توکیو بازی های المپیک رسما به تعویق افتاد تا 2021

آسوشیتد پرس

توکیو — توکیو المپیک به تعویق افتاد تا سال 2021 در روز سه شنبه پایان هفته حدس و گمان است که این بازی ها نمی تواند به جلو به عنوان برنامه ریزی شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

کمیته بین المللی المپیک تصمیم پس از صحبت با نخست وزیر ژاپن اعلام کرد و محلی سازمان.

کمیته بین المللی المپیک گفت: بازی برگزار خواهد شد “بعد از تابستان 2021” اما آنها هنوز هم می شود در سال 2020 توکیو بازی های المپیک است.

“در شرایط فعلی و بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط که امروز کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور و نخست وزیر ژاپن به این نتیجه رسیده اند که این بازی ها از XXXII المپیاد در توکیو باید موکول به تاریخ فراتر از 2020 اما بعد از تابستان سال 2021 به منظور حفاظت از سلامت ورزشکاران همه درگیر در بازی های المپیک و جامعه بین المللی” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت.

قبل از اعلام رسمی آبه گفت باخ تا به حال موافقت با پیشنهاد خود را برای یک سال به تعویق افتادن.

“باخ رئیس جمهور گفت که او موافق ‘100%’ و ما توافق برای برگزاری توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک در تابستان سال 2021 در آخرین” آبه گفت: ما برگزاری این بازی ها در سال آینده خواهد بود “اثبات یک پیروزی انسان در برابر عفونت کروناویروس.”

این تصمیم تنها چند ساعت پس از محلی سازمان گفت: رله مشعل شروع به عنوان برنامه ریزی شده در روز پنج شنبه. این برنامه نیز تغییر کرده است.

“برای زمان حال شعله خواهد شد ذخیره می شود و نمایش داده شده در فوکوشیما” کمیته سازماندهی جمهور Yoshiro موری گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

بازی های المپیک را قبل از هرگز شده است به تعویق افتاد و تنها تا کنون قبلا لغو شده است در زمان جنگ.

کمیته بین المللی المپیک و توکیو سازمان گفت: امیدواریم که آنها تصمیم به تعویق انداختن کمک خواهد کرد که جهان درمان از این بیماری همه گیر.

“رهبران توافق کردند که بازی های المپیک در توکیو می تواند ایستاده به عنوان یک فانوس دریایی از امید جهان در طول این زمان مشکل و که مشعل المپیک می تواند تبدیل به نور در انتهای تونل که در آن جهان می یابد خود را در حال حاضر” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت:. “آن توافق شد که مشعل المپیک خواهد ماند در ژاپن است. همچنین توافق کردند که این بازی را حفظ خواهد کرد به نام های المپیک و پارا المپیک توکیو 2020.”

——

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP–Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im