واقعا نفرت’: کاخ سفید آتش

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم نشده است در جریان این اتهام که روسیه پیشنهاد نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان, با توجه به کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany.

آن روز است پس از نیویورک تایمز برای اولین بار نشان داد که وجود سازمانهای اطلاعاتی آمریکا نشان می دهد روسیه تا به حال مخفیانه ارائه شده برای پاداش دادن به طالبان وابسته به شبه نظامیان برای موفقیت در هدف قرار دادن ما و دیگر نیروهای ائتلاف.

این مقاله ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آگاه بود از هوش “چند ماه پیش” – و در آن گفت: آقای ترامپ شده بود جریان.

اما مقامات کاخ سفید از جمله رئیس جمهور خود را به شدت تکذیب کرد او گفت: تا کنون در مورد آن.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘نگهداری می شود در تاریکی” در مورد روسیه فضل هوش

اواخر دیروز آقای ترامپ توییتی که او تا به حال فقط در صحبت به “اینتل” گفت که او تا به حال نه جریان شده در روسیه اتهامات به دلیل “آنها پیدا کردن این اطلاعات معتبر”.

او گفت: داستان “احتمالا یکی دیگر از ساخته روسیه جعل”.

امروز در کاخ سفید رسانه های توجیهی خبرنگاران گیر کردم که به توضیح و پرسید که آیا نیویورک تایمز‘ داستان باعث شده بود مقامات اطلاعاتی در نهایت به رئیس یک جلسه در این موضوع در 24 ساعت گذشته.

“من می دانم که شما گفت که رئیس جمهور تهمت بود هرگز در جریان این گزارش ها در مورد روسیه نعمات و فلان چیز اما می تواند به شما می گویند که او در جریان است ؟” یک خبرنگار پرسید: Ms McEnany.

“نگاه من این را می گویند. آمریکا دریافت هزاران گزارش یک روز در هوش و آنها موضوع را دقیق موشکافی. در حالی که کاخ سفید نمی کند به طور معمول دیدگاهها برای اتهام هوش یا داخلی مشورت, سازمان سیا, مدیر, مشاور امنیت ملی و رئیس ستاد می تواند همه تایید می کنند که نه رئيس جمهور و نه معاون رئیس جمهور (مایک پنس) در جریان شدند ادعا روسی فضل هوش” دبیر مطبوعاتی گفت:.

“اما او پس از جریان شده از تمام این گزارش ها بیرون آمد ؟” خبرنگار فشرده.

“پس اجازه دهید من به عقب و می گویند این. که وجود دارد این است که هیچ اجماع در درون جامعه اطلاعاتی در باره این اتهامات و در اثر وجود نظرات مخالف و از برخی در جامعه اطلاعاتی با توجه به صحت آنچه که گزارش شده است. و صحت اساسی اتهامات همچنان به ارزیابی” او پاسخ داد.

Ms McEnany گفت: هر گونه اطلاعات جمع آوری شده توسط ما سازمان “خواهد بود و نه بالا به رئیس جمهور تا زمانی که تایید شد”.

به عبارت دیگر هیچ آقای ترامپ هنوز نشده بود جریان.

White House Press Secretary Kayleigh McEnany today. Picture: Jim Watson/AFP
media_cameraدبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany امروز. تصویر: جیم واتسون/AFP

که پاسخ رهبری به چند واضح پیگیری سوال.

“رئیس جمهور تهمت توییتی یک شبه ‘اینتل فقط به من صحبت کرد.’ به طور خاص چه معنا است ؟ که به او صحبت کرد? آیا آن شخص در واقع به رئیس جمهور یک جلسه کامل در مکالمه?” یکی دیگر از گزارش خواست.

“من هیچ جزئیات بیشتر در مورد رئیس جمهور های خصوصی مکاتبات” Ms McEnany پاسخ داد: بستن این سوال پایین.

بیشتر وضعیت پیچیده توسط این واقعیت است که دیگر سیاستمداران ایالات متحده با کمتر ارشد از آقای ترامپ باید جریان شده در ماده.

امروز یک گروه را انتخاب کنید از رهبران کنگره با فاصله لازم را برای بازدید از کاخ سفید برای یک جلسه با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد علامت مراتع و ارشد هوش مقامات.

در بالا از آن ما گزارش مشترک اطلاعاتی خود با بریتانیا در هفته گذشته به اتهام نعمت نیز هدفمند سربازان خود را.

به عنوان همه چیز ایستاده و سپس دیگر سیاستمداران آمریکایی و حتی یک دولت خارجی را در مورد وضعیت جریان شده اما رئیس جمهور نیست.

“او ناراحت است که این هوش شد گزارش مشترک با دولت بریتانیا اما نه او ؟” خبرنگار پرسید: Ms McEnany.

“من هیچ نظر بیشتر در که به غیر از فقط نقطه شما را به دو ادعاها که من قبلا” او پاسخ داد.

“هوش تایید شده است قبل از آن می رسد رئیس جمهور ایالات متحده است. و در این مورد آن تایید نشده است.”

“بنابراین شما می گویند که او نمی داد. آیا معنی آن نیست در PDB یا?” یکی دیگر از خبرنگار پرسید.

برخی از سریع متن – ریاست جمهوری روزانه مختصر (PDB) یک سند نوشته شده است خلاصه آخرین سطح بالا هوش. آن را با توجه به رئیس جمهور و یک گروه کوچک از دیگر مقامات از جمله مشاور امنیت ملی و وزیر امور خارجه هر روز.

آن است که قبلا گزارش شده است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به ندرت می خواند PDB و ترجیح میدهد آن را دریافت و در فرم خوراکی.

“او شخصا در جریان این موضوع است. که همه من می توانید به اشتراک گذاری با شما امروز این است که هر دو مدیر سازمان سیا مشاور امنیت ملی و رئیس ستاد می تواند همه تایید و نه رئيس جمهور و نه معاون رئیس جمهور بود, جریان,” Ms McEnany تکرار شود.

US President Donald Trump. Picture: Evan Vucci/AP
media_cameraرئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تصویر: اوان Vucci/AP

“من درک می کنم که به تایید, اما نه همه چیز را در روزانه خود را در جلسات و یا در انتخابات ریاست جمهوری روزانه مختصر – که سند نوشته شده است – مهر و موم شده است. آنها رئيس جمهور اجازه می دانم آنچه آنها در حال شنیدن. همین دلیل است که آن را هوش” سی ان ان خبرنگار Kaitlan کالینز اشاره کرد.

“پس چرا که نه چیزی است که به آن سطح اگر شما می دانید ما در حال به اشتراک گذاری آن با کشورهای دیگر؟”

“شورای امنیت ملی و جامعه اطلاعاتی به طور مداوم ارزیابی گزارش های اطلاعاتی و آنها مختصر به عنوان رئيس جمهور لازم” Ms McEnany گفت.

کالینز پرسید که چه آقای تهمت قرار بود انجام دهد به “نگه داشتن روسیه پاسخگو” و اینکه آیا او هنوز هم در حال برنامه ریزی برای دعوت از ولادیمیر پوتین به گروه 7 نشست بعد از این سال.

روسیه لگد پس از آن-G8 در سال 2014 بیش از الحاق کریمه.

“من نمی خواهد جلوتر از رئیس جمهور در اقدامات, اما با توجه به روسیه و این جمهوری شده است بسیار قوی در روسیه – تحریم ها در صدها روسی افراد اخراج ده ها تن از دیپلمات های, بسته شدن دو کنسولگری خروج از پیمان INF و چند تن از دیگر اقدامات” Ms McEnany استدلال کرد.

“به طوری که ابراز مخالفت با آن در جامعه اطلاعاتی?” کالینز پرسید.

“من هیچ بیشتر اطلاعیه ها برای شما نسبت به شما بگویم وجود دارد بدون اجماع و با وجود نظرات مخالف و از برخی در داخل جامعه اطلاعاتی گفت:” Ms McEnany.

“بنابراین شما بچه ها فکر نمی کنم این درست است ؟ شما نمی فکر می کنم این گزارش درست است؟” کالینز فشرده.

“من به شما گفتن این که هیچ اجماع و توافقی در جامعه ایران و این که نظرات مخالف و از برخی در جامعه اطلاعاتی وجود داشته باشد” Ms McEnany تکرار شود.

ایسنا خبرنگار جف میسون پرسید که آیا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک “پیام خاص” برای روسیه در پاسخ به این اتهامات است.

“یک پیام خاص برای مسکو ؟ چون او شده است در جریان این موضوع است. به من اشاره کرد هیچ اجماع و توافقی در میان جامعه اطلاعاتی و وجود دارد در واقع مخالف نظرات” Ms McEnany گفت.

به عنوان سوال ادامه داد: Ms McEnany منتقل او تمرکز به تمدید انتقاد از زمان برای انتشار داستان آن در وهله اول.

“برای کسانی از شما که همیشه مصرف نیویورک تایمز در کلمه خود را, آنها را به اشتباه گزارش شده است که رئیس جمهور بود در جریان این. او در جریان این و نه معاون رئیس جمهور,” او گفت:.

“بنابراین قبل از خرید به, کامل, یک روایت از نیویورک تایمز که به دروغ اعلام کرد چیزی در مورد رئیس جمهور که می خواهد منتظر حقایق به بیرون می آیند.”

Kayleigh McEnany. Picture: Evan Vucci/AP
media_cameraKayleigh McEnany. تصویر: اوان Vucci/AP

“من فقط می خواهم به روشنی وجود دارد که رهبران کنگره که در حال جریان در روسیه وضعیت اما رئیس جمهور هنوز در مورد وضعیت جریان شده?” خبرنگار پرسید: فقط تا مطمئن شوید.

“نگاه این خواسته شده است و پاسخ داده است. رئیس جمهور در جریان تایید هوش” Ms McEnany تکرار کرد.

“من فقط می خواهم اشاره شما را به کاملا غیر مسئولانه تصمیم نیویورک تایمز به دروغ گزارش شد که او در جریان چیزی است که او در واقع نمی شد در جریان. “و من واقعا فکر می کنم که آن زمان برای نیویورک تایمز به گام به عقب و از خود بپرسید که چرا آنها بوده است اشتباه است.”

او سپس reeled کردن یک لیست از سه داستان و یک نظر قطعه تایمز منتشر کرده بود در طول Mr مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری که شامل واقعی اشتباه است.

“این غیر قابل توجیه شکست خورده روسیه گزارش از نیویورک تایمز. و من فکر می کنم آن زمان که نیویورک تایمزو همچنین واشنگتن پستدست خود را Pulitzers,” او گفت: قبل از اینکه به طور ناگهانی پایان دادن به جلسه.

چند ساعت بعد بار جدید منتشر شده داستان این ادعا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک نوشته توجیهی در هوش در اواخر فوریه.

آن را با ذکر دو مقام در دولت چه کسی گفت که اتهامات علیه روسیه شدند در یکی از رئيس جمهور PDBs. یکی از این مقامات مشخص شده بود PDB در فوریه 27.

یکی از نمایندگان کنگره جریان توسط کاخ سفید امروز جمهوری خواه جیم بانک ها ارسال شده در توییتر پس از جلسه متهم این بار از انتشار آمار “قطعه” و این ادعا کاغذ بود و خون در دست خود را.

یکی دیگر جمهوری خواه نبراسکا سناتور بن Sasse به نظر می رسید کمتر علاقه مند به دفاع از رئیس جمهور.

“به عنوان یک عضو از کمیته اطلاعات ما هیچ کاری انجام نمی تا کنون تایید هر گونه حقایق خارج از طبقه بندی متن. بنابراین من می خواهم برای روشن است که من نه تایید هر گونه حقایق” آقای Sasse گفت: بلافاصله قبل از به روشنی دلالت بر این باور است که فضل هوش دقیق بود.

“من شنیده ام از بسیاری از نبراسکایی خانواده های نظامی در این آخر هفته و آنها کبود. آنها یک راست به کبود” او گفت:.

“این یک زمان برای سیاست است. این زمان به تمرکز بر روی دو چیز کنگره باید درخواست و به دنبال در. شماره یک که می دانست چه زمانی و آیا فرمانده دانید ؟ و اگر نه چگونه جهنم نه ؟

“و شماره دو چه هستند که ما را به انجام اعمال متناسب با هزینه در پاسخ ؟ در یک وضعیت مانند این که طالبان و (روسی) کیسه های بدن.”

Ms McEnany نیز صحبت کرد و به ایسنا امروز. در آن مصاحبه او اخراج در مجلس نانسی پلوسی دموکرات برای پیشنهاد آقای ترامپ شده است و تمایلی به اقدام علیه روسیه به دلیل آن “چیزی” در او.

“نانسی پلوسی است به طور کامل خاموش پایه. رئیس جمهور شده است بسیار دشوار در روسیه – تحریم های بی حد و حصر روسیه اهداف; بسته شدن کنسولگری روسیه,” Ms McEnany گفت.

“او صحبت کردن در مورد اتهام هوش بود که هرگز در جریان به رئیس جمهور و آنچه او انجام شده است ؟ او با در نظر گرفتن گزارش بر اساس منابع ناشناس که فقط مرده اشتباه است. نیویورک تایمز اشتباه بود آن را باور یا نه.

“و او را politicising آن است. بنابراین تنها کسی که بازی سیاست در اینجا این است که این مجلس و این واقعا نفرت.”

در اصل منتشر شده با عنوان “واقعا نفرت’: کاخ سفید در آتش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *