توکیو بازی های المپیک رسما به تعویق افتاد

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد می گوید که او و رئیس کمیته بین المللی المپیک موافقت کرده اند به این ایده از به تأخیر انداختن بازی های المپیک توکیو در حدود یک سال است.

آبه بود در صحبت با خبرنگاران در روز سه شنبه پس از یک تماس تلفنی با رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ در به تعویق انداختن این بازی در میان نگرانی ها در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما به خواست رئیس جمهور باخ در نظر تعویق در حدود یک سال به این امکان را برای ورزشکاران به بازی در بهترین شرایط و به صورت یک امن و مطمئن برای تماشاگران” آبه گفت.

“باخ رئیس جمهور گفت: ما در توافق 100 درصد است.” توکیو در حال اتمام آماده سازی زمانی که این ویروس شروع به گسترش در سراسر جهان است. با وجود اصرار برای ماه بازی خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده آبه این هفته گفت: تاخیر ممکن است اجتناب ناپذیر اگر حوادث می تواند برگزار نمی شود در یک فرم کامل است.

توکیو فرماندار Yuriko Koike به طور جداگانه به خبرنگاران گفت: بازی برای برگزار خواهد شد تابستان سال 2021 خواهد بود هنوز مارک “توکیو 2020”.

به تعویق افتاد بازی های المپیک خواهد بود “عهد” به بشریت پیروزی جدید کروناویروس همه گیر آبه گفت: در روز سه شنبه.

ژاپنی نخست وزیر گفت که او تا به حال امن توافق از رئیس کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن بازی و سپس آنها را نگه دارید “در تکمیل فرم به عنوان یک عهد به انسان شکست ویروس جدید”.

کمیته بین المللی المپیک و توکیو 2020 کمیته سازماندهی منتشر شد بیانیه مشترک به زودی پس از آبه اعلام.

“باخ رئیس جمهور و نخست وزیر ژاپن ابراز نگرانی مشترک مورد در سراسر جهان COVID-19 همه گیر و آنچه در آن انجام شده است به زندگی مردم و تاثیر قابل توجه آن است که با داشتن جهانی ورزشکاران’ آماده سازی برای بازی کردند.”

“بسیار دوستانه و سازنده ملاقات رهبران دو ستایش کار توکیو 2020 کمیته سازماندهی و با اشاره به پیشرفت های بزرگ ساخته شده در ژاپن به مبارزه با COVID-19.

“بی سابقه و غیر قابل پیش بینی گسترش از وقوع دیده است این وضعیت در سایر نقاط جهان رو به وخامت است.

“در شرایط فعلی و بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط که امروز کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور و نخست وزیر ژاپن به این نتیجه رسیده اند که این بازی ها از XXXII المپیاد در توکیو باید موکول به تاریخ فراتر از 2020 اما بعد از تابستان سال 2021 به منظور حفاظت از سلامت ورزشکاران همه درگیر در بازی های المپیک و جامعه بین المللی است.

“رهبران توافق کردند که بازی های المپیک در توکیو می تواند ایستاده به عنوان یک فانوس دریایی از امید جهان در طول این زمان مشکل و که مشعل المپیک می تواند تبدیل به نور در انتهای تونل که در آن جهان می یابد خود را در حال حاضر.

“آن توافق شد که مشعل المپیک خواهد ماند در ژاپن است. همچنین توافق کردند که این بازی را حفظ خواهد کرد به نام های المپیک و پارا المپیک توکیو 2020.”

The next Summer Olympics will still be branded “Tokyo 2020”, even if the Games take place next year.
media_cameraبعدی بازی های المپیک تابستانی هنوز هم مارک “توکیو 2020” حتی اگر این بازی ها را در سال آینده.

استرالیا کمیته المپیک مدیر عامل مت کارول به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه او نمی خواهد ارسال یک تیم ژاپن با درک المپیک خواهد بود به تعویق افتاد.

“ما ورزشکاران مستقر در خارج از کشور, آموزش در مکان های مرکزی در سراسر استرالیا به عنوان تیم و مدیریت برنامه های خود را. با سفر و محدودیت های دیگر این می شود یک وضعیت غیرقابل دفاع” کارول گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

استرالیا تیم Chef de ماموریت برای توکیو ایان Chesterman گفت: “روشن است این بازی ها نمی تواند برگزار می شود در ماه جولای”.

“ورزشکاران ما شده اند با شکوه در خود نگرش مثبت به آموزش و آماده سازی اما استرس و عدم اطمینان شده است بسیار چالش برانگیز برای آنها.

“آنها همچنین شانه از بار نگرانی برای همسالان خود در سراسر جهان است. شده است که سازگار پیام به من.

“در حالی که هنوز هم وجود دارد بسیار به کار کردن به عنوان یک نتیجه از این تغییر زمان اجازه خواهد داد که ورزشکاران از سراسر جهان به درستی آماده با امید coronavirus بحران را تحت کنترل.

“ما می دانیم که برای بسیاری از جمله تعویق خواهد شد در حال حاضر طیف وسیعی از مسائل جدید. اما زمانی که به دنیا می آیند و با هم در بازی های المپیک توکیو می توان آنها را یک جشن واقعی از ورزش و بشریت است.”

با سیم

در اصل منتشر شده به عنوان بازی های المپیک توکیو رسما به تعویق افتاد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de