یک گروه از جنوب استرالیا است که هنوز هم سرگردان در نپال پس از کاتماندو به طور ناگهانی بسته شده امروز.

اما در هونولولو دوم گروه جنوب استرالیا جشن پیاده از نروژی کروز خط نروژی جواهر که در این شهرستان وارد شده در روز یکشنبه.

این 280 استرالیا مسافران در نروژی جواهر – از جمله پنج شنبه ایمیل و تبلیغ عکاس تام هانتلی – رد شد از ساخت ریزش زمین توسط نیوزیلند, فیجی, ساموا کالدونیای جدید, کامبوج و تاهیتی در طول هفته گذشته با وجود داشتن هیچ مورد از coronavirus در هیئت مدیره.

CRUISE SHIP DEATH: Infected passenger dies from coronavirus

یکی از روبی شاهزاده مسافران کشتی کروز که مخفیانه به استرالیا در حالی که با آلوده coronavirus امروز درگذشت از بیماری.

آقای هانتلی گفت: “اضطراب مسافران است که هنوز هم بسیار بالا” را به عنوان آنها در حال حاضر به حال راه خود را از آمریکا به استرالیا و سپس به خانه های خود را از طریق سیدنی.

“شایعات در حال گسترش است که ما پرواز به سیدنی برگزار خواهد شد و ما خواهد بود با پرواز به سان فرانسیسکو,” او گفت:. “یک خانواده از ملبورن در حال برنامه ریزی برای استخدام یک مینی بوس به رانندگی را از طریق شب تا آنها به خانه با خیال راحت.”

یک سخنگوی این شرکت گفت: مسافران می شد متحرك اما لازم بود برای آنها را به ماندن در هیئت مدیره تا سه ساعت قبل از پرواز اجاره باقی مانده است. “ما در حال پرواز مسافران از هونولولو به لس آنجلس; سیدنی; لندن; Vancouver, British Columbia; و فرانکفورت آلمان” که سخنگوی گفت. “همه مهمانان باقی خواهد ماند در هیئت مدیره تا سه ساعت قبل از پرواز برنامه ریزی شده.”

اخبار بیشتر:

Centrelink افزایش می دهد Telstra تحت فشار به عنوان هزاران نفر اخراج

چه مرحله 2 مستند می تواند مانند نگاه در استرالیا

یکی دیگر از کشتی کروز در اقیانوس اطلس, است رشته, کردن, آمریکای جنوبی, با 150 استرالیایی در هیئت مدیره شده است و دسترسی به سه نزدیکی بنادر.

در نپال همراه با دیگر مسافران استرالیا گروه سازماندهی کرده بود پرواز از کاتماندو امروز اما چپ شد رشته که در شهرستان فرودگاه به طور ناگهانی بسته شده است. مسافران ایجاد یک Facebook صفحه روز شنبه ده ها تن از مردم استرالیا رو مشابه گرفتاری رسیدن در سراسر جهان برای کمک به.

در ابتدا پروازهای خارج از کشور دشوار بود به کتاب و یا لغو شد, قبل از اینکه دولت به طور ناگهانی بسته شده و فرودگاه.

یکی از مردان اخبار پارسیان استرالیا, ملی, امور مالی شخصی, ویرایشگر, Anthony کین گفت: سفارت استرالیا در شهرستان بود و کمک به وضعیت اسفبار خود و دیگران از دست دادند. “ما در حال حاضر با مفید سفارت استرالیا در نپال به پیگیری کردن سایر رشته استرالیایی و امیدوارم همه ما به زودی به خانه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im