مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک Kimberly Guilfoyle تست مثبت برای Coronavirus

کوه راشمور یادبود ملی S. D. (CBS/سی ان ان) — Kimberly Guilfoyle — دوست دختر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور و بالا جمع آوری کمک برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین که توسط همسر سابق کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom — دارای آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به بالا رسمی برای کمیته او منجر می شود.

“پس از آزمایش مثبت, Kimberly شد بلافاصله جدا شده به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض هر” گفت: Sergio Gor رییس ستاد برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی کمیته مالی. “او به خوبی انجام خواهد شد و مجددا برای اطمینان از تشخیص صحیح است پس او را بدون علامت است اما به عنوان یک احتیاط را لغو تمام برنامه های آینده. Donald Trump Jr مورد آزمایش قرار گرفت منفی بلکه به عنوان یک اقدام احتیاطی نیز خود جدا و لغو تمام وقایع عمومی.”

Guilfoyle آزمایش مثبت در داکوتای جنوبی قبل از او مجموعه ای به حضور رئیس جمهور رویداد در کوه راشمور یک فرد آشنا با این موضوع و یک کمپین منبع آشنا با این موضوع گفت.

Guilfoyle بود و نه با رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور تا کنون آزمایش منفی, فرد آشنا با این موضوع گفت. که منبع گفت Guilfoyle تا به حال نداشته اخیر در تماس با رئیس جمهور اما او در Tulsa, اوکلاهما و پشت صحنه برای تجمع وجود دارد و همچنین در خود رویداد در ققنوس.

Guilfoyle را تست مثبت بود, اولین گزارش نیویورک تایمز.

سابق ایسنا شخصیت Guilfoyle فرض بر این نقش در اوایل این سال از ملی مرجعیت و تهمت پیروزی کمیته مالی که در آن او است و اعتبار با گسترش صفوف خود را از جمع آوری اعانه.

Guilfoyle و تهمت جونیور شده در بالا در منطقه دشت میزبانی بالا-دلار جمع آوری اعانه برای چند روز, مردم آشنا با این موضوع گفت.

Guilfoyle است “شده است با تعداد زیادی از این کمپین اهدا کنندگان” در روزهای اخیر یک منبع آشنا با این موضوع گفت.

صورتحساب به عنوان یک “کوه وست تگزاس عقب نشینی” یک رویداد رخ داده در Gallatin, دروازه, مونتانا, از شنبه تا پنجشنبه با توجه به یکی از مردم است.

رویداد دیگری بود که در صورتحساب یا لیست به عنوان “سریع شهر خلاصه عقب نشینی” در سریع شهرستان داکوتای جنوبی, از دوشنبه تا جمعه.

مردم گفت Guilfoyle دیده نمی شد با پوشیدن ماسک در حوادث.

متولد و بزرگ شده در سان فرانسیسکو Guilfoyle ازدواج زمان فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom زمانی که او یک عضو از شهرستان هیئت ناظران در سال 2001. Newsom انتخاب شد شهردار سان فرانسیسکو در سال 2003 و زن و شوهر از هم طلاق گرفته در سال 2006.

او اولین فرد نزدیک به رئیس جمهور برای تست مثبت برای ویروس. یک عضو نیروی دریایی است که به عنوان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی valets آزمایش مثبت است. علاوه بر هشت مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرفت تیم کارکنان بودند که در تولسا آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

همه از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان که مشغول به کار در این تجمع در تولسا شد quarantining هفته گذشته پس از برقراری ارتباط با چندین همکاران که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus سی ان ان گزارش داد در آن زمان است. کمپین دستیاران در حال آزمایش قبل از حوادث در هر تهمت و کمپین پروتکل های ایمنی.

File Photo of Gavin Newsom and Kimberly Guilfoyle

گاوین Newsom چپ و همسرش, Kimberly Guilfoyle در PlumpJack کارخانه شراب سازی در اوک در سال 2002. (AP Photo/اریک Risberg)

اخبار Guilfoyle را تست می آید نه طولانی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور تصاویر ارسال شده که به دروغ به پیشنهاد کرد که ماسک و پوشش صورت نمی کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس بسیار مسری.

کارشناسان می گویند با پوشیدن یک ماسک و یا دیگر چهره پوشش می تواند به کاهش انتقال Covid-19 تا آنجا که 50%.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور نوشته شده یک تصویر در Facebook یک آزمایشگاه که در آن دانشمندان مشغول به کار در برخی hazmat مناسب شناخته شده به عنوان فشار مثبت مناسب. متن بر روی تصویر می گوید: “این چیزی است که virologist پوشیدن برای محافظت از خود را از یک ویروس است. نگران نباشید ، خود را bandana احتمالا با این نسخهها کار بیش از حد.”

تصویر از 2017 و گرفته شده در ووهان موسسه ویروس شناسی در ووهان در مرکز چین هوبئی.

در ارسال تصویر تهمت جونیور نوشت: “جامد نقطه است.” پست دریافت کرده است بیش از 40 ، 000 سهام و بیش 69,000 واکنش on Facebook.

کپی رایت © 2020 سی ان ان. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de