رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک شنبه شب در کنفرانس مطبوعاتی او با قرار دادن معاون رئیس جمهور مایک پنس در اتهام تلاش برای مقابله با کروناویروس به عنوان دولت به دنبال برای اطمینان دادن به مردم و در میان بازارهای جهانی شیوع کروناویروس. رئیس جمهور برای صحبت کردن تنها دومین بار از کاخ سفید در نشست خبری اتاق سعی در القای اعتماد به نفس است که دولت او در سلامت بیماری همه گیر.

صحبت با خبرنگاران در حالی که flanked توسط پنس بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و دیگر مقامات در coronavirus نیروی کار رئیس جمهور گفت: خطر ابتلا به آمریکایی ها از این ویروس است که “بسیار کم” حتی به عنوان مراکز کنترل بیماری هشدار آمریکایی ها به آماده شدن برای اختلال در زندگی عادی خود و گسترش ویروس است اگر نه که. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به مخالفت با آن ارزیابی شده است.

“من فکر نمی کنم آن را اجتناب ناپذیر است. آن را احتمالا خواهد شد. آن را احتمالا خواهد شد. این می تواند در یک سطح و یا آن را می تواند در یک سطح بزرگتر. هر چه اتفاق می افتد, ما کاملا آماده” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت:.

کروناویروس ”

بیشتر در Coronavirus

دقیقه پس از رئیس جمهور به پایان رسید او در کنفرانس مطبوعاتی CDC اعلام کرد یک مورد تایید شده از این ویروس در کالیفرنیا در کسی “که بنا به گزارش ها نیست مربوط به تاریخ و یا قرار گرفتن در معرض خود را به دیگری شناخته شده بیمار با COVID-19,” نام رسمی برای این ویروس است که کارشناسان معتقدند در چین نشات گرفته.

US-HEALTH-VIRUS-CHINA
رئیس جمهور تهمت دارای یک کنفرانس خبری با اعضای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در COVID-19 شیوع در کاخ سفید در فوریه 26 سال 2020 است. گتی

آذر باقی مانده است رئیس جمهور coronavirus نیروی کار اما پنس گفت: دولت اضافه خواهد شد و پرسنل به کاخ سفید را به آدرس شیوع و همکاری نزدیک با کنگره برای رسیدگی به این وضعیت است.

دموکرات ها و برخی از جمهوریخواهان نشان می دهد $2.5 میلیارد دلار در بودجه رئیس جمهور با درخواست از کنگره کافی نیست. آقای ترامپ که گفت $2.5 میلیارد دلار است “زیادی” گفت: دولت مایل به صرف “هر چه را مناسب” به آدرس شیوع.

بخشی از این بودجه در حال رفتن به سمت توسعه یک واکسن است که هنوز هم حداقل 12 تا 18 ماه دور موسسه ملی بهداشت, مدیر اندرو Fauci به خبرنگاران گفت:. سناتور شده بود که مشابه برآورد پس از یک جلسه مطبوعاتی در کاپیتول هیل در روز سه شنبه.

“ما نمی توانیم تکیه بر یک واکسن بیش از چند ماه تا یک سال” Fauci گفت.

پیش از آن در روز آذر گفت: در جلسه کنگره که او نمی تواند تضمین کنترل قیمت زمانی که یک واکسن توسعه یافته است موجب نگرانی در مورد قیمت حتی زمانی که یک واکسن است که در دسترس عموم است.

رئیس جمهور وقتی از او پرسیدند گفت: مدارس باید به آماده سازی برای این ویروس به گسترش است.

آقای ترامپ سرزنش کرده رسانه های خبری و دموکرات افغان وحشت به عنوان سهام دچار سه روز از شیب ضرر و زیان بر نگرانی در مورد ویروس’ تاثیر است. پلوسی با انتقاد از رئيس جمهور در پاسخ به این ویروس به عنوان underwhelming و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان این فرصت را شنبه شب برای ضربه زدن در بلندگو تماس با او و بی کفایت و نشان می دهد او چندان قادر به مدیریت خود منطقه.

“او در تلاش برای ایجاد وحشت و وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت” آقای ترامپ گفت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به بیان اعتماد به نفس در رییس جمهوری گفت: رهبر چینی در حال کار “بسیار سخت” برای مبارزه با شیوع. خود رئیس جمهور مقامات بالا مانند مشاور اقتصادی لری Kudlow را بیان آنها فکر نمی کنم چین است که به اندازه کافی شفاف با اطلاعات خود و مسدود کردن آمریکا و مقامات بهداشتی از ورود به کشور.

رئیس جمهور برجسته تلاشهای دولت خود برای صفحه نمایش افرادی که از مناطق پر خطر و توقیف موقت غیر شهروندان از آمدن به ایالات متحده از چین است. که اقدام آقای ترامپ گفت: “بسیار مهم است.

“من تا به حال نه یک تصمیم خیلی زود به مردم را از یک منطقه خاص ما نمی خواهد صحبت در این راه” آقای ترامپ گفت. “ما می تواند صحبت کردن در مورد بسیاری از افراد آلوده شدن. من زمان زیادی از گرما. برخی از مردم به من نژادپرست چون من ساخته شده یک تصمیم گیری خیلی زود است. و ما هرگز انجام می شود که به عنوان یک کشور قبل از اینکه اجازه دهید تنها در اوایل. آن را یک تصمیم جسورانه. تبدیل به یک تصمیم خوب.”

دولت بوده است متناقض در آن اظهارات در مورد این ویروس که گذشته آغاز شده در سال گذشته در چین است. وجود دارد در حال حاضر ده ها هزار از موارد در سراسر جهان و تعداد انگشت شماری در ایالات متحده است.

این قطعه از اطلاعات در مورد این ویروس که از دولت باید در زمان شده است متناقض است.

Kudlow اظهار سهشنبه در CNBC که “ما باید شامل این… من نمی خواهد می گویند مهر و موم شده اما بسیار نزدیک به مهر و موم شده.” و اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گرفتار شده بود ساخت اظهارات نادرست در مورد کوروناویروس در جلسه روز سه شنبه.

در کاپیتول هیل دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان ابراز نا امیدی با مقامات دولت در مورد تناقضات در اطلاعات آنها ارائه. اوباما سناتور جان کندی رشد testy با گرگ که به اشتباه اظهار داشت: آنچه coronavirus مرگ و میر در مقایسه با ویروس آنفولانزا. گرگ نیز شهادت داد که ایالات متحده “چند ماه” به دور از یک واکسن برای coronavirus اما CDC گفت: جدول زمانی نزدیک به 12 تا 18 ماه.

“شما رئیس امنیت داخلی ، شغل شما این است برای امن نگه داشتن ما” کندی گفت: گرگ پس از او نمی تواند پاسخ دهد که چگونه بسیاری از coronavirus موارد انتظار می رود در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im