تثلیث پدر و مادر عضو هیئت مدیره ران Stricklin دریافت جایزه برای حمایت از تلاش های قوس ایلینوی

DES PLAINES, IL — ترینیتی Services, Inc. مفتخر است که ران Stricklin عضو تثلیث خدمات هیئت مدیره و پدر و مادر یک پسر پشتیبانی شده توسط Trinity دریافت برجسته عضو خانواده مدافع جایزه از Arc of Illinois.

این جایزه که به اعضای خانواده است که به طور فعال به اختصاص زمان و انرژی به منظور افزایش تجربه زندگی برای خود و اعضای خانواده و تمام افراد معلول. Stricklin انجام داده است و این از طریق سال از وکالت و کار داوطلبانه. این جایزه ارائه شد به Stricklin عملا در ژوئن 11 طول قوس ایلینویز’ 70 کنوانسیون سالانه. او که ساکن جنوب بررینگتن.

                                                                                                                                                                                                                       

جن هاجز مدیر تثلیث مسکونی شبکه VII در دثا پلینس منطقه شناخته شده است Stricklin برای سال نوشت و نامزدی خود را. او گفت: او شده است یک مدافع خستگی ناپذیر برای افراد با معلولیت های فکری و توسعه پس از او آموخته است که او مبتلا به یک اختلال نادر به نام Char سندرم است.

“او به پسر خود به خود حرکت می کند به خانه فعلی در سال 2005 توسط یک عضو فعال, جمع آوری اعانه, تیم, طرفداران در سطح دولت در خدمت به عنوان عضو هیئت مدیره و سرب عضو از پدر و مادر مشورتی کمیته” هاجز گفت. “او می بیند مسیر خود را به عنوان نه تنها برای دفاع از خود بلکه برای همه افراد معلول است.”

Stricklin است ساعت را صرف نوشتن نامه به قانونگذاران و بازدید از دفاتر خود را حتی زمانی که آنها آشکارا مخالفت با قانونی که کمک به افراد معلول است. او همچنین افزایش بودجه و اهدا برای کمک به مردم پشتیبانی شده توسط Trinity در بخشی از رویدادها و فعالیت بدون در نظر گرفتن وضعیت مالی خود را.

“او قلبی از طلا که تابش از طریق تمام تلاش خود را برای افراد معلول” هاجز گفت. “تثلیث و قوس بسیار هیجان زده به ارائه ران با جایزه برجسته از اعضای خانواده حمایت کند.”

“من می خواهم برای تشکر از Arc of Illinois من برای اعطای این جایزه” Stricklin گفت. “من مفتخرم به انجام کار و افتخار آشنايی با ترینیتی خدمات و کار خوب انجام می دهند.”

تثلیث Services, Inc. یک 70 سال nonsectarian, سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به کمک به کودکان و بزرگسالان معلول و بیماری های روانی شکوفا و زندگی کامل و فراوان زندگی می کند. تثلیث در خدمت تقریبا 3500 نفر در بیش از 30 جوامع در شمال مرکزی و جنوب غربی ایالت ایلینوی است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.trinityservices.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de