ترامپ گزارشی را که اعضای سرویس را «بازنده» و «مکنده» نامیده است، تکذیب کرد

پرزیدنت ترامپ گزارش جدیدی را که گفته بود آمریکایی هایی را که در جنگ جان خود را از دست داده اند «بازنده» و «مکنده» نامیده است، به طور مفاخر تکذیب کرد.

“من حاضر خواهم بود به هر چیزی که من هرگز گفتم که در مورد قهرمانان سقوط کرده ما قسم می خورم. کسي نيست که بيشتر بهشون احترام بذاره بنابراین، من فقط فکر می کنم این یک چیز وحشتناک و وحشتناک است.» او به خبرنگاران گفت، در حالی که پنج شنبه شب از یک تجمع فرودگاهی در لاتروبه پنسیلوانیا بازگشت.

اوایل عصر توییت کرد: «من هرگز سربازان بزرگ افتاده مان را چیزی غیر از قهرمانان نامیدم. این بیشتر ساخته شده است تا اخبار جعلی داده شده توسط شکست های نفرت انگیز و حسود در تلاش شرم آور برای تحت تاثیر قرار دادن انتخابات 2020!”

این مقاله که روز پنجشنبه منتشر شد و توسط سردبیر آتلانتیک در رئیس جفری گلدبرگ گزارش شده است، به چهار منبع ناشناس با آگاهی دست اول از نظرات آقای ترامپ استناد می کند. می گوید رئیس جمهور سفر خود به گورستان آمریکایی آیسنه مارن در نزدیکی پاریس را در سال ۲۰۱۸ تا حدودی لغو کرد زیرا معتقد بود تفنگداران دریایی که در نبرد بلو وود در طول جنگ جهانی اول جان خود را از دست دادند «مکنده» بودند. بر اساس این گزارش آقای ترامپ گفت: چرا باید به آن گورستان بروم؟ پر از بازنده است.»

آقای ترامپ این موضوع را تکذیب کرد و گفت: «من آماده رفتن به مراسم بودم» اما آب و هوا مانع از حضور او شد.

“آن را در مورد باران به عنوان سخت به عنوان من تا کنون دیده ام. و در بالای آن خیلی خیلی مه آلود بود. و هليکوپتر نتونست پرواز کنه . این یک پرواز بالگرد نسبتا طولانی بود، اما رانندگی بسیار طولانی بود.» سرویس مخفی، او گفت، به او گفت: “شما نمی توانید این کار را انجام دهید.” دو ساعت و نیم بود، دو ساعت رانندگی.» آقای ترامپ گفت که پاسخ داده است: «من می خواهم این کار را بکنم.» گفتند: نمی توانید. هیچ راهی نبود که بتوانم این کار را انجام دهم.» او همچنین به خبرنگاران گفت: من با همسرم صحبت کردم، گفتم از این متنفرم، برای رفتن به آن مراسم به اینجا آمدم. … گفتم احساس وحشتناکی دارم و این پایان آن بود.

روند اخبار

به نظر می رسید رئیس جمهور در مورد منابع گمانه زنی می کند: «احتمالا ً این چند نفر هستند که در دولت شکست هایی بوده اند که من از شر آن خلاص شدم. نميتونستم به اندازه کافي سريع از شرشون خلاص بشم . يا همين الان ساخته شده بود . اما این غیر قابل تصور است.”

رئیس جمهور گفت: «هر کسی که – اگر واقعاً وجود داشته باشند – اگر مردم واقعاً وجود داشته باشند که این را می گفتند، زندگی پایینی هستند و دروغگو هستند.»

هوگان گیدلی که در حال حاضر دبیر مطبوعات ملی کمپین ترامپ است، در سفر به فرانسه به عنوان معاون دبیر مطبوعاتی کاخ سفید با رئیس جمهور سفر کرد. گیدلی در یک مصاحبه تلفنی این گزارش را تکذیب کرد.

“این یک دروغ عجیب و غریب منزجر کننده است. من اونجا بودم . رئيس جمهور هيچوقت اينو نگفت . و او حتی به چنین فکر رذل فکر نمی کرد زیرا من از دانش دست اول می دانم که رئیس جمهور کاملا ً مردان و زنان شجاع ارتش آمریکا را دوست دارد، احترام می بگذارد و احترام می بگذارد.»

او همچنین منابع ناشناس ذکر شده در این گزارش را کوبید و گفت: «این منابع ضعیف، رقت انگیز، بزدلانه، بدون دانش دست اول، شجاعت و نجابت برای قرار دادن نام خود به آن اتهام دروغین را ندارد زیرا می دانند که چقدر کاملاً کنفشانی است.»

کایلی مک نانی، وزیر مطبوعات کاخ سفید نیز روز جمعه نیز گزارش آتلانتیک را به شدت تکذیب کرد و گفت این گزارش بر اساس «چهار منبع ناشناس بزدلانه است که احتمالا حتی وجود ندارند.»

مارک اسپر وزیر دفاع در واکنش به این مقاله بیانیه ای صادر کرد که انکار نبود. اسپر در جریان اتفاقات مورد نظر در فرانسه بود اما هنوز وزیر دفاع نبود. در آن زمان جیمز ماتیس هنوز وزیر دفاع بود.

رئیس جمهور ترامپ بیشترین احترام و تحسین را برای اعضای نظامی، کهنه سربازان و خانواده های ملت ما دارد. به همین دلیل است که او برای پرداخت بیشتر و تأمین بودجه بیشتر برای نیروهای مسلح ما مبارزه کرده است.»

يک مقام ارشد دفاعی می گويد اسپر در جريان اتفاقات مورد نظر در فرانسه بود، و يادآور می شود که آب و هوا بد بوده است. در آن زمان به گفته این مقام آگاه بود که پرواز به دلایل آب و هوایی لغو شده است و تا زمانی که داستان شکست، هیچ ادعای دیگری مانند ادعاهای اقیانوس اطلس نشنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر