لس آنجلس (CBSLA) – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سهشنبه عفو لس آنجلس تاجر میلیاردر و نیکوکار مایکل Milken که در خدمت دو سال زندان در اوایل 1990s برای تجارت خودی و سپس به یافت می شود غیر انتفاعی سانتا مونیکا بر اساس hariri.

فایل — مایکل Milken صحبت می کند در طول hariri کنفرانس جهانی در بورلی هیلتون هتل 3 مه 2017. (گتی ایماژ)

صحبت با خبرنگاران صبح روز سه شنبه در واشنگتن دی سی — درست قبل از سوار شدن یک نیروی هوایی برای چهار روز جمع آوری کمک های مردمی نوسان از طریق جنوب کالیفرنیا — آقای ترامپ گفت که 73 سال Milken “شدت رنج می برد.”

“ما مایک Milken که رفته در اطراف و انجام یک کار باور نکردنی جهان, با همه پژوهش های خود را بر سرطان و او را از این انجام داده بود و او به شدت رنج می برد” آقای ترامپ گفت. “او به پرداخت یک قیمت پرداخت می شود بسیار دشوار قیمت. اما او در حال انجام یک کار باور نکردنی.”

Milken یکی از 11 نفر بودند که اعطا عفو شنبه در میان آنها سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich و سابق San Francisco 49ers صاحب ادوارد DeBartolo جونیور

Milken رز به شهرت در سال 1980 کار خود را در بالا و عملکرد بازار اوراق قرضه در وال استریت بانک درخل برنهام لمبرت. او مجرم شناخته شد و در سال 1989 در خودی-تجارت اتهامات اما در نهایت التماس کرد گناه را به انواع اوراق بهادار نقض. او در ابتدا محکوم به 10 سال زندان اما حکم او بود و بعد کاهش به کمتر از دو سال.

در بیانیه روز سه شنبه در کاخ سفید نوشت, در بخش:

“آقای Milken بود به اتهام در کیفرخواست ادعا که برخی از نوآورانه خود را تامین مالی مکانیسم شد در واقع طرح های جنایی. از اتهامات عنوان شده علیه آقای Milken واقعا رمان. در واقع یکی از سرب دادستان بعدها اعتراف کرد که آقای Milken متهم شده بود با تعداد زیادی از ویژگی های جرم و نقض مقررات که تا به حال قبل از هرگز شده است و متهم به جرائم. هر چند او در ابتدا قول داد برای مبارزه با اتهامات عنوان شده علیه آقای Milken در نهایت pled گناه در مقابل دادستان انداختن اتهامات علیه خود را برادر کوچکتر. به عنوان یک نتیجه آقای Milken خدمت 2 سال زندان در اوایل 1990s. پس از آزادی آقای Milken اختصاص داده است زندگی خود را به انسان دوستی ادامه کار خیریه که او شروع قبل از کیفرخواست خود را. در طول سال آقای Milken—شخصا و یا از طریق پایه او ایجاد شده—ارائه صدها میلیون دلار در بودجه بحرانی برای تحقیقات پزشکی و آموزش و پرورش و کودکان محروم. آقای Milken را انسان دوستی بوده است به خصوص موثر در مبارزه با سرطان پروستات و اعتبار شده است با صرفه جویی در بسیاری از زندگی است.”

یکی از دادستان ها در Milken مورد بود رودی جولیانی در حال حاضر تهمت شخصی وکیل.

پس از آزادی او از زندان Milken شده است عمده کمک کننده به تحقیقات پزشکی باعث از طریق تاسیس خود را از Milken بنیاد خانواده. وی همچنین از تاسیس hariri اقتصادی فکر می کنم تانک که دارای دفاتر در سانتا مونیکا نیویورک و سنگاپور و واشنگتن ،

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de