امروز آخرین روز برای درخواست اجاره کمک در لس آنجلس

لس آنجلس (CBSLA) — ساکنان در لس آنجلس شده اند که از لحاظ مالی نهفته این بیماری همه گیر کوروناویروس باید تا نیمه شب به درخواست برای کمک به پرداخت اجاره خود را.

برنامه های کاربردی برای لس آنجلس اضطراری مستاجرها کمک برنامه یارانه پذیرفته می شود آنلاین تا 11:59 بعد از ظهر

مستاجرها اعمال می شود در hcidla.lacity.org. مردم با محدود کردن دسترسی آنلاین می توانید تماس بگیرید و نرم افزار تدریس خصوصی در 844-944-1868 بین ساعت 8 صبح و 10 p. m. مردم با شنیدن و یا گفتار اختلالات می توانید تماس بگیرید 844-325-1398.

این برنامه به روی همه باز است مستاجرها بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت و ارائه کمک مالی تا 1000 $در هر ماه با اعطای حداکثر 2000 دلار در هر خانواده است. یارانه پرداخت خواهد شد به طور مستقیم به مستاجر اجاره از طرف مستاجر است.

مسکن و جامعه سرمایه گذاری بخش لس آنجلس در گفت و گو با دریافت بیش از 180,000 برنامه های کاربردی برای این برنامه پس از برنامه پنجره باز دوشنبه. وجود دارد فقط به اندازه کافی بودجه برای کمک به 50,000 خانوار.

متقاضیان دریافت یارانه خواهد شد به طور تصادفی انتخاب شده و باید واجد شرایط زیر:

  • اقامت در آپارتمان اجاره واحد در شهر لس آنجلس است.
  • باید اثبات خود را اجاره.
  • باید مجموع درآمد خانوار از همه بزرگسالان 18 سال سن و یا بالاتر زندگی در خانه است یا در زیر 80 درصد از منطقه متوسط سطح درآمد قبل از مارس 13.
  • قادر به ارائه اسناد و مدارک است که آنها را دچار از دست دادن و یا کاهش درآمد به دلیل COVID-19.

متقاضیان به روز خواهد شد در مورد وضعیت درخواست خود را ظرف مدت 10 روز.

از 103 میلیون دلاری برنامه است که به نام بزرگترین coronavirus مربوط به اورژانس اجاره برنامه کمک در کشور است. اکثر بودجه — $100 میلیون — بیا از این شهر فدرال مراقبت در عمل پول محرک است.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de