‘فوق العاده ای ناامیدی’: 2021 رز رژه لغو شده است برای اولین بار در سال 75

پاسادنا (CBSLA) — The 2021 مسابقات رژه گل سرخ است که لغو شد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

“افزایش بازیگران” 250 هنرمندان باز می شود 128 رز رژه در پاسادنا کالیفرنیا Jan. 2, 2017. رز رژه همچنین به عنوان شناخته شده این مسابقات از گل سرخ رژه بخشی از “آمریکا جشن سال نو” برگزار شد در پاسادنا هر سال در روز سال نو و یا در ژانویه 2, اگر روز اول سال نو می افتد در روز جمعه. رژه هرگز در یکشنبه سنت تاریخ به سال 1893 اولین سال پس از شروع این رویداد که روز سال جدید کاهش یافت و روز جمعه. برای جلوگیری از ترسناک اسب خواهد بود که hitched خارج از کلیساها در یکشنبه رژه منتقل شد به بعد روز 2 ژانویه. (رابین بک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

“سلامت و رفاه ما رژه شرکت کنندگان و مهمانان و همچنین به عنوان که داوطلب ما اعضای حرفه ای کارکنان و همکاران ما شماره یک اولویت” باب میلر 2021 جمهور از پاسادنا مسابقات گل انجمن در بیانیه ای گفت. “بدیهی است که این همان چیزی است که هر یک از ما می خواستند و ما برگزار شد در اعلام تا زمانی که ما کاملا مطمئن شوید که محدودیت ایمنی جلوگیری می کند ما را از ادامه برنامه ریزی برای 132nd رز رژه.”

پس از آن آغاز شده در سال 1891 سالانه رژه گرفته شده نه تنها سه بار از زمان جنگ سال 1942 1943 و 1945. هر سال رژه و همراه رز باول بازی فوتبال را به میلیون ها نفر از مردم به پاسادنا از سراسر کشور و جهان, بسیاری از آنها اردوگاه در کنار رژه مسیر برای روز.

“همه ما می دانیم آنچه رز رژه معنی است که برای ما در اینجا در پاسادنا به عنوان جشن آغاز سال نو در سراسر جهان است. بدانید که ما نمی خواهد به تجربه این سنت بزرگ را در تاریخ 1 ژانویه سال 2021 است بسیار ناامید کننده” پاسادنا شهردار تری Tornek در بیانیه ای گفت:.

سازمان دهندگان می گویند که آنها تصمیم اکراه و با شوق و ناامیدی. برنامه ریزی سالانه سال جدید روز رژه به طور معمول آغاز می شود در ماه فوریه و ساخت و ساز در دیدنی گل لادن شناور اتفاق می افتد در طول سال. دیوید Eads اجرایی, مدیر/مدیر عامل این انجمن گفت: داوطلبان با داشتن جمع آوری با هم برای کسانی که آماده سازی می شود با رعایت توصیه های ایمنی در محل قرار داده و به دلیل همه گیر.

“در حالی که ما بسیار نا امید است که ما قادر به میزبان رژه ما بر این باورند که انجام این کار را جلوگیری از گسترش COVID-19 و همچنین حفاظت از میراث رز رژه برای نسل های آینده,” Eads در بیانیه ای گفت.

مسابقات گل انجمن می گوید آنها سفارش امکان سنجی و ایمنی گزارش از کارشناسان در USC است کک دانشکده پزشکی برای کشف اینکه آیا رژه هنوز هم می تواند بر روی بروید. این گزارش نشان داد که حتی با اجتماعی فاصله اقدامات و ماسک صورت, افزایش رژه فعالیت های قبل از, در طول و پس از این رویداد خواهد به ناچار مردم را — به خصوص در معرض خطر افراد مانند بازنشستگان بیش از 60 — در مجاورت نزدیک با یکدیگر و ایجاد یک محیط پر خطر به صورت ویروسی پخش شده است.

برنامه ریزی برای رز باول بازی, اما, همچنان ادامه دارد, همراه با امکانات برای یک “reimagined” جشن سال نو, مقامات گفت.

این اخبار در داستان است. اطلاعات بیشتر اضافه خواهد شد به عنوان آن می آید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net