گذشتن از شهر-منطقه اسکله تکه برنامه ای برای کشتی های کروز

GREILICKVILLE مایکل. — یک اسکله پروژه کنار دریاچه میشیگان است لغو برنامه به دنبال کسب و کار کشتی کروز.

کشف مرکز & اسکله قبلا اعلام کرد قصد دارد برای تبدیل زغال سنگ حوض در Grelickville نزدیکی گذشتن از شهر را به یک سایت است که کشتی می تواند با استفاده از زمین های مسافران است. اما مدیر عامل مت دانا روز سه شنبه گفت که کشتی های کروز نبودند تراز وسط قرار دارد به اندازه کافی با اسکله ماموریت از گذشتن از شهر رکورد عقاب گزارش شده است. این سازمان گفت: تمرکز خود را بر مشارکت محلی به بهبود است که اسکله بهتر مناسب برای استفاده های متعدد.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œOur در دراز مدت هدف این است که برای تبدیل آن به یک پارک عمومی,’� دانا گفت: از اسکله. ‘œA مقصد است که استقبال عمومی و تسهیلات بهتر برای همکاران ما: دریاهای های دریایی, میراث, داد, قد بلند کشتی Manitou و جدید تور قایق کشف.’�

این اسکله در سال 2018 موفق به دریافت گواهینامه به عنوان یک بندر برای کشتی های کروز. وایکینگ کشتی رودخانه قبلا تبلیغات دریاچه های بزرگ کشتی است که شامل توقف وجود دارد با شروع در سال 2022 اما دانا گفت: کسانی که در کشتی ها نمی تواند در آینده به اسکله.

‘œWe شنیده ام بسیاری از جامعه است. آنها تا به حال نگرانی ها و سوالات’� او گفت:.

هیچ یک از خطوط کروز که تا به حال ابراز علاقه متصل وجود دارد تا به حال کشتی های کوچک به اندازه کافی به کراوات تا به اسکله. کشتی به جای نیاز به لنگر در گرند خلیج گذشتن و استفاده از قایق های کوچک برای حمل مسافران به ساحل.

‘œWe باید بسیاری از چیزهای دیگر که ما در حال تلاش برای به انجام رساندن است که در اینجا آن چیزی نیست که ما احساس می کنیم نیاز به رهبری,’� دانا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de