TPC Southwind مشخصات: سفت چالش در WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی

(CBS میامی) — TPC Southwind شده است به طور منظم توقف در تور PGA از سال 1989 است. واقع در ممفیس تنسی خصوصی باشگاه گلف به میزبانی فدرال اکسپرس سنت جود کلاسیک از طریق 2018. عنوان حامی که دفاتر شرکت های بزرگ در این نزدیکی هست و سپس در زمان بیش از آنچه شد و سپس WGC-بریجستون دعوتی نقل مکان کرد و این رویداد را به TPC Southwind و rechristened آن WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی.

افزایش تور status — WGC حوادث ارائه بزرگتر دستی و اضافی FedExCup امتیاز — پاک کردن میزبان دوره به عنوان به خوبی. اما TPC Southwind به سختی مورد نیاز اضافی مهر. آن را مدت طولانی است که یکی از این تور را سخت تر از دوره های آموزشی و بزرگتر تساوی.

TPC Southwind طراحی شده توسط Ron پریچارد در سابق مزرعه های لبنی واقع در نورد تنسی روستا. (یک زن و شوهر از سیلوهای دانه و آسیاب بادی باقی می ماند.) معمار بهترین و شناخته شده برای بازگرداندن کلاسیک دونالد راس دوره به نظر می رسد به ارمغان می آورد که سنتی زیبایی به دوره های جدیدتر. و او انجام شده که هدف در اینجا. طرح های خود را نیز می توان در چنین قابل توجه دوره به عنوان Aronimink باشگاه گلف در پنسیلوانیا و چارلز ریور باشگاه های کشور در ماساچوست است. تور جانبازان هوبرت سبز و فازی Zoeller مشورت در این پروژه است.

>>جریان: WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی

در سال 2004 TPC Southwind تحت نوسازی گسترده. این کار شامل 11 جدید كم و جدید 15 پناهگاه. فیرویز بودند باریک پایین و تنظیم با چمن را تغییر داد از Bentgrass به چمن برمودا. این دوره تمدید شد بیش از 200 متری با درختان و بومی مناطق اضافه شده است. ارتقاء آن را واجد شرایط برای Audubon تعاونی پناهگاه برنامه صدور گواهینامه.

ارتقاء بیشتر رخ داده بیش از سال گذشته است. و در حالی که این بازسازی نیست به عنوان گسترده ای به عنوان کسانی که از 15 سال قبل از آنها قابل توجه است. پناهگاه اضافه شد, تغییر اندازه و دوباره لبه. پوسته در برخی از چاله ها منتقل شد با yardage اضافه شده است.

منظره مجتمع پلاستیک طبرستان Southwind یک par-70 اقدامات 7,238 متری. و به عنوان CBS ورزشی گلف تحلیلگر ایان بیکر-سهره قرار داده و آن را در یک سال 2017 مصاحبه “شما بهتر آماده کنند و به بازی خوب دلیل این که شما می توانید در مشکل به راحتی اگر شما در حال تیز نیست.”

این توپ-strikers البته نیاز به دقت و شکل گیری شات. هفت سوراخ dogleg چپ پنج dogleg راست. فیرویز می تواند چالش برانگیز; سبزها شرکت هستند. خطرات آب را می توان در بیش از نیمی از سوراخ. و هنگامی که باد میدارد که اغلب مشکل است مرکب که خیلی بیشتر.

Par-3 11th, سوراخ ممکن است در این دوره قابل توجه ترین. در 155 متری آن را شبیه به TPC Sawgrass را یاد جزیره سبز در 17. یک استخر را احاطه کرده و یک پناهگاه کوچک نگهبانان لبه جلو. بازیکنان تمایل به رفتن با آهن به رنگ سبز; تخمگذار تا واضح است که یک گزینه نیست. باد می تواند نگه دارید تا یک رفیع شات و رها کردن آن در آب است. دیگر عکس ممکن است پیدا کردن یکی از این دو پشت پناهگاه.

14 سوراخ دیگر par-3 در 231 متری در میان تور را سخت تر پر-3s. این نمایشنامه از یک افزایش سه راهی و حمل بیش از یک برکه است که نگهبانان جلو و راست و سبز. سبز در دامنه های پشت به سمت آب.

18 سوراخ par-4 است که امتداد به 448 متری doglegs به چپ در اطراف یکی دیگر از برکه. پناهگاه گارد fairway به سمت راست برای اینکه چیزها حتی بیشتر جالب است. قوی اتمام سوراخ, 18th نمی خواهد کاملا بسته پانچ است که آن را در سال های گذشته بدون طرفداران در دست است.

حتی بدون تماشاگر به پایان رساندن این سوراخ وعده سهم خود را از درام. این WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی دارای ستارگان زمینه PGA Tour بهترین در فینال مسابقات قبل از فصل اول عمده. بالای هشت بازیکن در جهان مرتکب شده اند و دلیل آن را بدون برش رویداد آنها را از طریق بازی آخر هفته.

سازمان دیده بان WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی شنبه مرداد 1, 2:00 – 6:00 p. m. EST و پنج شنبه مرداد 2, 3:00 – 7:00 p. m. EST در CBS.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر