تام بردی اعلام کرد او در حال خروج از میهن پرستان

در یک حرکت است که فرستاده تکان اطراف NFL در صبح روز سه شنبه دیرین New England Patriots کارفرمایی تام بردی اعلام کرد در سراسر رسانه های اجتماعی است که او “ادامه در جای دیگر” سیگنالینگ خروج از وطن پرستان در سال 2020 رایگان آژانس. در اینجا چیزی است که بردی تا به حال به می گویند:

به همه هم تیمی های من, مربیان, مدیران و کارکنان مربی Belichick, RKK و کرافت خانواده و کل سازمان است. من می خواهم بگویم با تشکر از شما برای بیست سال گذشته از زندگی من و روزانه تعهد به برنده شدن و ایجاد یک برنده فرهنگ ساخته شده در مقادیر بزرگ. من سپاسگزار برای همه است که شما را به من آموخت – من آموخته اند از همه. همه شما باید به من اجازه به حداکثر رساندن پتانسیل من و این همه بازیکن همیشه می تواند امید برای. همه چیز ما انجام من به ارمغان می آورد شادی بزرگ و درس من آموخته اند انجام خواهد داد با من برای همیشه لطفا برای. من نمی تواند مرد من امروز بدون روابط شما به من اجازه برای ساخت با شما. من بهره مند از همه شما به من داده اند. من گرامی از هر فرصتی من تا به حال به بخشی از تیم ما و من عاشق همه شما که برای. تیم ما همیشه تعیین استاندارد در ورزش حرفه ای و من می دانم که آن را ادامه خواهد داد به انجام درست آن. اگر چه فوتبال من سفر را در جای دیگر, من همه چیز را درک است که ما باید دست و سپاسگزار برای ما باور نکردنی تیم موفقیت. من شده اند ممتاز به حال این فرصت را به می دانم که هر و هر کس از شما که خاطرات ما با هم ایجاد شده.

بردی وارد لیگ به عنوان یک ششم دور انتخاب شماره 199 به طور کلی در سال 2000 پیش نویس NFL. پس از دریافت یک شروع فرصت در جایگزینی مجروح جلب Bledsoe او رفته با پیروزی شش سوپر کاسه بود و به نام MVP در چهار نفر از کسانی که در ظاهر. او را تکمیل کرده است 6,377 از 9,988 عبور برای 74,571 متری 541 touchdowns و 179 interceptions. 42 ساله شده است به نام NFL MVP سه بار و انتخاب شد به 14 Pro کاسه.

آن خواهد بود عجیب و غریب برای دیدن بردی مسلما بهترین کارفرمایی که تا کنون برای بازی با پوشیدن یک لباس جدید پس از 20 فصل است. آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه این میراث از سر مربی لایحه Belichick و بردی منحرف و به طور بالقوه رشد در سال های آینده.

خلیج تمپا Buccaneers, Indianapolis Colts, Las Vegas, اظهارات و لس آنجلس شارژر ذکر شده است در ارتباط با به زودی به صورت رایگان agent. با توجه به تام کوران از NBC بوستون اعلام جایی که بردی خواهد شد بازی بعدی نیست و انتظار می رود روز سه شنبه.

بردی همچنین گذراند طولانی وداع Pats ملت:

من می خواستم به می گویند با تشکر از شما برای همه باور نکردنی از طرفداران و میهن پرستان کرد. MA شده است خانه من برای بیست سال. آن واقعا شادترین دو دهه من می توانستم پیش بینی در زندگی من و من چیزی جز عشق و قدردانی برای من زمان در انگلستان. حمایت شده است قریب به اتفاق – من آرزو می کنم هر بازیکن می تواند آن را تجربه کند. فرزندان من متولد و بزرگ در اینجا و شما همیشه در آغوش این, کالیفرنیا, بچه خود را. من عشق خود را با تعهد و وفاداری به تیم های خود را و برنده شدن در شهر ما یعنی بیشتر از شما همیشه می دانید. من نمی توانم تشکر از شما به اندازه کافی برای حمایت از تیم ما. بسته بندی شده در اردوگاه های آموزشی و به فروش می رسد استادیوم و عمدتا پیروزی رژه می روند. من شده اند تا خوش شانس به اشتراک گذاری آنها را با همه شما. من سعی کردم به نمایندگی ما همیشه در بهترین و محترم ترین راه و من مبارزه سخت با هم تیمی های من برای کمک به پیروزی و پیروزی حتی در وخیم ترین شرایط. شما قلب خود را به من باز قلب من به شما. و Pats ملت همیشه بخشی از من است. من نمی دانم آنچه که من فوتبال آینده نگه می دارد اما آن زمان برای من برای باز کردن یک مرحله جدید برای زندگی من و زندگی حرفه ای. من با تشکر از شما از ته قلب من و من همیشه شما را دوست دارم و آنچه ما به اشتراک گذاشته اند – یک عمر پر از خاطرات سرگرم کننده.

جدید انگلستان با کودی کسلر و جارت Stidham در فهرستی در کارفرمایی. Stidham یک چهارم دور در انتخاب 2019 پیش نویس NFL می تواند مناسب ترین گزینه برای شروع به در بردی نبود. او تنها تلاش چهار پاس در فصل گذشته و به پایان رسید در یک رهگیری. این پرستان نگه No. 23 انتخاب کلی در سال 2020 پیش نویس NFL و می توانید انتخاب کنید به دنبال یک جایگزین با این انتخاب. دیگر امکان این است که حق رای دادن و به دنبال یکی دیگر از کهنه کارفرمایی یا در رایگان آژانس و یا از طریق تجارت است. Jameis وینستون فیلیپ رودخانه های عروسکی بریج و اندی دالتون برخی از بازیکنان انتظار می رود در دسترس از طریق این روش ها.

در ارتباط باشید برای اطلاعات بیشتر در این توسعه داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im