میلیاردر تام Steyer کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری و پس از او به پایان رسید پشت جو بایدن در کارولینای جنوبی در روز شنبه. “راستش من نمی می توانید ببینید یک مسیر که در آن من می تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری” Steyer گفت: حامیان در طول شب انتخابات حزب در کلمبیا, کارولینای جنوبی اضافه کرد که او را به ادامه حمایت های مردمی باعث می شود.

“این یک تجربه بزرگ است. من صفر حسرت” Steyer گفت.

پس از Steyer صحبت برخی از کارکنان به نظر می رسد حیرت زده دیگران نا امید. سازمان نیکولا Hemphill محو جریان اشک از چهره او به عنوان او چسبیده به دوستان. “کارولینای جنوبی بود یک دولت” Hemphill گفت: CBS News. “این اولین بار است که نامزد من تا کنون دیده اند قرار داده بودند ، و او آن را بر روی پلت فرم ملی.”

روند اخبار ”

Hemphill توصیف آنچه که او معتقد است که تبدیل خواهد شد Steyer میراث: “سرسختی است. کارآفرینی است. او در مورد مراقبت از زندگی ما است.”

Steyer به شدت سرمایه گذاری در پلمتو دولت, ساختمان, کمپین زیرساخت ها و هزینه های بیش از 17 میلیون دلار در تبلیغات وجود دارد. او تا به حال بسیاری از کارکنان در کارولینای جنوبی با 102 کارکنان و صرف 23 روز مبارزات انتخاباتی در دولت است.

قبل از اولیه Steyer تلاش به نظر می رسد به پرداخت به عنوان رای گیری در اجرای اولیه قرار داده و او را در سوم پشت بایدن و ساندرز. اما او موفق به کسب هر گونه نمایندگان در دیگر سه اولیه رای گیری در ایالت آیووا و نیوهمپشایر و نوادا. CBS پروژه های جدید است که بایدن برنده خواهد شد کارولینای جنوبی اولیه و خروج مصاحبه نشان داد او منجر شود.

با توجه به نتایج حاصل از ایسنا خروج نظرسنجی, Steyer رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی را به طور قابل توجهی قوی تر از میل به صورت بایدن از Sanders. در میان Steyer رای دهندگان 71 درصد را مطلوب نظر بایدن اما تنها 43% یک تصور مطلوب از Sanders.

میلیاردر نیکوکار بود و در میان اولین تماس برای رئیس جمهور تهمت را استیضاح شده است و یکی از مهمترین و آواز به صدای زنگ در مورد تغییر آب و هوا.

Steyer قول داد که به حمایت از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: هر حزب دموکرات است “یک میلیون بار بهتر از” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. او همچنین با انتقاد جمهوریخواه کارولینای جنوبی, سناتور لیندزی گراهام در تماس تلفنی با “فاجعه ای برای مردم اینجا.”

نشسته در ردیف اول برای Steyer را اعلام حامی کورتنی جوان از کلمبیا, کارولینای جنوبی گفت که او را “کاملا” در نظر Steyer را تایید حرکت رو به جلو اگر او بخواهد به بازگشت یکی دیگر از ریاست جمهوری مدعی. “این غمگین شب اما ما احترام زیادی برای, تام,” او گفت:.

جوان گفت: او قدردانی Steyer را بی درنگ پس از اعلام پیش بینی مقام سوم به پایان برسد. “او می دانست که وقتی به آنها را نگه دارید و هنگامی که برای ریختن (فولد) آنها را در این فضا است. و او درست به خود کلمه است.”

“هنگامی که خداوند بسته درب او یک پنجره باز می شود,” Steyer گفت: شنبه شب. “من را پیدا خواهد کرد که پنجره و خزیدن از طریق آن با شما من به شما قول می دهم که.”

فضل Segers, LaCrai میچل و نیکول Sganga کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de