دکتر ویلیام مورو ثبت شده است آنچه به عنوان مشخصه یک whistleblower تلافی طرح دعوی در دادگاه در برابر کلرادو اسپرینگز مبتنی بر المپیک ایالات متحده آمریکا & پارالمپیک کمیته; او سازمان دیرین معاون پزشکی ورزشی. تا سال گذشته زمانی که او ادعا می کند او از کار اخراج شد و پس از بارها و بارها دفاع ورزشکار ایمنی در پی لری Nassar جنسی-سوء استفاده رسوایی لرزاند که USOPC.

شگفت انگیز ترین ادعای ذکر شده در مورو مورد در برابر USOPC: او مدعی است که در 7 مارس 2019 او تحت فشار قرار دادند بالاتر یو پی اس به طور فعال درگیر در مراقبت از المپیک دوچرخه سوار کلی Catlin, 23 بعد از او می خواهم اقدام به خودکشی ماه گذشته, اما آنها موفق به پاسخ در شیوه ای موثر است. روز بعد در یک به طور گسترده ای گزارش حادثه Catlin در زمان زندگی خود را.

“وجود دارد نخوت و بی تفاوتی و سپس فاجعه رخ داده است می گوید:” Darold Killmer از دنور Killmer, Lane & Newman LLP که نشان دهنده مورو. “و در عرض دو ماه لایحه اخراج شد.”

Westword ارسال یک کپی از طرح دعوی در دادگاه و یک فوریه 5 Killmer, Lane & Newman مطبوعاتی در مورد پر کردن آن به USOPC (که همچنین به عنوان USOC آن قبلی مخفف در کت و شلوار). در پاسخ Luella چاوز d’angelo کمیته ارشد بازاریابی و ارتباطات افسر مشترک این سخنان از طریق ایمیل: “ما نه در خدمت شده است با این کت و شلوار و فقط در حال بررسی این شکایت در حال حاضر. به عنوان آزادی مطبوعات ما تاسف است که دکتر مورو و وکیل او را اشتباها باعث جدایی او از این USOPC. ما افتخار خواهد کرد تصمیم خود را برای دیدن این موضوع از طریق دادگاه و ما نمی خواهد اظهار نظر در مورد جزئیات همانطور که به جلو می رود.”

مورو که در حال حاضر مشغول به کار در یک کالج در پورتلند اورگان ارائه یک بیانیه از خود. “من امیدوارم که من پرونده را فشار USOC در نهایت به پاسخگویی را برای خود اشتباهات گذشته و برای بهتر را تغییر دهید,” او می گوید. “این مورد نه تنها در مورد راه USOC درمان من است. همچنین در مورد حفاظت از ورزشکاران که USOC است برای بیش از حد طولانی و آگاهانه قرار داده و در راه آسیب است. زمان آن رسیده است که به درخشش نور در USOC طولانی عمل از اولویت مدال و پول بیش از حقوق و رفاه ورزشکاران و مقابله به مثل در برابر مردم که در اعتراض به نامناسب و یا شیوه های غیر قانونی.”

طرح دعوی در دادگاه به طور خاص calls کردن جنایات Nassar بود که محکوم به بیش از 300 سال در زندان پس از محاکمه جداگانه در سال 2017 و 2018 برای سوء استفاده جنسی بسیاری از اعضای ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, برای او که در خدمت به عنوان تیم دکتر در طول سال است. “در طول اشتغال خود را با USOC, Dr. Moreau رهبری راه را در به دنبال اصلاح USOC با تلاش به جلو چند طرح برای بهتر محافظت از ورزشکاران از جنسی و دیگر موارد نقض حقوق بشر مرتکب شده توسط شکارچیان” سند متحده است. “دکتر مورو فشرده برای ورزشکاران به توان مناسب ارزیابی و درمان با رعایت همه پزشکی قوانین و مقررات و USOC خود اخلاق سیاست است. Dr. Moreau حمایت برای USOC به تمرکز و ایجاد تغییر سریع مربوط به ورزشکاران سلامت روانی و جسمانی. دکتر مورو خواست USOC به مناسب آدرس سوء استفاده جنسی و بهره کشی از زنان جوان ورزشکار.”

Dr. William Moreau during a 2017 interview.

دکتر ویلیام مورو در طول یک سال 2017 ،

مورو آموزش دیده بود به عنوان یک فیزیوتراپ اما نقش خود را در طول ده سال را صرف او در USOPC تماس نمی برای او شخصا به درمان ورزشکاران است. “او یک مدیر” Killmer توضیح می دهد “و او را استخدام کرد تا آنجا که او را در آنچه او می کند. او همیشه عالی بررسی شد و هیچ انتقاد و از عملکرد خود را حتی زمانی که آنها او را اخراج. اما به عنوان USOC به طور فزاینده و به حق آمد و تحت نظارت عمومی برای انواع مختلفی از رسوایی های, از جمله یکی مربوط لری Nassar, بیل شد به طور فزاینده ای فوری در مورد چگونه آنها را مجبور به نظارت بر ارائه دهندگان خدمات پزشکی بیشتر از نزدیک. و که منجر به مشکلات.”

در ابتدا Killmer ادامه “بیل آنچه بسیاری از مردم را — او صحبت در یک بازی دوستانه مطرح و راه در مورد اینکه چرا آنها نیاز به تغییر این سیاست و یا مطابق با این قانون همه امیدوار خواهد درک اهمیت آن است. اما پس از آن مشخص شد که آنها مثبت مقاومت در برابر چنین تغییر — و زمانی که آنها آغاز شده و مجازات آن بیشتر شد نگران کننده است. اما دکتر مورو عقب ننشستند. او ادامه داد: به این میگن USOC مورد نیاز مطابق با دولت و قوانین فدرال که بسیار دقیق در مورد ایمنی بیمار.”

اما این سازمان موفق به انجام این کار, کت و شلوار ادعا می کند. به عنوان مثال Killmer مراجع “چیزی که اتفاق افتاده است یک زن و شوهر از سال پیش در دریک رله” در Des Moines, آیووا, که در آن “یک دختری پانزده ساله ورزشکار پارالمپیک شد sexually assaulted by بیست سال paralympic athlete,” او می گوید. “در آیووا که تجاوز به عنف قانونی و این نیاز به مقدار زیادی از گزارش — اما به دکتر مورو را شوک آنها حاضر به آن را گزارش. در واقع آنها سعی در چشم پوشی از این مشکل گفت: نبود یک گزارش اجباری حادثه که همه اشتباه بود. بیل تا به حال به آنها را وادار به انجام کار درست و آن را نمی توان آنها را بسیار خوشحال است. این USOC فوق العاده تبلیغات-خجالتی و بسیار حفاظتی به ویژه پس از آنچه اتفاق افتاده است با لری Nassar.”

سپس در ژانویه 2019, Killmer می گوید: “یک مربی در این مرکز آموزش در کلرادو اسپرینگز شد در سونا, کاملا برهنه, در منطقه ای که در آن وجود دارد زیر سن قانونی ورزشکاران زن. که کاملا سوء رفتار جنسی و دکتر مورو گزارش شده است که به عنوان خوبی. اما به جای در نظر گرفتن اقدامات اصلاحی آنها فقط خواسته مربی به انجام آن دیگر همه به بیل ترسناک. او تعجب که ” چرا آنها این همه چیز به طور جدی به ویژه به دلیل USOC است که در زیر یک میکروسکوپ?'” که منجر به موشکافی پس از ملی شرکت حقوقی طناب و خاکستری منتشر محکم گزارش این کمیته در پاسخ به Nassar مورد در دسامبر سال 2018 است.

طناب و خاکستری و تحلیل مشخص USOPC به عنوان “یک سازمان [که] به طور موثر معلولان از توجه و اقدام مناسب در پاسخ به این ورزشکار شکایت در مورد Nassar با توجه به این تصمیم توسط دو نفر از افسران ارشد به نگه داشتن این موضوع به خود را دارند.” هر دو از کسانی که افسران ارشد از عملکرد ورزشی آلن اشلی و مدیر عامل شرکت اسکات Blackmun — پس از آن استعفا داد.

در فوریه 2019, مورو آموخته از اقدام به خودکشی با Catlin (او نیست و با اشاره به با نام در شکایت) که صورت گرفت و پس از او تا به حال رها از پیگیری مراقبت های روانی. که مطرح شده یک پرچم قرمز برای مورو که با توجه به تشکیل پرونده ابراز نگرانی در مورد آنچه که او را دیدم به عنوان USOPC را “محزون می خوانی کافی” تصمیم به تشکیل یک کمیته برای دیدار و صحبت با دوچرخه سوار به رئیس کارایی بالا ریک Adams. هنگامی که این تلاش ها هیچ جا رفت کت و شلوار همچنان او فرستاده آدامز یک ایمیل در مارس 7 که هشدار داد: “USOC زیر است استانداردهای مراقبت های مربوط به مدیریت خودکشی ورزشکاران است. ما نمی باید مناسب منابع داخلی برای مدیریت این مسائل جدی در خانه. اگر ما تغییرات را ندارد به سرعت در روز بعد در هفته آینده, ماه آینده و یا سال آینده یک ورزشکار ما مسئول خواهد دوباره خود را به زندگی است.”

در 8 مارس این افتضاح پیش بینی درست.

اما هیچ یک از این مسائل ذکر شده به عنوان دلیل برای مورو را اخراج Killmer می گوید. “خود بهانه ای شد ضعیف یکی: آنها به او گفت که آنها می خواستند به یک دکتر به جای یک دکتر از chiropracty به عنوان رئیس بخش. اما جالب اینجاست که او جایگزین دکتر chiropracty” او اشاره می کند. جایگزین او شد و داستین Nabhan که مشخصات لینک لیست او را به عنوان پس از دریافت درجه دکتری در این رشته از جنوب کالیفرنیا دانشگاه علوم سلامت.

مورد ثبت در دنور “بسیار مهم” Killmer بر “و USOC نیاز به توجه به این تحولات و معنی آنها برای سلامت و ایمنی ورزشکاران المپیک.”

کلیک کنید به عنوان خوانده شده دکتر ویلیام مورو v. المپیک ایالات متحده آمریکا & پارالمپیک کمیته و دکتر ویلیام مورو طرح دعوی در دادگاه مطبوعات آزاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de