امروز ما می گویند بیشتر: پلنگ مارس به کلانتر,

جکسونویل فلوریدا. — این Jacksonville Jaguars خود برگزار شد جمعه در اعتراض علیه نابرابری و خشونت پلیس راهپیمایی خود را از ورزشگاه به مراحل محلی کلانتر. .

‘œToday ما می گویند نه بیشتر,’� گیرنده گسترده کریس کانلی گفت. ‘œToday ما یک کشور که نمی تواند در انتظار تغییر یک شهرستان است که نمی خواهد بنشیند یا آرام باشد.’�

                                                                                                                                                                                                                       

بازیکنان ملحق شدند با خانواده های خود مربی داگ Marrone و مدیر کل دیو کالدول.

Jaguars خود را آغاز مارس در 9:04 صبح به وقت محلی به معنی محلی 904 کد منطقه. اعتراض آمد و دو روز پس از صاحب Shad خان صحبت می کرد در برابر نژادپرستی در نامه ای در تیم سایت. او وعده داده شده و سپس حق رای دادن را به سمت ‘œtimely پاسخ.’�

Conley, پوشیدن ‘œBlack زندگی از ماده” � تی شرت صحبت در جکسنویل کلانتر. او گفت که او گریه وقتی که او را دیدم تصویری از تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید بود که آهسته دویدن زمانی که کشته Feb. 23 در گرجستان است.

Marrone گفت: این پلنگ در حال کار بر روی اقدامات آنها آنها باور دارند که می توانید تفاوت را. او همچنین به چالش سفید جامعه را یک گام به عقب گوش دادن و یاد بگیرند.

‘œLet نیست همان اشتباهات ما,’� Marrone گفت. ‘œWe نیاز به ایستادگی در کنار هم سفید و سیاه و سفید به این جنبش کار می کنند.�

با NFL اجازه می دهد تنها مربیان برای بازگشت به دفاتر جمعه و بازیکنان هنوز کار از راه دور به دلیل همه گیر چند پلنگ نمی تواند شرکت در ماه مارس است.

                                                                                                                                                                                                                       

تیم نوشته شده ویدئوها از تعداد انگشت شماری از بازیکنان از جمله کارفرمایی گاردنر Minshew, linebacker جو Schobert و دفاعی پایان هارون لینچ.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de