تام هنکس و ریتا ویلسون مبتلا به کروناویروس

لس آنجلس (CBSLA) — بازیگر تام هنکس چهارشنبه اعلام کرد که او و همسرش بازیگر ریتا ویلسون تشخیص داده شده اند با کوروناویروس.

در یک Instagram پست هنکس نوشت: “سلام دوستان. ریتا و من در اینجا در استرالیا. ما احساس کمی خسته بود و ما تا به حال سرماخوردگی و برخی از بدن درد. ریتا تا به حال برخی از لرز که آمد و رفت. کمی تب بیش از حد. به بازی همه چیز راست به عنوان مورد نیاز است در جهان در حال حاضر, ما تست شده برای Coronavirus و داشت به مثبت باشد.

“خوب در حال حاضر. چه برای انجام بعدی ؟ پزشکی مقامات پروتکل هایی است که باید دنبال شود. ما هنکس خواهد بود آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز دارد. نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد نه؟”

مشاهده این پست در Instagram

سلام و مردمی است. ریتا و من در اینجا در استرالیا. ما احساس کمی خسته بود و ما تا به حال سرماخوردگی و برخی از بدن درد. ریتا تا به حال برخی از لرز که آمد و رفت. کمی تب بیش از حد. به بازی همه چیز راست به عنوان مورد نیاز است در جهان در حال حاضر, ما تست شده برای Coronavirus و داشت به مثبت باشد. خوب در حال حاضر. چه برای انجام بعدی ؟ پزشکی مقامات پروتکل هایی است که باید دنبال شود. ما هنکس خواهد بود آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز دارد. نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد ، ما را به جهان ارسال شده و به روز شده. مراقبت از خودتان! Hanx!

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط تام هنکس (@tomhanks) در

هنکس به پایان رسید پست نوشتن “ما جهان ارسال شده و به روز شده است.”

با توجه به مهلت زن و شوهر شده اند را در استرالیا برای پیش تولید Baz Luhrmann را بدون عنوان الویس پریسلی فیلم از Warner Bros.

این بازیگر گفت: آنها را هر دو بود “آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز است.”

Hanks, 63, همچنین شناخته شده ديابت نوع 1 یک بیماری مزمن پزشکان هشدار داده اند باید تحت نظارت در رابطه با کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im