تور لغو safekeeper قطره EP و تصویری برای نگه داشتن شما را سرگرم

اجتماعی فاصله? ما می خواهیم شما را به نگه داشتن با بهره گیری از موسیقی است که دنور هنرمندان در حال ساخت…اما از راحتی از خانه خود را به جای در یک باشگاه.

Coronavirus تعطیلی مجبور قلعه Collin, indie در, راک در safekeeper به خود را لغو بهار و تابستان, تور, اما آنها هنوز هم انداختن جدید موسیقی برای مردم سرگردان در خانه برای لذت بردن از.

بد شانسی ساحل ثروت باد اورده خود را آخرین EP زنده برای تلفن های موبایل از اوایل متوسط ماوس و پیاده رو همراه با گیتار معاصر-رانده گروههای موسیقی مانند پارکت دادگاه در یک غم انگیز تاول پنج مسیر ادای احترام به تنهایی از شمال غربی اقیانوس آرام.

safekeeper رانده است گیتاریست/رهبر گروه ژاک ویسکونتی, گیتاریست/نوازنده بیس بن Ward, درامر مت کاستاریکا و یک چرخش بازیگران از دوستان خود. ثبت شده در سال گذشته در ویسکونتی در فورت کالینز به عنوان یک پیگیری به گروه 2018 EP در لجن اجلاس, بد شانسی, ساحل, ثروت باد اورده است قابل توجه گام رو به جلو برای گروه. در حالی که در لجن اجلاس به حال دل تنگی کردیم کمی بالاتر, بد شانسی, ساحل, ثروت باد اورده یک بی دقتی به آن است که باعث می شود آن را سرگرم کننده و جذاب است.

“آخرین EP بسیار بیشتر تکه تکه می گوید:” ویسکونتی. “این یکی در واقع ما با هم بازی و آن را به ما خیلی بیشتر خام اما کنار هم قرار دادن احساس. این یک پاک کن کوچک اما ما قادر به بازی با خارق العاده tempo چیزهای که ما کمی بیشتر است. آن را نیز سرگرم کننده با تجربه عمومی-دامنه کلمه صحبت مسائل است.”

به عنوان یادآوری به عنوان آن می تواند به ویژه در “کوه خدایان” و “تنها ساختمان” این هجده دقیقه EP همچنین دارای مقدار زیادی از حزب vibes. پاشیده در سراسر صداهای مردم حلق آویز کردن; عنوان آهنگ “بد شانسی ساحل ثروت باد اورده” حتی صدای یک آبجو می تواند در حال ظهور باز است. همراه با شعر “اجازه دهید به پایین به بد شانسی ساحل و ببینید که چگونه نا امید کننده همه چیز را می توان” این حزب vibes خوب نمایندگی از احساس در کلرادو موسیقی در حال حاضر.

همراه با EP safekeeper منتشر چشمگیر ویدئو برای آهنگ “از همه شما کوچک” شات و کارگردان گروه را بسیار خود بن Ward و بازیگران محلی هنرمند و کمدین نیک هلند.

این ویدیو در مورد یک کارگر در صنعتی بایر بودن مصرف لجن. بخش ماهرانه با استفاده از برآمدگي تصاویر از تجارت شهرستان بیش از تصاویر از یک سایت صنعتی. در نتیجه لجن و خوبی گردد تصویری است که احساس می کند کمی بیش از حد واقعی در وضعیت فعلی جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im