نماینده سابق ایالات متحده, گذشته, کلرادو, فرمانداری امیدوار و زمانی انتخابات ریاست جمهوری, نامزد تام Tancredo است شهرت خوبی سزاوار برای گفتن دقیقا آنچه که او فکر می کند بدون توجه به اینکه آیا هر کس دیگری آن را دوست دارد یا نه.

Tancredo به تازگی خشم حامیان دولت عربستان با حمایت تفنگ صاحب رستوران و دوم متمم فعال لورن Boebert در چالش از راست به وقت 3rd District کنگره اسکات Tipton. و هنگامی که پرسید: در مورد کوری گاردنر به طور گسترده ای به عنوان یکی از آسیب پذیر ترین در آمریکا جمهوری خواهان در سال 2020 Tancredo اذعان می کند که او را خاص گاردنر می تواند پیروزی تحت هر شرایطی با توجه به آبی دموکراتیک موج که شسته کلرادو در سال 2018 است. اما او می داند که یک راه سریع برای گاردنر به عذاب شانس خود را یک بار و برای همه — به توصیه های برخی از صاحب نظران ملی و بازگشت استیضاح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک رای گیری در حال حاضر برنامه ریزی شده به زیر راه در ساعت 2 بعد از ظهر امروز 5 فوریه.

“وجود دارد نه تنها دموکرات رای که تغییر خواهد کرد و من مطمئن هستم که او به رسمیت می شناسد و آن را” Tancredo می گوید. “او به یک پایه که بر اساس آن به ساخت هر نوع کمپین موفق و پایه است نه اکثریت Coloradans. شاید 40 درصد در حال حاضر — 42 در بهترین حالت. بنابراین شما باید برای پیدا کردن دیگر رای برای اضافه کردن به آن. و اگر شما می خواهید برای تضعیف پایه را به 20 درصد پیش بروید و رای گیری برای استیضاح.”

شانس که گاردنر انجام خواهد داد تا خود را بر پایه سخنان تحسین آمیز در مورد تهمت پس از آخرین شب دولت از آدرس اتحادیه تقریبا هیچ و هیچ.

همانطور که برای Boebert تایید Tancredo نشان می دهد که “من تا به حال یک زن و شوهر از بحث های طولانی با لورن در درخواست خود و او فوق العاده با استعداد و جوان است. و چون او کسی است که متعهد نه تنها به متمم دوم اما به تمام مسائل دیگر من با درگیر و ايمان” — ویدیویی معروف او یک کلکسیون وقتی که می آید به مهاجرت “نبود یک تصمیم سخت برای من پس از صحبت کردن با او را برای مدتی.”

او اشاره می کند: “این صدا ممکن است نوع خود aggrandizing اما برخی از مردم از من بپرسید به تایید آنها و من باید بگویم هیچ برای یک زن و شوهر از دلایل. یکی این که هیچ هدف در آن: آنها ندارید کوچکترین فرصتی در یک میلیون سال است. اما این قوی ترین استدلال است. یکی قوی تر است اگر آنها به نظر نمی رسد متعهد به هر چیزی است.”

Tom Tacredo as seen in a campaign commercial for a past gubernatorial campaign.

تام Tacredo به عنوان دیده می شود در یک کمپین تجاری برای یک گذشته فرمانداری مبارزات انتخاباتی.

یوتیوب فایل عکس

در طول سخنرانی او در می رود: “من همیشه گفته مخاطبان است که وقتی مردم از شما برای رای شما سعی کنید بهترین خود را به تشخیص انگیزه زیرا این تجربه من بوده است که انگیزه عوامل است که به بازی می آیند زمانی که کسی در تلاش است تا انتخاب. و حتی اگر آنها اغلب با هم در همان شخص شما باید برای کشف کردن که یکی واقعا قدرتمند ترین دلیل آنها در حال اجرا است. یکی این است که آنها می خواهند پر-در — خالی: شهرستان کمیسر خارجه و نماینده رئیس جمهور ایالات متحده است. که هدف نهایی. و دلیل دیگر این است زیرا آنها باید مجموعه ای از اصول و یا یک دستور کار است که آنها می خواهند به در محل قرار داده و شما می دانید که در آن شما باید به منظور به انجام رساندن آن است.”

برای بسیاری از سیاسی جزوات “این یک ترکیبی از همه چیز است. اما وقتی کسی هدف این است که تنها به وقت هر آنچه در آن است, سپس شما را در درک چرا ما انتخاب بسیاری از افرادی که بعد از نا امید کردن ما. آنها را در حرکت به کنگره یا دولت و قوه مقننه و پس از یک در حالی که شما خودتان را گفت: “فرد یا مریم گفت: همه آنها در این مورد زمانی که آنها در حال اجرا و در حال حاضر آنها نیست. من نمی فهمم چه اتفاقی افتاده است.’ اما آنچه اتفاق افتاده این است که هدف اصلی خود را برنده شد و صندلی. آنها خود پرسید که ” چه می شود آیا من نیاز به کسب درآمد که هدف ؟ من باید برای برنده شدن در این حوزه و یا آن حوزه و آن را وابسته به چگونه موضع من در مورد این مسائل ایفا می کند.’ و این یک مشکل است.”

برای رای دهندگان در سمت چپ این توضیحات به نظر می رسد به تناسب رئیس جمهور تهمت که منتقدان را متهم به پاتولوژیک عاشق مدیون به هیچ چیز و هیچ کس جز خودش را. اما Tancredo رد این تحلیل.

“من خدا همه شما می توانید انجام دهید این است که قاضی کسی که در اعمال خود به عنوان خود عبارت” او ادعا میکند “و من نمی دانم اگر وجود دارد تا به حال شده است یک رئیس جمهور بود که بیشتر سازگار از نظر انجام کارهایی که به او وعده داده شده او را انجام دهد زمانی که او در مبارزات; شاید ریگان. و او آن را حتی زمانی که مواضع خود را منفور بودند در میان گذاشت. که نمی تواند جلوگیری از او. من نمی دانم اگر این اصول وجود دارد یا نه. همه من می دانم این است که او را به انجام دقیقا همان چیزی است من امیدوار بودم او را انجام دهد زمانی که او وعده داده که همه چیز به او وعده داده شده. بنابراین من فکر می کنم او بهترین مثال زیر را از طریق آنچه که او وعده داده است که من می توانم از فکر می کنم.”

همانطور که برای Boebert, Tancredo اذعان دارد: “من دیدم یا اعتقاد من دیدم کسی که تعهد خود را به برخی از ایده ها و اصول و دلایل اصلی او را در حال اجرا — و چرا من تایید او.”

در مصاحبه اخیر خود با Westword, Boebert به ما گفت که او تصمیم گرفت تا در Tipton در بخشی زیرا او به اندازه کافی قوی برای حمایت از تهمت یا محافظه کار اهداف و Tancredo پژواک این مشاهدات. “من باور دارم اسکات Tipton است نه یک حامی قوی از رئیس جمهور و من احساس می کنم که موقعیت او را گرفته بر روی تعدادی از مسائل از جمله مهاجرت ناامید کننده هستند و آنها را برای مدت طولانی بوده است. او بسیار خوب همکار شخصا لذت بخش فردی, اما این یک دلیل برای در کنگره است.”

Lauren Boebert with members of Colorado Boots on the Ground Bikers for Trump, which has endorsed her candidacy.

لورن Boebert با اعضای کلرادو در اعتراض دوچرخه سواران برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که تایید نامزدی او را.

Boebert نامزدی به احتمال زیاد به معنی Tipton خواهد نیاز به صرف منابع برای دفع یک همکار جمهوری خواه که او می تواند با استفاده از در برابر حزب دموکرات در انتخابات عمومی ، که مرتب کردن بر اساس چیزی که احزاب سیاسی نفرت — از این رو نفرت و بیزاری نسبت به Tancredo را حرکت می کند. اما در عبارت “من نمی تواند مراقبت کمتر از آنچه از استقرار جمهوری خواه فکر می کند من باید و یا نباید انجام دهد. آنها ما را به یک باتلاق است که من فکر می کنم ما در حال مبارزه برای سعی کنید از. در کنار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده است که منطقه و اگر لورن شکست او در اولیه او انتخاب خواهد شد به کنگره است. بنابراین من فکر نمی کنم جمهوری خواهان نیاز به صرف هر گونه پول. آنها خواهد شد چرا که آنها می خواهید به دفاع از استقرار جمهوری خواه. اما این به خودی خود به شما می گوید همه شما نیاز به دانستن در مورد این که چرا من حمایت لورن.”

گاردنر در ضمن باید داد تا در تلاش برای برنده شدن بیش از اکثر دموکرات Tancredo توصیه می کند. “همه چیز مبتنی بر unaffiliateds. ما بهترین حدس می زنم در حال حاضر است که آنها رای نمی دهند جمهوری خواه پس از آن رفتن به سخت خواهد بود. اما اگر من Cory من نمی صرف یک دهم پول به او می شود مصرف در — و آن را عظیم خواهد بود البته در تلویزیون و یا پستی یا رادیو. من می خواهم به صرف هر سکه می تواند در زمین بازی. که همه چیز است. اگر مردم وجود دارد خارج وجود دارد, شما می توانید تاثیر در واقع پیدا کردن آنچه که انگیزه آنها را که راه رسیدن به آنها را. بنابراین شما باید برای پیدا کردن بسیاری از افرادی که مایل به تغییر رای خود را و یا شاید رای دادن برای اولین بار و به سختی چیزی برای انجام با مبارزات سنتی تاکتیک های گذشته است.”

او گاردنر فرصتی برای بیرون کشیدن این ترفند اما نه یک بزرگ: “اعداد نگاه نمی امیدوار کننده است و اگر من به یک شرط بندی شخص من شرط می بندم او را حمل می کند دولت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شانس گرفتن کلرادو بالاتر او استدلال می کند. “من قرار داده که بهتر از 50 درصد است. نگاهی به جمعیت است که او به خود جلب کرد در نیوجرسی” در اواخر ژانویه کمپین تجمع که پر از 7400-ظرفیت محل برگزاری و چپ هزاران نفر از حامیان خارج است. “که در نوع خود قابل توجه است. بنابراین من فکر می کنم او شانس خوب و بهتر شدن است.”

چنین نتیجه خواهد پرواز در صورت از پذیرش عقل است, اما آن را قبل از اتفاق افتاده است. در شب انتخابات 2016 او از روی علاقه به یاد “من در حال رانندگی بود به کانال 9 که در آن من می خواهم به انجام رنگ تفسیر با چهار نفر دیگر از جمله تد Trimpa نهایی دموکرات گورو و من فکر کردم” چگونه من رفتن به چرخش این پس از هیلاری کلینتون برنده است ؟ چگونه من می خواهم به رسم هر نتیجه مثبت از این کار؟’ اما پس از آن حدود 9 ساعت یک پال فرود در استودیو. مردم گریه می کردند, در میز خود را در آن newsroom زمانی که مشخص شد تهمت برنده خواهد بود; من می خواستم برای گرفتن یک عکس از آن, اما آنها به من اجازه نمی داد. من فکر کردم چه یک شب! چه شگفت انگیز شب!'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im