رجعت 5-از سری بازی نیروی بازیکنان به آغوش اسیاب’

طرفداران شمارش پایین ثانیه به فینال زنگ ‘œBrass ثروت باد اورده’� بیش از سخنرانان در هارتفورد مدنی مرکز و Whalers بازیکنان دیو Tippett, Joel Quenneville و دین Evason جشن سه بازی رفت و برگشت از کبک Nordiques.

صبر کنید Hartford Whalers? کبک Nordiques? سه-بازی رفت و برگشت?

                                                                                                                                                                                                                       

آن سال 1986 و یکی از نهایی NHL حذفی سری از نوع خود است. لیگ این تابستان دارای اولین ویدئو از پنج حذفی سریال در 34 سال و Tippett, Quenneville و Evason در میان کسانی که در برخی از ظرفیت که از تجربه شخصی می دانند چه به انتظار.

‘œYou باید آماده برای عمل خرد کردن یا اسیاب,’� گفت Tippett, در حال حاضر مربی Edmonton Oilers. ‘œIn یک وضعیت منحصر به فرد مانند این, شما در حال رفتن از نه بازی به بازی حذفی-سبک هاکی است, بنابراین شما باید به آغوش خرد کردن ذهنی, جسمی.’�

این یک نوع متفاوت از آسیاب پس از چهار به علاوه ماه کردن یخ. قهرمان می تواند نیاز 19 برنده – نه 15 از دهه گذشته – برای بلند کردن جام استنلی. شانزده تیم بازی خواهد کرد هشت بهترین-از-پنج دور مقدماتی سری به تعیین که حرکت می کند به صورت لیگ بهترین از کوتاه فصل به طور منظم.

Tippett را Oilers صورت Chicago Blackhawks که Quenneville مربی به سه عنوان جام از 2010-15. Quenneville را Florida Panthers چهره New York Islanders که دیپلم مربی لین Lambert, بازی های برگزار شده در پنج بازی با دیترویت در سال 1984. و Evason را Minnesota Wild صورت ونکوور کناکز موفق توسط جیم Benning که رفت و از طریق یک با تورنتو در سال 1983.

                                                                                                                                                                                                                       

این گسترش برگشتی باید مقدار زیادی از لینک ها را که گذشته است که مقدار زیادی آشکار در Quenneville علامت تجاری سفید سبیل.

‘œIt رفتن فقط یک زن و شوهر از سال پیش,’� Quenneville پکتیا میباشد. ‘œIt رفتن راه برگشت. در روز هنگامی که ما بهترین از پنج ما چهار در پنج شب بود و آن را حق کردن خفاش. که یک معامله از یک عمل خرد کردن یا اسیاب. بازی 4 آن را مانند, ‘Wow.’ گاهی پاهای خود را, شما نمی دانم اگر شما تا به حال آنها را در زیر به شما.’�

وجود خواهد داشت زمان بیشتری از این سال با سری گسترش بیش از هشت یا نه روز و نه سفر به دلیل تمام بازی ها در یکی از شهرستان. اما هر دور مقدماتی سری ویژگی های یک پتانسیل back-to-back, نادر مدرن برگشتی.

‘œI فکر می کنم که (بازیکنان) باید کمی نگران در مورد کسانی که دانستن بعدی روز بعدی روز’� Quenneville گفت. ‘œBut شما تنها به پیروزی در این بازی است که شما در. بنابراین من فکر می کنم که تمرکز در یک سری. حرکت یک کلید است. شما همیشه صحبت در مورد انجام کارهای درست تغییر در, تغییر, کردن, پیدا کردن ثبات در بازی خود را.”

Evason به موعظه است که ذهنیت به تیم خود را پس از مصرف بیش از در ماه فوریه است. او نمیخواهد وحشی بازیکنان به دنبال بیش از حد به مراتب جلوتر است.

‘œEnd روز آن را یک بازی در یک زمان,’� Evason گفت. ‘œWhen جن را کاهش یافته است و در این بازی برای اولین بار ما می خواهم به بازی به راه راست و سپس ما را شکل مسائل پس از آن.’�

                                                                                                                                                                                                                       

اما چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را بیش از حد دیر به نوبه خود چیزهایی در اطراف ؟ ادی Olczyk برنده و از دست یکی از بهترین پنج سری در اوایل خود را حرفه ای بازی با شیکاگو و به خاطر اعصاب بودن 18 و 19 سال در آن لحظات.

“بازی 1 خواهد بود کاملا محوری در این بازی ها را امتحان کنید برای رسیدن به اولین دور از این مسابقات گفت:” Olczyk که در حال حاضر پخش بازی ها به عنوان یک NBC Sports تحلیلگر. ‘œI قصد ندارم به آن می گویند باید, اما من قصد دارم به آن می گویند یک m-ما و من آماده برای عبور از ‘t.'”

کارولینای مربی راد Brind عشق می داند که ضرورت با وجود اینکه پیش نویس دو سال پس از NHL نقل مکان کرد و به همه بهترین هفت سری است. خود طوفان چهره رنجرز که رئیس جمهور John Davidson موفق به کسب تنها دو بهترین-از-پنج سری او در بازی با نیویورک.

پنگوئن موفق توسط best-of-پنج چاشنی goaltender جیم رادرفورد صورت Montreal Canadiens که GM مارک Bergevin بود تیمی از Olczyk را در شیکاگو در اواسط 80s. کلمبوس که دستیار براد شاو بازی از هشت بازی با 1985-86 Whalers چهره تورنتو افرا برگها در کنفرانس شرقی مجموعه است.

از غرب آریزونا شغالها مربی ریک Tocchet خود را ’80s, آگهی تجربه را به یک سری برابر نشویل شکارچیان موفق توسط دیوید Poile که نظارت یک زن و شوهر از بهترین پنج پیروزی با واشنگتن است. Winnipeg که چهره کلگری می توانید در تکیه دستیار مربی چارلی Huddy که برنده یک زن و شوهر پنج بازی از سری بازی های در راه جام استنلی قهرمانی با Oilers.

پس از آن وجود دارد Tocchet قدیمی فیلادلفیا هم تیمی کریگ Berube با تازه 2019 جام استنلی حلقه در دست خود را به عنوان مربی St. Louis Blues. تیم او به پایان رسید بالای کنفرانس غرب و همراه با کلرادو وگاس و دالاس به جست و خیز بهترین-از-پنج دور.

‘œIt مهم است بدیهی است که برای رسیدن به یک شروع خوب در آن’� Berube گفت. ‘œThere همیشه فرصتی برای از دست دادن یک زن و شوهر در هفت بازی. شما می توانید دوباره از آن است. شما از دست دادن یک زن و شوهر از حق دور در پنج بازی از سری بازی های شما را در دردسر هستید احتمالا.’�

واشنگتن GM برایان MacLellan که پایتخت یک خداحافظی در شرق همراه با بوستون خلیج تمپا و فیلادلفیا برنده و از دست تعداد کمی از کسانی که سری در ’80s در. او موافق با Olczyk که این حذفی خواهد بود باز و غیر قابل پیش بینی در بخش های بزرگ به دلیل چگونه آن شروع می شود.

‘œIn یک سری کوتاه,’� Quenneville گفت: “œanything اتفاق می افتد.’�

___

AP هاکی نویسنده جان Wawrow کمک به این گزارش.

___

دنبال AP هاکی نویسنده استفان stefanie marie در توییتر در https://twitter.com/SWhyno

___

برای اطلاعات بیشتر AP NHL پوشش: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر