طوفان گرمسیری نصب کرکره سواحل آن را به عنوان سران شمالی

میامی — طوفان گرمسیری پری کمی برداشت تا با سرعت و قدرت آن را به عنوان نقل مکان کرد و نزدیک به زمین جمعه و پیش بینی کاهش پیش بینی برای باران بالغ و جاری شدن سیل.

پری بود و انتظار می رود را به 2 تا 4 اینچ (5 تا 10 سانتی متر) از باران با احتمال جاری شدن سیل در بخش هایی از اقیانوس اطلس و جنوب انگلستان, U. s. National Hurricane Center گفت: در ساعت 5 مشورتی. که از قبل پیش بینی در حدود 3 تا 5 اینچ (8 تا 13 سانتی متر) از باران.

                                                                                                                                                                                                                       

طوفان برداشت تا سرعت صبح روز جمعه در حال حرکت شمال حدود 10 مایل در ساعت (17 kph) و تولید بالا پایدار باد از 50 مایل در ساعت (85 kph), پیش بینی گفت. زودتر مشاهدات نشان داد که این حرکت در 8 مایل در ساعت (13 kph) با بالا پایدار باد از 45 مایل در ساعت (75 kph).

یک طوفان گرمسیری هشدار باقی مانده است در اثر از Cape May, نیوجرسی, برای تماشای تپه, Rhode Island. هشدار منطقه شامل جزیره لانگ و لانگ آیلند در نیویورک گفت: پیش بینی.

پری اولین ششم-به نام طوفان ثبت شده با توجه به دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach. رکورد قبلی بود که فرانکلین در جولای 22, 2005, Klotzbach توییتی.

دو طوفان به نام قبل از تشکیل رسمی در ژوئن 1 شروع فصل طوفان. هیچ یک از این فصل قبلی پنج طوفان به نام تقویت به طوفان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de