Infinite ‘برنامه ریزی در رفتن در هر نقطه’ رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد ما ممنوعیت

شهر (CBSLA) — یک Infinite اجرایی دعوا است نگرانی های حریم خصوصی وضع شده علیه این شرکت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در روز شنبه اعلام کرد که پلت فرم رسانه های اجتماعی که در آن ایالات متحده دفتر مرکزی آن در شهر است “برنامه ریزی در رفتن در هر نقطه.”

به عنوان برخی از Infinite کاربران می ترسید آنها می تواند از خواب بیدار در این آخر هفته در یک Infinite-کمتر امریکا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: جمعه او برنامه ریزی شده به ممنوعیت برنامه در چینی پلت فرم ساخته شده در ایالات متحده شرکت ایالات متحده مدیر کل به نظر می رسد به برخی از اطمینان با یک پیام تحویل مستقیم به برنامه در فرم کوتاه تصویری با فرمت کاربران عادت کرده اند.

“من می خواهم به می گویند با تشکر از شما به میلیون ها نفر از آمریکایی ها که با استفاده از Infinite هر روز آوردن خلاقیت و شادی در زندگی روزمره ما” ونسا Pappas آغاز شده است. “ما شنیده ایم شما غلیان احساسات پشتیبانی و ما می خواهیم به می گویند با تشکر از شما. ما در حال برنامه ریزی در رفتن در هر نقطه. Infinite یک خانه برای سازندگان و هنرمندان برای ابراز ایده های خود و ارتباط با مردم در سراسر زمینه های مختلف و ما افتخار در تمام جوامع مختلف است که تماس Infinite خانه خود را.”

“من نیز افتخار ما 1,500 آمریکا کارکنان که کار بر روی این برنامه هر روز و اضافی 10000 شغل است که ما در حال آوردن به این کشور در طول سه سال آینده” او ادامه داد. “من هیجان زده در مورد ما U. S خالق صندوق که در آن ما فقط اعلام کرد ما 1 میلیارد دلار از صندوق برای حمایت از ما سازندگان و وقتی که می آید به ایمنی و امنیت ساختمان شدند امن ترین برنامه چرا که ما می دانیم آن چیزی که حق انجام دهد. بنابراین حمایت از ما قدردانی. ما اینجا هستیم تا به صورت دراز مدت و در ادامه برای به اشتراک گذاشتن صدای خود را در اینجا و اجازه دهید ایستادن Infinite.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که نشان می دهد Infinite ممکن است های آمریکایی داده ها با دولت چین ادعا می کنند که شرکت مورد اختلاف است.

برخی از کارشناسان مخالف در اعتبار نگرانی های حریم خصوصی و می گویند که این می تواند ریشه در یک درخواست برای دریافت آمریکایی به ترس چین در حالی که دیگران می گویند این موضوع صرفا در مورد امنیت و ایمنی از آمریکایی ها با توجه به محبوبیت گسترده ای از Infinite در آمریکا

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده بود که مذاکرات برای خرید Infinite اما جزئیات که ممکن است معامله باقی می ماند و معلوم نیست پس از رئیس جمهور نشانه مخالفت خود را.

به عنوان در حال حاضر برای این برنامه هنوز در حال اجرا و کاربران شده است به اشتراک گذاری ویدئوها درخواست از رئیس جمهور برای تجدید نظر در ممنوعیت آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر