در تشدید نبرد بین مهاجرت و گمرک و شهر دادستان فدرال در حال گرفتن دنور به دادگاه. در فوریه 6, U. s. Department of Justice, وکیل مدافع در زمینه حرکت به نمایندگی از یخ برای وادار دنور کلانتر مطابق با احضاریه در مورد زندان و زندانیان یخ می گوید باید اخراج شوند.

از باراک اوباما برای منطقه کلرادو یخ و شهر دنور تمام کاهش یافته است به نظر این مقاله است.

حرکت به دنور به دادگاه بخشی از یک استراتژی بزرگتر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفاده کرده و برای مجازات به اصطلاح پناهگاه شهرستانها و یا مکان هایی که رئیس جمهور و مشاوران او باور نمی همکاری کافی با یخ.

این شکاف بین دنور و یخ رفت و در ژانویه هنگامی که یخ فرستاده دنور موقت کلانتر Fran گومز چندین احضاریه به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد زندان و زندانیان بود که هر دو به تازگی منتشر شده است و یا هنوز در بازداشت هستند. بازداشت شدگان تا به حال تمام شده است به اتهام جرائم جدی مانند تجاوز جنسی و فضایی قتل.

این احضاریه به دنبال اطلاعات مانند خانه و محل کار آدرس و تاریخ و مکان تولد از بازداشت شدگان. آنها همچنین خواسته برای اوراق قرضه اطلاعات و هر گونه مدارک شناسایی که دنور Sheriff Department تا به حال بر روی فایل برای مردان می خواستم با یخ. سه نفر از مردان در حال حاضر به حال منتشر شده این بار احضاریه فرستاده شدند در حالی که هنوز در بازداشت در دنور زندان است.

قبل از ژانویه یخ هرگز subpoenaed یکی دیگر از آژانس های اجرای قانون. پس از آن یخ رهبری به سخره محلی اجرای قانون مقامات در پناهگاه شهرستانها مانند دنور.

“افرادی که موفق به مطابق [با احضاریه] برگزار می شود در تحقیر” اقدام یخ مدیر متی Albence گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن دی سی در ژانویه 23. “آنها می تواند نشان می دهد تا به دادگاه با یک مسواک چرا که آنها ممکن است از رفتن به خانه که شب چون آنها را می توان آمریکا برای عدم پیروی از یک نظم قانونی از یک قاضی است.”

وکلا و دادستان شهرستان و دفتر در پاسخ به این درخواست گفت: شهرستان نمی پیروی از احضاریه نیست امضا شده توسط یک قاضی و دنور نیست به اشتراک گذاری اطلاعات استفاده می شود که در اجرای قانون مهاجرت است. این شهر فرمان اجازه می دهد تا اجرای قانون محلی مقامات برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با مقامات فدرال آن است که اگر مورد استفاده در مهاجرت جنایی بررسی است.

وکلای این شهر همچنین استدلال کرد که یخ در حال حاضر دارای اطلاعات خواسته شده را از طریق احضاریه.

“این واقعیت که یخ دسترسی به این داده ها و در واقع در حال حاضر اطلاعات خود را تضعیف هر گونه ادعای این احضاریه صادر شده در ایمان خوب است و نشان می دهد که اطلاعات مربوط به هر مشروع پرس و جو آن را به عنوان غیر ضروری است و duplicative” چاد اجاره یک وکیل با دنور دفتر دادستان نوشت: به وزارت دادگستری وکلا در فوریه 3. “روشن است به دنور که بستنی با استفاده از اداری این احضاریه برای اهداف سیاسی به جای پیگیری قانونی نیاز است.”

اجاره نیز نامیده می شود Albence بیانیه در ژانویه 23 “به عنوان مثال چرا این درخواست به نظر نمی رسد به یک قانون مشروع-اجرای-آژانس به اجرای قانون-آژانس تلاش برای همکاری در یک جنایی تحقیق مهم است.”

اما در فوریه 6 دادگاه تسلیم دادگستری گروه وکلای مدافع استدلال می کنند که این درخواست مشروع هستند که یخ نمی کند و تمام اطلاعات آن را دنبال و اطلاعات آن را ممکن است زمان. علاوه بر این افراد از حکم درخواست اخراج تقسیم عددی بر مضرب هر بار که وکلا می گویند به طوری که آنها به طور بالقوه می تواند به اتهام غیر قانونی ورود مجدد است که یک جرم جنایی.

اختلاف بین دنور و یخ شروع خصوصی در پایان سال 2019 زمانی که عوامل از یخ های محلی در زمینه دفتر صدور حکم ادامه توقیف درخواست در مورد بازداشت شدگان است. یخ اغلب فایل های حکم ادامه توقیف درخواست به سازمان های اجرای قانون محلی برای نگهداری بازداشت شدگان در آن می خواهد به دستگیری تا 48 ساعت پس از فرد به طور معمول منتشر خواهد شد.

دنور زندان نیست abided حکم ادامه توقیف درخواست برای سال. در 2019 در کلرادو مقننه تصویب یک لایحه است که, ممنوعیت سازمان های اجرای قانون محلی از برگزاری بر روی بازداشت شدگان به صورت یخ در گذشته زمانی که آنها به طور معمول خواهد بود منتشر شد.

اما دنور زندان فراموش اطلاع یخ در مورد انتشار قریب الوقوع یک زندانی که آژانس می پرسد در مورد.

یخ مقامات می گویند مقدار زمان آنها به طور کلی داده شده توسط Denver قبل از بازداشت شدگان منتشر شده است کافی نیست. از بیست و اخبار اخیر Westword بررسی برای این شهرستان به عوامل در هر نقطه از یک نیمه روز به سی دقیقه سر بالا.

“نه بار از ده با دنور آنها در حال حاضر از بین رفته اند” Alethea Smock محلی سخنگوی یخ قبلا گفته Westword.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de