میامی — اردن مک لافلین را لیآپ با کمتر از نه ثانیه به سمت چپ قرار داده مینه سوتا پیش رو برای خوب d’angelo راسل led تمام گلزنان با 27 امتیاز و تیمبرولوز اضافه شده به میامی در اواخر فصل تلو تلو خوردن با ضرب و شتم گرما 129-126 در شب چهارشنبه.

ملک Beasley به ثمر رساند 21 امتیاز جوانچو Hernangomez یک فصل بالا با 17 و مک لافلین افزود 13 مینه سوتا. تیمبرولوز بودند توسط 12 و 3:59 چپ و سپس بسته در یک 20-5 اجرا به خود را برای پیروزی دوم در 20 بازی.

                                                                                                                                                                                                                       

جیمی باتلر دو پرتاب آزاد با 13.8 ثانیه به سمت چپ قرار میامی تا 126-125 اما مک لافلین را لیآپ در مینه سوتا در اختیار قرار دادن تیمبرولوز در بالا باقی بماند. ساقی را لیآپ با 3.2 ثانیه به سمت چپ کردم مسدود شده توسط راسل و گرگ برگزار شد.

Kendrick Nunn led میامی با 24 امتیاز. Bam Adebayo به حال 22 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و ساقی – پس از دو بازی غیبت به دلایل شخصی – 18 میامی. گرما کاهش یافت و به 23-4 در خانه و کاهش یافته است هفت از گذشته خود را نه به طور کلی.

گرما ماند یک نیمه بازی جلوتر از فیلادلفیا در مسابقه شماره 4 نقطه در کنفرانس شرق حذفی مسابقه. فیلادلفیا از دست رفته در کلیولند در اوایل روز چهارشنبه یک بازی که در آن 76ers ستاره Joel Embiid رفتگان اوایل به دلیل آسیب دیدگی شانه.

گرما را تا به حال عمده مشکل بسته شدن بازی از دیر-22-نقطه سرب در اواخر سه ماهه سوم برابر کلیولند در روز دوشنبه بود frittered دور در آنچه احتمالا بدترین دست دادن فصل تا به حال به هر حال — و فیلم جلسه و جلسه روز سه شنبه به وضوح نمی حل این مسئله است.

                                                                                                                                                                                                                       

آنها تا 121-109 با 3:59 چپ و 123-112 پس از یک لیآپ توسط ساقی 24 ثانیه بعد.

و مینه سوتا – یک تیم است که به شب با یک پیروزی در طول 48 روز – هنوز هم نمی به پایان رسید. تیمبرولوز به ثمر رساند بعد از 11 امتیاز برای مساوی کردن بازی گرفتن پنج نفر از کسانی که امتیاز از بیسلی و یک تساوی پرتاب آزاد از مک لافلین با 46 ثانیه به سمت چپ.

نکته-INS

تیمبرولوز مینه سوتا را 27 تلاش از 3 نقطه در محدوده دو چهارم شد, نیمه اول حق رای دادن رکورد. … گرگ 4-0 در جاده بازی در برابر جنوب شرقی بخش تیم در این فصل و 6-19 در تمام جاده دیگر مسابقات.

گرما: Adebayo از طریق یک رگ به رگ راست مچ پا هل دادن او متوالی-بازی خط به 144 – توسعه چهارم-طولانی ترین جمله رگه در تیم تاریخ است. … Goran Dragic اولین سبد 3-اشاره گر و تحت فشار قرار دادند و او را یک نقطه گذشته اعطای طولانی (5,473) برای 10 روز گرما حرفه ای به ثمر رساند لیست. … Nunn کردم که برای سومین بار متوالی rookie از ماه جایزه در یک مختصر حاصل کار دو مراسم.

جانسون می گرداند

شنبه مشخص جیمز جانسون اولین بازی در میامی از تجارت است که او را فرستاده به مینه سوتا در اوایل این ماه یک حرکت که فرستاده Andre Iguodala جائه Crowder و جزایر تپه به میامی از ممفیس. ‘œI فکر مینه سوتا در حال دیدن چه نوع از تطبیق پذیری او می تواند به بازی’� گرما مربی Erik Spoelstra گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

نگاه به آینده

مشروط زیادی از طرفداران از اسلوونی در حضور چهار شنبه – و بیشتر در حال آمدن جمعه, زمانی که حرارت میزبان دالاس ماوریکس. در فصل گذشته Dallas-در-میامی بازی بیش از 2000 Slovenians در حضور به سازمان دیده بان خود را در کشور دو تا از بهترین بازیکنان NBA, Dragic و دالاس ستاره لوکا Doncic رفتن سر به سر.

بعدی

تیمبرولوز: در اورلاندو در شب جمعه.

گرما: میزبان دالاس در شب جمعه.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im