طوفان گرمسیری کریستبل ضعیف سیل تهدید همچنان ادامه دارد

NEW ORLEANS — طوفان گرمسیری کریستبل ادامه داد: به تضعیف اوایل روز دوشنبه پس از کج طوفان سقوط ساحل در لوئیزیانا و ginned خطرناک است آب و هوا دورتر شرق ارسال امواج توفنده بیش از می سی سی پی سواحل swamping بخش هایی از یک آلاباما شهر جزیره و تخم ریزی یک گردباد در فلوریدا.

کریستبل یک بعد از ظهر شنبه ریزش زمین بین دهان از رودخانه می سی سی پی و از آنجا-تخلیه سد جزیره توچال جامعه بزرگ جزیره با 50 مایل در ساعت (85-kph) باد.

                                                                                                                                                                                                                       

ساخت ریزش زمین و در زیر طوفان قدرت طوفان شروع شده بود تضعیف آن را به عنوان نقل داخلی در اواخر یکشنبه شب – اما بارش باران های سنگین و طوفان در خروش شد و در ادامه در امتداد سواحل خلیج فارس نما یک تهدید در سراسر یک منطقه گسترده ای را در فلوریدا تکدی.

در ساعت 1 صبح CDT دوشنبه, طوفان شد, محور حدود 35 مایل (56 کیلومتر) شمال غرب از, New Orleans, بسته بندی آهسته باد از 40 مایل در ساعت (64 kmph). با آن خیس باران کریستوبال در حال حرکت شمال-شمال غرب در 10 مایل (16 kmph) – انتظار می رود برای حفظ inundating شمالی سواحل خلیج فارس به خوبی به دوشنبه اما National Hurricane Center در میامی گفت: این امر به احتمال زیاد به تضعیف گرمسیری افسردگی در œnext چند ساعت.’�

کریستبل پیش بینی مسیر آن طول می کشد داخلی از طریق جنوب شرقی لوئیزیانا دوشنبه ادامه شمال به آرکانزاس و میسوری توسط شنبه, حرکت بیش از ویسکانسین در سه شنبه شب و به کانادا توسط چهار شنبه, با توجه به آخرین مشورتی.

در New Orleans سوال شد چقدر باران می گیرند و این که آیا وجود خواهد داشت به اندازه کافی استراحت در باندهای سنگین آب و هوا برای محاصره پمپاژ سیستم برای پاسخگویی به آن آخرین آزمون از نگه داشتن خیابان های رایگان از سیل.

                                                                                                                                                                                                                       

سواحل می سی سی پی رسانه های خبری گزارش متوقف اتومبیل ها و کامیون ها به عنوان سیل هولناک سواحل و سقوط بیش از بزرگراه. در شهر نیواورلئان Facebook صفحه: مقامات اورژانس گفت: کارگران کمک کرد ده ها تن از رانندگان از طریق سیل عمدتا در ایالات متحده 90 در حال اجرا در امتداد ساحل.

در آلاباما پل ارتباط سرزمین اصلی به دافین بسته شد خیلی از یکشنبه. پلیس و دولت در بخش حمل و نقل وسایل نقلیه چراغ کاروان از رانندگان و از جزیره هنگام استراحت در آب و مجاز است.

پیش بینی گفت: تا 12 اینچ (30 سانتی متر) باران می افتد در برخی از مناطق طوفان موج تا 5 فوت (1.5 متر). آب و خدمات هشدار داد که باران خواهد کمک به رودخانه جاری شدن سیل در بخش مرکزی سواحل خلیج فارس و به دره می سی سی پی.

‘œIt بسیار کارآمد و بسیار گرمسیری بارش,’� National Hurricane Center مدیر کن گراهام گفت: در Facebook video. ‘œIt باران یک دسته کامل سریع واقعی است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

افزایش آب در دریاچه Pontchartrain نزدیکی نیواورلئان تحت فشار قرار دادند و حدود 2 متر از آب به طبقه اول از رودی Horvath محل اقامت – یک boathouse است که نشسته است در pilings بیش لب شور دریاچه. Horvath گفت که او و خانواده اش زندگی کرده اند وجود دارد از یک سال و آموخته اند را گاه به گاه سیل در گشاد گشاد راه رفتن. آنها قرار داده ایم جداول در طبقه پایین تر به پشته وسایل بالاتر از آب است.

‘œWe فکر کردم این امر می تواند بسیار سرد برای زندگی کردن در اینجا آن است,’� Horvath گفت. ‘œThe غروب بزرگ هستند.

در جای دیگر در جنوب لوئیزیانا آب پوشش داده شده تنها راه به جزیره بزرگ و کم ارتفاع نقاط Plaquemines محله در این ایالت جنوب شرقی نکته. ‘œYou نمی تواند به پایین وجود دارد با ماشین,’� shrimper اکی کوپر گفت: یکی مارینا در منطقه است. ‘œYou باید با قایق.’�

در فلوریدا یک گردباد – دوم در دو روز در وزارت امور خارجه به عنوان طوفان نزدیک – بی خانمان درختان و قطع خطوط برق بعد از ظهر یکشنبه در جنوب دریاچه شهر در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 75 سرویس آب و هوا و مقامات گفت. وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب.

طوفان همچنین مجبور اب اشباع کشش بین ایالتی 10 در شمال فلوریدا به یک زمان و جمعه.

باران کاهش یافت و به طور متناوب در نیواورلئان مشهور فرانسوی چهارم در روز یکشنبه بعد از ظهر اما خیابان ها بودند و تقریبا خالی از سکنه با بسیاری از کسب و کار در حال حاضر سوار تا با توجه به کوروناویروس.

دانیل Priestman گفت که او نمی بینم مردم دیوانه وار کردن به عنوان در طوفان قبلی. او گفت: مردم ممکن است ‘œoverwhelmed’� توسط coronavirus و اخیر خشونت های پلیس و تظاهرات. آنها به نظر می رسید ‘œresigned به هر چه اتفاق می افتد – اتفاق می افتد’� او گفت:.

در یکی نیواورلئان تقاطع دستباف ‘œBlack زندگی از ماده” � علامت سیمی به lamppost لرزاند, سفت باد به عنوان خدمه یک خلاء کامیون کار می کرد به unclog تخلیه طوفان.

فاضلاب و آب مدیره از نیواورلئان گفت: در شهرستان پیری خیابان های زهکشی سیستم بود بنابراین شهروندان باید از زیرگذر و مناطق کم ارتفاع در معرض ابتلا به اجتناب ناپذیر خیابان سیل.

Jefferson Parish, حومه شهر New Orleans به نام به حال به صورت داوطلبانه تخلیه شنبه از برخی کم ارتفاع جوامع به دلیل در معرض تهدید طوفان موج جزر و مد بالا و سنگین باران.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توافق به موضوع اضطراری, اعلام, برای, لوئیزیانا, مقامات گفت.

___

آسوشیتد پرس گزارش کوتاه و مختصر اندرسون در سن پترزبورگ فلوریدا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net