مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد راجر سنگ جمله

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت است و رفت و آمد به زندان از حزب جمهوری خواه سیاسی عمل راجر سنگ از طریق اجرایی اعطای عفو کاخ سفید در بیانیه ای گفت. آقای ترامپ تمدید مهلت به او دیرین رسمی مشاور و متحد روز قبل از او انتظار می رود به گزارش به زندان است.

بیانیه ای از کاخ سفید به نام سنگ “قربانی از روسیه جعل” و گفت: “هرگز هیچ تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی و یا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با روسیه است.” سنگ محکوم شد در ماه نوامبر از دروغ گفتن به کنگره در مورد تلاش های خود را برای همکاری با ویکی لیکس در طول مبارزات انتخاباتی 2016 و تهدید یک شاهد برای سرپوش گذاشتن بر اقدامات خود را.

“آن را به عنوان روشن شد که این جادوگر شکار هرگز میوه, ویژه, مشاور رییس دفتر متوسل به فرایند مبتنی بر اتهامات وارد در بالا مشخصات افراد در تلاش برای تولید این تصور غلط را از جرم و جنایت کمین در زیر سطح” بیانیه ای گفت:.

قضایی مجلس رئیس جری Nadler توییتی شب جمعه است که این کمیته خواهد بود انجام تحقیقات. “هیات داوران در بر داشت راجر سنگ گناه” Nadler نوشت. “توسط رفت و آمد خود را به حکم رئیس جمهور تهمت آلوده سیستم قضایی ما با تعصب و cronyism و با حمله به حکومت قانون است.”

سنگ وکیل گرانت اسمیت گفت: سنگ و “فوق العاده مفتخر است که رئیس جمهور تهمت استفاده می شود بسیار جذاب و منحصر به فرد قدرت تحت قانون اساسی ایالات متحده برای این عمل از رحمت است.” آقای ترامپ بازگشت به کاخ سفید روز جمعه پس از گذراندن روز در فلوریدا نیست به پرسش های خبرنگاران در مورد سنگ.

خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف به نام تهمت تصمیم “در میان بیشتر توهین آمیز به حاکمیت قانون و اصول عدالت است.”

“با این تخفیف تهمت روشن می سازد که وجود دارد دو سیستم دادگستری در امریکا: یکی برای او جنایی دوستان و هر کس دیگری” شیف اضافه شده است. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لایحه Barr و همه کسانی که آنها را قادر می سازد مطرح بدترین تهدید برای حکومت قانون است.”

حرکت از آقای ترامپ کلاه ماه از حدس و گمان به عنوان سنگ را در آینده و پس از او محکوم به هفت اتهامات فدرال در ماه نوامبر. سنگ محکوم شد به 40 سال پشت میله های زندان در فوریه و دستور داده شد به تسلیم شدن به یک زندان فدرال در گرجستان در جولای 14. در شب جمعه سه قاضی پانل در واشنگتن دی سی را تکذیب کرد, سنگ اضطراری حرکت بیشتر به تاخیر تسلیم خود در تاریخ به زندان است.
 
رئیس جمهور شده است آوازی خود را برای حمایت از سنگ اشاره چندین بار او ممکن است اعطای عفو به او نزدیک محرم و lambasting خود را تعقیب. اوایل ماه گذشته آقای ترامپ توییتی که سنگ بود “قربانی فاسد و غیر قانونی شکار ساحره” و نوشت: “او می تواند خواب خوب در شب.” بیشتر سوخت حدس و گمان های رئیس جمهور را بازتوییت کرد یک کاربر که گفت: “از آن زمان به #PardonRogerStone.”
 
آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در صبح روز جمعه بود که او “به دنبال” رفت و آمد و سنگ را از جمله.
 
“من فکر می کنم راجر سنگ بسیار ناعادلانه درمان” آقای ترامپ گفت.

در مصاحبه با ABC News در شنبه دادستان کل ویلیام Barr کاهش یافته است می گویند که آیا او توصیه می کنم سنگ جمله بود تبدیل.

“من فکر می کنم رئیس جمهور حق آن را یک قدرت منحصر به فرد است که رئیس جمهور است و قطعا چیزی است که متعهد به قضاوت” Barr گفت. “اما به من می گویند من احساس آن مناسب دادستان است. من فکر کردم این حکم عادلانه بود.”
 
در مصاحبه با فاکس نیوز روز شنبه, سنگ گفت که او “دعا” برای بخشش از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. یا عفو یا تخفیف مجازات “را یک اثر صرفه جویی در زندگی من” سنگ گفت: ابراز نگرانی در مورد پیمانکاری COVID-19 در زندان است.

وزارت دادگستری توصیف عفو به عنوان “بیان رئیس جمهور بخشش.” آن نیز معمولا به رسمیت می شناسد فرد “پذیرش مسئولیت جرم و جنایت و ایجاد رفتار خوب برای یک دوره قابل توجهی از زمان پس از محکومیت و یا تکمیل جمله است.” این اداره می گوید که عفو “معنی بی گناهی” هر چند آن را حذف محدودیت های اعمال شده بر فرد به عنوان یک نتیجه از محکومیت.

یک تخفیف در نتیجه تا حدی کاهش و یا حذف جمله اما تاثیر نمی گذارد این واقعیت است که یک فرد محکوم شد. سنگ گفت: فاکس نیوز روز پنج شنبه است که “اگر من باید به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت یک تخفیف من ادامه خواهد داد به مبارزه برای دفاع.”

این مورد در برابر سنگ 67 ریشه از سابق مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. دادستان فدرال را متهم به سیاسی عمل از همکاری با ویکی لیکس برای انتشار ایمیل های به سرقت رفته از حزب دموکرات به منظور آسیب هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری و پس از آن دروغ در مورد تلاش. او نیز در مواجهه یک تعداد از دستکاری با یک شاهد, رادیو شخصیت شیدا Credico با اصرار او را به همکاری در تحقیقات به دخالت های نصب شده توسط خانه کمیته اطلاعات.

یک هیئت منصفه فدرال در بر داشت سنگ گناه از همه هفت اتهام انسداد اظهارات نادرست و شاهد دستکاری.

فقط قبل از سنگ بود غرق شده در فوریه تمام چهار دادستان فدرال درگیر در این پرونده به طور ناگهانی انصراف پس از مقامات ارشد در وزارت دادگستری رد اولیه خود را توصیه است که سنگ دریافت هفت تا نه سال در زندان است. حرکت پرسش که آیا وزارت متمایل به فشار سیاسی از کاخ سفید با توجه آقای تهمت حمایت عمومی برای سنگ و انتقاد از صدور حکم اولیه توصیه می شود.

یکی از دادستان که استعفا از سنگ مورد هارون Zelinsky گفت: کمیته قضایی مجلس ماه گذشته که وزارت دادگستری مداخله به توصیه یک فندک جمله برای سنگ به دلیل ارتباط خود را با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

Zelinsky قانونگذاران گفت این حرکت توسط اداره شده “بی سابقه” است که سنگ بود “درمان متفاوت به دلیل سیاست است.” او گفت که در نوشته قبل از شهادت خود ظاهر است که تیموتی شیا و سپس اقدام آمریکا وکیل برای ناحیه کلمبیا “بود دریافت فشار سنگین از بالاترین سطح از وزارت دادگستری برای برش سنگ و که باراک اوباما صدور حکم عزل دستورالعمل حذف ما شد و بر اساس ملاحظات سیاسی.”

جکسون پس از آن محکوم سنگ به 40 ماه زندان.

قبل از دیرین جمهوری خواه عمل راه اندازی شد برای شروع دوران محکومیت خود را در 30 ژوئن او خواسته دادگاه به تاخیر انداختن تاریخ او شد و با توجه به تسلیم شدن به ماه سپتامبر 3 به دلیل تهدید از کروناویروس که گسترش از طریق ایالات متحده جمعیت زندان.

جکسون اعطا سنگ دو هفته به تعویق افتادن سفارش او را به گزارش ژوئیه 14.
 
فضل Segers کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de