برترین بازیکنان بسکتبال قرن: دختران No. 2, Kathleen Doyle از Benet

Benet مربی جو Kilbride تشبیه Kathleen Doyle به یک چاقوی ارتش سوئیس در طبقه بسکتبال.

“او است که توانایی برای دیدن آنچه که این تیم نیاز برای من به نفع خود و سپس به ارائه است که هر چه در آن است” Kilbride گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

اغلب دویل اجازه دهید او هم تیمی های ارائه نمره پیدا کردن راه های دیگر برای کمک.

نتیجه البته در دو دوره متوالی مسابقات قهرمانی کشور نهایی او دو فصل در دبیرستان 2015 و 2016.

فردی جوایز نیز راه خود را. او در دو زمان اول تیم همه امور خارجه بازیکن و خانم بسکتبال به عنوان یک ارشد. او بازیکن از سال در شرق حومه کاتولیک کنفرانس و همه در امریکا انتخاب در سال 2016.

تمام گفته دویل به پایان رسید با 1,636 امتیاز در 133 بازی دوم با 2 امتیاز در مدرسه تاریخ است. او دارای علائم مدرسه به صورت تمام وقت دزد و کمک است و در پنج در پرتاب ریباند.

اما آمار بگویید فقط بخشی از داستان است.

“کاتلین بود فقط یک برنده است. او صادقانه می توانست تا به حال ذهن ترا درهم میشکنند, آمار, اما این چیزی بود که او نمی در مورد” Kilbride گفت. “در بازی است که واقعا مهم نیست او حتی نمی سعی کنید به نمره. او می خواهم به دریافت 10 امتیاز و 10 پاس گل به جای قرار دادن عکس.

                                                                                                                                                                                                                       

“او فقط از نوع قابل درک است که هر آنچه که ما نیاز به انجام به نفع این چیزی است که او را انجام دهید. که آیا آن را دفاع از, دوباره بجای اول برگشتن نمره تسهیل هر چه. او فقط برنده شد. هنوز هم است.”

نه تنها او نیاز به نمره Benet به نفع خود او اغلب فقط نمی مراقبت در مورد نمره یک صفت باقی می ماند که بخش مهمی از بازی است.

“او یکی از کسانی نادر از بازیکنان که می توانید نمره 5 امتیاز و تسلط بر بازی. این توانایی خارق العا د ه” گفت: Kilbride که معتقد دویل بهترین بازیکن در Benet چشمگیر بسکتبال, تاریخچه, بدون در نظر گرفتن جنسیت.

دویل بازی چهار فصل در آیووا که در آن او بود به نام بزرگ ده بازیکن سال این بهار. او پیش نویس توسط ایندیانا تب در WNBA پیش نویس است.

او 5-پا-9 نقطه گارد با چنین ورزشکاری که او معمولا پرید مرکز به جای بلندتر هم تیمی. او می تواند بازی را ارسال و یا محافظت از پست به عنوان مورد نیاز و زندگی پر از بدبختی برای حریف خود را.

“من فکر می کنم مردم را نادیده می گیرند چگونه یک ورزشکار او است” Kilbride گفت. “او یک ورزشکار استثنایی. اما او نخبگان رقیب در شرایط او را درک شن و اراده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de