تهمت می افزاید: 30 روز اجتماعی فاصله دستورالعمل به عنوان Coronavirus گسترش

Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی متخصص و یکی از برجسته ترین اعضای رئيس جمهور Coronavirus نیروی کار گفت: میلیون ها نفر از آمریکایی ها به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به آلوده به coronavirus با مرگ و میر به طور بالقوه از رسیدن به 100,000 تا 200,000 مردم است.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد در برابر پیش بینی نتایج شرکت در یک مصاحبه در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” روز یکشنبه گفت که مدل نشان میلیون مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا شد “تقریبا به طور قطع … خاموش نمودار.”

“هر زمان که این مدل آمده در آنها را مورد بدترین سناریو و بهترین سناریو مورد. به طور کلی واقعیت این است که در جایی در وسط,” او گفت:. “من هرگز دیده می شود یک مدل از بیماری های است که من در برخورد با جایی که بدترین سناریو در واقع بیرون آمد.”

او گفت: او بهترین برآورد از تعداد مرگ و میر خواهد بود حداقل 100,000.

“این دشوار است به ارائه منظورم نگاه کردن به آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر شما می دانید من می خواهم بگویم بین 100 تا 200,000 موارد است. اما من نمی خواهم برگزار می شود که دلیل آن را — excuse me, مرگ و میر,” او گفت:. “منظورم این است که ما در حال رفتن به میلیون ها نفر از موارد است.”

Fauci شده است که یکی از مهمترین آوازی طرفداران محدودیت های شدید برای مبارزه با گسترش ویروس گفت: مدل ها تنها “به عنوان دقیق به عنوان مفروضات خود را.”

“من فقط فکر نمی کنم که ما واقعا نیاز به ایجاد یک طرح زمانی که آن را مانند یک هدف در حال حرکت است که شما می توانید به راحتی از اشتباه و گمراه کردن مردم گفت:” سی ان ان جیک Tapper. “آنچه ما نمی دانیم جیک این است که ما باید یک مشکل جدی در نیویورک است. ما یک مشکل جدی در نیواورلئان و ما در حال رفتن به در حال توسعه مشکلات جدی در زمینه های دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im