مغلوب ساختن پیشی جستن اعزام بیشتر ماموران فدرال تحت عنوان “قانون و نظم” فشار

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل ویلیام Barr چهارشنبه اعلام کرد که ماموران فدرال خواهد خروش به شیکاگو و آلبوکرک برای کمک به مبارزه با افزایش جرم و جنایت در حال گسترش دولت مداخله در محلی اجرای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اجرا می شود برای انتخاب مجدد تحت یک ‘œlaw-و-نظم” � گوشته.

صدها نفر از ماموران فدرال در حال حاضر فرستاده شده به کانزاس سیتی میزوری برای کمک به سرکوب یک رکورد در افزایش خشونت های پس از اثر تیراندازی یک پسر جوان وجود دارد. ارسال ماموران فدرال برای کمک به محلات غیر معمول نیست. Barr اعلام کرد مشابه افزایش تلاش در دسامبر به مدت هفت شهرستانها که تا به حال دیده می شود خونتان خشونت است.

                                                                                                                                                                                                                       

معمولا وزارت دادگستری می فرستد عوامل خود را تحت چتر مانند عوامل از دفتر از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره و یا آژانس مبارزه با مواد مخدر. اما این افزایش تلاش خواهد شد شامل حداقل 100 Department of Homeland Security تحقیقات ماموران مشغول به کار در این منطقه که به طور کلی انجام قاچاق مواد مخدر و سوءاستفاده کردهاند.

DHS افسران در حال حاضر اعزام شده است و به پورتلند اورگان و محلات دیگر برای محافظت از اموال فدرال و بناهای تاریخی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است مورد تلاش های معترضان به دست کشیدن پایین مؤتلفه اساسنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مرتبط است به رشد خشونت در خیابان ها با اعتراضات نژادی و بی عدالتی هر چند عدالت کیفری کارشناسان می گویند سنبله سرپیچی توضیح آسان با اشاره به بی سابقه لحظه ای این کشور زندگی می کنند از طریق یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 140,000 آمریکایی, تاریخی, بیکاری, stay-at-home سفارشات یک جرم حساب بیش از مسابقه و پلیس با خشونت شدید استرس و حتی آب و هوا. و در مقایسه با دیگر سالها, جرم پایین است به طور کلی.

مقامات محلی شکایت کرده اند که این موج در فدرال عوامل تنها به تشدید تنش ها در خیابان.

تصمیم به اعزام ماموران فدرال به شهرهای آمریکا در حال پخش است در hyper-سیاسی لحظه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا نشان دهد او یک ‘œlaw-و-نظم” � جمهور و نقاشی دموکراتیک به رهبری شهرستانها به عنوان خارج از کنترل است. با کمتر از چهار ماه قبل از روز انتخابات, تهمت در خدمت شده است تا هشدار دادند که خشونت را بدتر کند اگر خود را دموکراتیک رقیب جو بایدن انتخاب شده است در ماه نوامبر به عنوان او تلاش می کند را به نفع خود بیش از رای دهندگان که می تواند تحت تأثیر این پیام.

                                                                                                                                                                                                                       

اما ناآرامی های مدنی در پورتلند تنها پس از تشدید ماموران فدرال وجود دارد متهم از دستگاه های همزن مردم دور بینام اتومبیل بدون احتمالی مورد.

سنبله در جرم است ضربه سخت در برخی از شهرستانها با منابع در حال حاضر نازک کشیده از این بیماری همه گیر. اما این حرکت به ارسال نیروهای فدرال در ابتدا رد شده توسط رهبران محلی.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot بعد گفت که او و دیگر مقامات محلی حال صحبت با مقامات فدرال و به درک می آیند.

‘œI شده ام بسیار روشن است که ما خوش آمدید, واقعی, همکاری,’� دموکراتیک شهردار گفت: پس از صحبت با مقامات فدرال. ‘œBut ما خوش آمدید دیکتاتوری. ما خوش آمدید استبداد و ما خوش آمدید خلاف قانون اساسی دستگیری و بازداشت ساکنان ما. این چیزی است که من را تحمل نمی کند.’�

در نیومکزیکو در ضمن دموکراتیک انتخاب مقامات هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر هر گونه برنامه های احتمالی برای ارسال ماموران فدرال به دولت با وزیر بهداشت ، مارتین هاینریش خواستار Bernalillo County Sheriff مانی گونزالس خواهد شد که در کاخ سفید در روز چهارشنبه به استعفا.

‘œInstead از همکاری با آلبوکرک اداره پلیس کلانتر دعوت رئیس جمهور stormtroopers به آلبوکرک’� این سناتور دموکرات در بیانیه ای گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

اما فدرال تفنگ جرایم به طور کلی حمل و مجازات های بسیار سنگین تری نسبت به جنایات دولت – و در مقیاس بزرگتر تحقیقات فدرال است که می تواند عبور از خطوط دولت تمایل به ایجاد یک تاثیر بزرگ.

وزارت دادگستری بازپرداخت خواهد شد شیکاگو 3.5 میلیون دلار برای اجرای قانون محلی کار در فدرال نیروی کار. از طریق یک جداگانه فدرال صندوق شیکاگو دریافت $9.3 میلیون نفر به استخدام 75 افسران جدید.

دو ده عوامل فرستاده خواهد شد به آلبوکرک و دولت ساخته شده در دسترس 1.5 میلیون دلار در بودجه برای Bernalillo County Sheriff بخش برای پنج جدید نمایندگان و $9.4 میلیون برای 40 جدید آلبوکرک افسران.

در شهر کانزاس بالا دادستان فدرال گفت: هر گونه عوامل درگیر در یک عملیات به منظور کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز در منطقه خواهد شد به وضوح قابل شناسایی در هنگام دستگیری بر خلاف آنچه که دیده شده است در پورتلند.

‘œThese عوامل نمی تواند گشت زنی در خیابان’� آمریکا وکیل تیموتی پادگان گفت. ‘œThey نمی خواهد جایگزین و یا غصب قدرت محلی افسران.’�

عملیات Legend – نام بعد از 4 سال افسانه Taliferro بود که به ضرب گلوله در حالی که خواب در شهر کانزاس آپارتمان در اواخر ماه گذشته – اعلام شد در تاریخ 8 ژوئیه. اولین دستگیری آمد در اوایل این هفته.

پادگان گفته است که اضافی 225 ماموران فدرال از FBI و DEA ع و خدمات مارشال ایالات متحده پیوستن به 400 عوامل در حال حاضر مشغول به کار و زندگی در منطقه کانزاس سیتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رو به رشد مقاومت مواجه در پورتلند. چندین پرونده های حقوقی واصل شده اند بازجویی دولت فدرال قدرت به استفاده گسترده پلیس قدرت در شهرستانها. یک کت و شلوار ظ روز شنبه می گوید ماموران فدرال در حال نقض معترضان 10th اصلاح حقوق با درگیر شدن در فعالیت های تعیین شده برای دولت های محلی و ایالتی.

اورگان دادستان شکایت کرد هفته گذشته درخواست یک قاضی برای جلوگیری از ماموران فدرال’ اقدامات است. دولت استدلال کرد که نقاب عوامل دستگیر شده بود مردم در خیابان ها بدون علت احتمالی و دور از ایالات متحده دادگاه که تبدیل به یک هدف خرابکاری.

مقامات فدرال با این حال گفت: دولت و مقامات محلی شده بود تمایلی به کار با آنها را برای جلوگیری از خرابکاری و خشونت علیه ماموران فدرال و ایالات متحده در دادگاه است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مایکل تارم در شیکاگو و مایکل بالسامو در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de