در سپتامبر گذشته کایل و Fallene چاه صاحبان پارک هیل کافی شاپ اژدر قهوه در زمان بیش از سابق نهنگ سفید فضا در 415 جنوبی خیابان چروکی. در حالی که آنها امیدوار بود برای اوایل نوامبر افتتاح جدید سرمایه گذاری, محله های نزدیک فوریه 11 مشخص شده نرم افتتاحیه با افتتاح برای ماه مارس برنامه ریزی 2.

“ما تصمیم به انجام یک نرم باز از آنجا که ما باید مفاهیم مختلف از اژدر و می خواست به خودمان هم به کار kinks” کایل توضیح می دهد. اژدر در حالی که با تمرکز بر قهوه و اساسی تر کافه مواد غذایی, محله های نزدیک به دست آورد مشروب مجوز همراه با فروش نهنگ سفید, کسب و کار و نیز ارائه خواهد شد گسترش منوی غذا.

Coffee, sandwiches and cocktails come to the Alameda light rail station with Close Quarters.گسترش

قهوه و ساندویچ و کوکتل به آالمدا نور ایستگاه راه آهن با محله های نزدیک.

حسن نیت ارائه میدهد از محله های نزدیک

“ما یک سفر الهام گرفته از منوی اما خم مدیترانه” او می افزاید. گزینه ها عبارتند از: کلاسیک نرخهای مانند هوموس و بابا ganoush, گرم, مخلوط, زیتون, فتوش و گوجه فرنگی و سالاد و همچنین خوش طعم و شیرین empanadas و تغییر وفل سبک با موارد بیشتری از جمله صبحانه به آن اضافه شود و پس از افتتاح.

“ما هنوز در حال تلاش برای نگه داشتن آن را مانند اژدر به این معنا که ما در حال انجام به صورت محلی منابع چیزهایی که می گوید:” چاه. باگت را از سر نان را می توان در کنار قرمز Camper نارنجی absinthe مارمالاد در antipasto بشقاب و محله های نزدیک ciabatta, ساندویچ با گزینه های مانند تخم مرغ و کلم پستو با هم در یک ساندویچ صبحانه.

مراحل از نور ایستگاه راه آهن نقطه کمتر احساس محله محور از آن پارک هیل همتای خدمت حمل و نقل سواران از ساکنان این آپارتمان فوق و کارکنان از نزدیک مرکز طراحی. “نهنگ سفید نیست برای باز کردن بسیاری در صبح و پس از آن بسته شد و برخی از مردم نبودند مطمئن شوید که اگر آن را با رفتن به پشت باز تا” مالک یادداشت ها. به دلیل تناقض و بسته شدن آنها تا به حال به انجام برخی از بازاریابی و دوباره نام تجاری به گسترش این کلمه که نزدیک محله باز است برای کسب و کار تحت مالکیت جدید. تا کنون آنها بوده است و ملاقات با تعجب دلپذیر از رفت و آمد مشتریان که در حال حاضر قادر به دریافت قهوه صبح خود را با شروع از 6:30 صبح مانند یک حامی که متوقف شده در هر روز دقیقا در آن زمان برای شروع روز خود را با سرعت کامل پیش رو”— اژدر نسخه از یک تیری در تاریکی (یک فنجان قهوه دم تقویت با دو اسپرسو).

Torpedo Coffee Owners Launch Close Quarters at Alameda Stationگسترش

حسن نیت ارائه میدهد از محله های نزدیک

همراه با قهوه استاندارد ساخته شده با Corvus, قهوه, محله های نزدیک در خدمت کمبوچا و نیترو دم سرد در شیر و شش کلرادو brews, هشت منابع محلی شراب و انواع کوکتل های کلاسیک. امضای نوشیدنی های غیر الکلی شامل اسطوخودوس مه اسپرسو و زردچوبه تایلند چای لاته.

“این یک کمی وقت گیر تر از ما انتظار می رود به خصوص از بازرسی چشم انداز با شهر است. می گوید:” چاه. “ما به طور کامل redid طبقه, نقاشی, کل فضا را به شمارنده اضافه قفسه بندی و استفاده می شود وجود دارد یک مرحله اما در حال حاضر مواد غذایی دبستان منطقه است. معلوم شد بسیار از آنچه ما به دنبال آن بودند.”

خودتان ببینید از 6:30 صبح تا 7 بعد از ظهر روزهای هفته (از جمله مبارک از ساعت 4 تا 6 بعد از ظهر) و از ساعت 8 صبح تا 3 بعد از ظهر روز شنبه و یکشنبه ابتدا پس از افتتاح. تماس 303-722-0397

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im