واشنگتن (AP) —آمریکا ممنوعیت سفر به ایران در پاسخ به شیوع کروناویروس جدید و بالا بردن هشدار سفر به کشورهای ایتالیا و کره جنوبی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام محدودیت های جدید و هشدارهای به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 22 نفر در آمریکا زده شده با کروناویروس جدید و موارد اضافی هستند “احتمال دارد.” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که او با توجه به محدودیت های اضافی از جمله بسته شدن مرز ایالات متحده با مکزیک در پاسخ به این ویروس گسترش یافته است.

“ما می خواهیم به کاهش میزان سفر به و از بسیاری نهفته مناطق” گفت: “الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی. “این یک پایه مهار استراتژی است.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت Anthony Fauci (L), آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس (2L) و مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رابرت Redfield (R) نگاه کنید در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در COVID-19, coronavirus شیوع در کاخ سفید در واشنگتن دی سی در فوریه 29, 2020. (عکس توسط روبرتو اشمیت/خبرگزاری گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه یک به روز رسانی ویروس پس از اولین گزارش, آمریکا مرگ سه شنبه یک زن او را به عنوان توضیح داده شده در اواخر 50s و پزشکی بالا خطر است. رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری وجود دارد گفت: “هیچ شواهدی از لینک به سفر” در مورد زنی که درگذشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سالم آمریکایی ها باید قادر به بازیابی اگر آنها قرارداد جدید ویروس به عنوان او تلاش برای اطمینان بخشیدن به آمریکایی ها و بازارهای جهانی spooked توسط virus تهدید.

روز جمعه مقامات بهداشت تایید یک مورد دوم از کروناویروس در آمریکا در یک فرد که نمی سفر بین المللی و یا تماس نزدیک با هر کسی که تا به حال ویروس. ایالات متحده در مجموع حدود 60 مورد تأیید.

اما تهمت تشویق آمریکایی ها به تغییر روال زندگی روزانه خود را گفت: “هیچ دلیلی برای ترس و وحشت در همه.”

او افزود: نبود تغییر در روال خود را یا نه. “شما در حال صحبت کردن در مورد 22 نفر در حال حاضر در کل این بسیار وسیع کشور است. من فکر می کنم ما می تواند در شکل بسیار خوب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کرد یک روز پس از محکوم کرد انتقاد از خود و پاسخ به تهدید به عنوان یک “جعل” پخته سیاسی خود را دشمنان. صحبت کردن در یک رالی در کارولینای جنوبی او را متهم دموکرات “سیاسی” coronavirus تهدید و افتخار در مورد اقدامات پیشگیرانه او دستور داد در تلاش برای نگه داشتن این ویروس که در چین نشات گرفته از گسترش در سراسر ایالات متحده است. این مراحل عبارتند از: جلوگیری از ورود توسط بسیاری از اتباع خارجی که به تازگی به چین سفر.

“آنها سعی کردند استیضاح جعل. … این جدید خود را جعل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دموکراتیک فسخ از دولت خود coronavirus پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه گفت او هنوز در تلاش برای به حداقل رساندن خطر ویروس.

“دوباره, جعل استفاده شد در احترام به دموکرات ها و چه آنها گفت:,” او گفت:.

برخی از دموکرات ها گفته اند که تهمت می تواند عمل کرده اند هر چه زودتر به تقویت ایالات متحده در پاسخ به این ویروس. دموکرات و جمهوری خواه مجلس نیز گفت: درخواست خود را برای اضافی $2.5 میلیارد دلار برای دفاع در برابر ویروس کافی نیست. آنها به نشانه های آنها ارائه خواهد شد قابل ملاحظه ای بیشتر از بودجه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دموکرات ها می خواهند او را به شکست و استدلال کرد که گام های او را گرفته اند تا کنون نگه داشته و موارد را به حداقل برساند و مانع از ویروس مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

(کپی رایت© 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی یا توزیع شود.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de