مغلوب ساختن پیشی جستن تماس LA متحد تصمیم به رفتن دیجیتال-فقط برای ترم پاییز یک ‘اشتباه’

سازمان دیده بان بیش از کاترین Herridge مصاحبه با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در “فردا صبح” از 7 تا 9 a. m. ET.


واشنگتن — رئیس جمهور تهمت ناودان مدارس که مردد هستند برای بازگشایی کلاس های حضوری در پاییز بیش از نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس گفتن ایسنا که این مناطق به ساخت یک “وحشتناک تصمیم گیری است.”

آقای ترامپ گفت: CBS اخبار ارشد تحقیقی خبرنگار کاترین Herridge که لس آنجلس متحد منطقه مدرسه ساخته شده بود یک “اشتباه” در تصمیم گیری به بازگشایی در پاییز پیوستن تعدادی از مدارس در سراسر کشور است که باید گفت: همان.

“چه شما بگویید پدر و مادر و معلمان که احساس می کنید که آن را نا امن است برای رفتن به عقب؟” Herridge خواسته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من می خواهم بگویم پدر و مادر و معلمان است که شما باید خودتان را یک فرد جدید که هر کس مسئول است که تصمیم به دلیل آن را وحشتناک تصمیم” آقای ترامپ گفت. “از آنجا که کودکان و پدر و مادر در حال مرگ هستند از آن واقعه ، آنها در حال مرگ به دلیل آنها نمی تواند انجام آنچه آنها در حال انجام است. مادران نمی تواند به کار برود چون همه از ناگهانی آنها را به ماندن در خانه و تماشای فرزند خود و پدران است.”

رئیس جمهور گفت که قادر به فرستادن کودکان به مدرسه قرار می دهد “بسیار گونه” بر پدر و مادر و به نام یک مسئله “متعادل کننده عمل می کنند.”

“ما باید برای باز کردن مدارس ما” آقای ترامپ گفت. رئیس جمهور بارها تحت فشار قرار دادند برای بازگشایی مدارس و دانشگاه ها در پاییز و حتی به عنوان coronavirus موارد صعود در ده ها تن از متحده است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان گفت: بازگشایی مدارس در حال ساخت یک محاسبه سیاسی امیدوار به نگه داشتن او را از برنده شدن دارد.

“من همچنین می گویند تصمیم گیری مانند است که سیاست های, از آنجا که ما در حال شروع به انجام به خوبی در این نظر سنجی چون من برای نظم و قانون. من برای قوی کسب و کار است. شغل ما در حال آمدن به عقب در سطح بی سابقه ای مانند ما هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. رکورد سطح. ما در حال رفتن است. آن را تبدیل به V درست مثل — من ساخته شده آن را یک بار قبل از قویترین اقتصاد تا کنون. من آن را انجام دوباره” آقای ترامپ گفت. او اضافه کرد که “آنها نمی خواهند آن را به اتفاق می افتد” با اشاره به “دموکرات ها و چپ رادیکال است.”

آقای تهمت نظرات آمده میان عدم قطعیت بر اینکه دولت خواهد تجدید نظر در دستورالعمل توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برای بازگشایی مدارس است. آقای ترامپ ناودان دستورالعمل به عنوان به عنوان “بسیار دشوار و گران قیمت” در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته.

اما CDC مدیر دکتر رابرت Redfield نیز هفته گذشته گفت که CDC است نه برنامه ریزی در بازنویسی دستورالعمل برای مربیان برای بازگشایی مدارس است. او گفت: این سازمان خواهد موضوع “اضافی مرجع اسناد” اما افزود که این اسناد “یک نسخه از دستورالعمل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de