالی و آنها می خواهم سقوط بر روی نیمکت خود را بعد از مدت ها مه آلود شب در گریلی. زمانی که رایان و کاراس با هم زندگی می کردند در اروادا آنها بازگشت و به نفع به کوری. به آنها منتقل شده از طریق کالج و سپس از طریق دهه بیست سالگی خود را سه ادامه تعقیب خوب گیاه در سراسر کوههای راکی در آزمایش با گیاهان در پستو نشینی خود را به عنوان نه بیش از حد-راز سرگرمی.

سپس کلرادو پزشکی ماری جوانا جنبش در زمان برگزاری در اوایل 2000s و قبل از سه نفر از آنها آن را می دانستند آنها در حال رشد شاهدانه به عنوان پرستارش در خانه ها و زیرزمین و انبارها تحت شکننده حمایت از دولت قوانین ماری جوانا پزشکی.

“ما به آنها تماس بگیرید ‘چسباننده روز هنگامی که شما خود را از لیست بیماران بر چسب چسبیده به دیوار خود را. اولین تجهیزات ما استفاده شد و در واقع تبدیل خیابان چراغ” Ryan به یاد می آورد. “پزشکی عصر زمانی است که کوری و من متوجه شدم که چگونه به انجام این کار هست. آن را آسان تر برای خوب خواهد بود اگر آن را کوچک. آن را بسیار مشکل تر زمانی که آن را بزرگ.”

در حالی که Buffkin برادران مشغول به کار بود با هم در سال های اولیه خود را, آنها تقسیم تا پس از راه اندازی خود را از ماری جوانا پزشکی, فرصت های شغلی, عنوان خود را در حال رشد عملیات در کلرادو پزشکی و تفریحی گلدان عوالم.

به عنوان شاهدانه در حال رشد شروع به انتقال به تجاری صنعت کوری راه اندازی یک رشد برای تامین پزشکی درمانگاه. پس از کار در صنعت اسکی, کارس در نهایت او پیوست و آن دو شروع به فروش به درمانگاه در جنوب برادوی سبز مایل از گلدان ها ،

“من به یاد داشته باشید در حال اجرا در بلوک های سبز مایل با پنج گالن سطل. وجود دارد برخی از پروتکل و ما می خواهم به خرید بروید برای دیدن آنچه که دیگران تا به حال. ما همیشه بهتر” کوری بازگو. “ما می تواند اجرا پوند برای $4,400 یا بیشتر از آن و این همه قانونی است. این وحشی, غرب وحشی است.”

هنگامی که راه رفتن به فروشگاه با ماری جوانا پزشکی در انبار خانه سطل و فروش حشیش فروشی بود دیگر هیچ قانونی گزینه کوری و کاراس همکاری با چندین پزشکی درمانگاه به عنوان سر تولید کنندگان است. دو راه از هم جدا هنگامی که تفریحی شاهدانه فروش قانونی شد اما با Corey co-founding مرد سبز شاهدانه و کاراس راه اندازی لاما در سال 2015 با یکی دیگر از شاهدانه همکار متی Willey.

Tony Karas shows Colorado Governor Jared Polis around his cultivation during a dispensary tour in 2018.

تونی کاراس نشان می دهد کلرادو فرماندار Jared پلیس در اطراف خود را کشت در طول یک درمانگاه تور در سال 2018 است.

Kenzie بروس

امروز کوری یک شریک در یک شاهدانه است که در حال حاضر بخشی از یک دولتی گلدان شرکت با داروخانه franchisees و شاهدانه مارک محصول در سراسر چندین متحده است. او آرامتر از دو برادر بیشتر متمرکز بر سرمایه گذاری. “ما رشد ما تمام زندگی و ضرب و شتم گه از هر یک از دیگر” کوری از روی علاقه به یاد. “اما ما باید یک ذهنیت های مختلف. من خارج از اپراتور دولتی در حال حاضر.”

رایان پیوست شهری داروخانه خود را برای جهش به خرده فروشی شاهدانه و سپس شروع به پریدن کرد به درمان های طبیعی در حال حاضر از بین رفته مرکز شهر داروخانه زمانی که تفریحی بازار را در سال 2014. او در نهایت فرود در دن-Rec که دو دنور درمانگاه. او یک مالک و سر رشد او و شریک زندگی خود را, Fallon, McCaskill شده است در حال اجرا گل عمل برای بیش از پنج سال در حال حاضر.

رایان با افتخار او را می پوشد داروخانه آرم روی کلاه و پیراهن و متورم با ارضاء به عنوان او توضیح مفصل او انتخاب از کش و کوکی ها فنوتیپ و تحسین منتقدان آنها را دریافت کرده ام.

او و برادرش نیست و اجرای کشت هم پس از دهه بیست سالگی خود را. اما در حالی که آنها را به روش های مختلف در حال اجرا کسب و کار خود را “ما اساسا همان فرد” رایان می گوید: از کوری. “ما صحبت کردیم در مورد کار با هم, اما ما هر دو را خود ما همه چیز. مدل های ما از نوع واگرا, همانطور که ما مسن تر در این صنعت است. من فقط لذت بردن از بودن در آشپزخانه و پیوستن به کسانی که کانابیس فنجان.”

مانند Karas, در طول سال هر دو برادر به دست آورده اند قوی شهرت را در صنعت. “ما می توانیم از یک سو تعداد افرادی که به این بازی یک روز و به طور کامل در آنجا ماند و در این” رایان می گوید. “به چند از آنها که شما را شناخته ام بسیار نادرتر است.”

مشغول به کار در همین زمینه توجه مردان زیادی به بحث در مورد بیش از آبجو. آنها به اشتراک گذاشتن راهنمایی در مدیریت زباله و خوب برق و بگویید هر یک از دیگر که به نظر می رسد قابل اعتماد و یا ناقص در هنوز در حال رشد گلدان میباشد. خود را در پیوند نزدیک اجازه می دهد تا آنها را به انجام بیش از بحث در فروشگاه ، وجود دارد مقدار زیادی از خاطرات قدیمی را به اشتراک بگذارید و همچنین موضوعات جدید برای مقابله با چنین چالش ها بودن شاهدانه صاحبان کسب و کار با بچه های نوجوان.

“ما همه پدران در حال حاضر. ما بچه ها در مدرسه است. گاهی اوقات آنها نمی خواهید به من کامیون به دلیل آن را مانند بوی علف هرز. سپس شما باید جلسات انجمن اولیا و مربیان و یا فقط صحبت کردن کسب و کار در تلفن در اطراف آنها” Karas می گوید.

این Buffkins nod در توافق است.

“هنوز را بمکد گاهی” رایان با ابراز تاسف. “آنها خواسته در مورد آنچه که ما انجام می دهند برای زندگی و آنچه شما می خواهید آنها را به می گویند ؟ من قرار نیست خودم را در یک حرفه ای روز و پس از آن به تعجب در مورد دروغ گفتن به یک دسته از بچه ها. اما اگر آنها جستجو نام در Instagram, آن را چیزی جز شاهدانه.”

آنها را به اشتراک زیادی دارد اما هرگز در حال رشد است. در حالی که هر سه استدلال می کنند که رقابت را تحت تاثیر قرار نشده دوستی خود را, آنها هنوز هم می خواهید به شناخته شده به عنوان بهترین در میان همسالان خود که شامل دوران کودکی و دوستان و حتی خانواده است.

“ما به شما گزاف گویی برخی از ایده های کردن هر یک از دیگر, اما هیچ چیز مانند طرح کسب و کار و یا چه مواد مغذی ما با استفاده از برخی گیاهان” رایان توضیح می دهد. “آن ‘شما’ ذهنیت اما این واقعا یک رقابت بین ما. کوری و من همیشه به حال یک روح رقابتی.”

Karas, تازه, یک جرعه طولانی نوشیدن آبجو وقفه Buffkins با یک پوزخند شیطانی. “من یاد گرفتم از هر دو دستور العمل های خود را.”

دوستان اصرار وجود دارد اتاق به اندازه کافی برای همه آنها در کلرادو نه به ذکر است بقیه کشور است. رایان و کاراس چت تقریبا روزانه; رایان می گوید که او و برادرش صحبت چند بار در هر هفته. در آن کوری با شوق و ذوق اشاره می کند که او خواستار محاکمه Ryan سه بار در هفته قبل از فایده ای نداشت و رایان در پاسخ با لبخند و خجالت.

برادران…

در حالی که صحبت های خود را برای تلفن های موبایل مانند هر بین دوستان همه در مورد کار ماهیگیری و فوتبال فانتزی, زمانی که آنها با هم و جوانه ها و blubbers آمد برشته — هر دو تحت اللفظی و مجازی — آغاز می شود. گذشته از این, بار, جلسه, چند, تنها زمانی که آنها به نظر می رسد همه در همان اتاق به تازگی در حال رشد مسابقات. ایستاده در یک دایره با افرادی که بوده ام برای بیش از 25 سال شامل یک سطح مشابه گه-صحبت کردن.

کوری را تحسین آهک-سبز باد که کاراس نشان داده او را.

“این خوب است” او می گوید. “آنچه در آن است؟”

“انگور Stomper. من آن را از شما, سال پیش,” Karas می گوید خنده.

“اوه بله” پاسخ کوری. “مال من بهتر بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im