مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Juneteenth در تولسا به نام “سیلی’

شهر اوکلاهما — سیاه و سفید جامعه و رهبران سیاسی در تماس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حداقل تغییر تاریخ یک اوکلاهما تجمع ضربه-شروع بازگشت او به کمپین گفت که برگزاری این رویداد در Juneteenth روز که نشانه پایان برده داری در امریکا, یک œslap در صورت.’�

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات مورد بحث در پیشبرد ممکن است در واکنش به Juneteenth تاریخ وجود دارد اما هیچ برنامه ای برای تغییر آن وجود مقاومت شدید.

                                                                                                                                                                                                                       

کالیفرنیا ایالت کامالا هریس و تولسا مدنی مقامات در میان رهبران سیاه و سفید, که گفت که این حمله برای مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخاب آن روز – ژوئن 19 – و آن محل – Tulsa, یک شهر اوکلاهما که در سال 1921, سایت آتشین و هماهنگ سفید-در-حمله سیاه.

‘œThis نیست فقط یک چشمک به سفید supremacists – او پرتاب آنها را به یک خوش آمدید, صفحه اصلی, حزب,’� هریس پیشرو مدعی به دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن همسر در حال اجرا توییتی از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع برنامه.

‘œTo انتخاب تاریخ برای رسیدن به Tulsa, کاملا بی احترامی و یک سیلی به حتی اتفاق می افتد,’� گفت: شری قمار اسمیت رئیس جمهور از تولسا سیاه وال استریت اتاق بازرگانی یک سازمان به نام پس از مرفه جامعه سیاه و سفید که سفید Oklahomans سوخته را در سال 1921 حمله.

حداقل قمار اسمیت گفت: این مبارزه باید “آن را تغییر دهید تا شنبه 20 اگر آنها در حال رفتن به آن را داشته باشد.’�

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد این تجمع برنامه ریزی پنج شنبه بعد از ظهر. این می آید به عنوان سخت قانون و نظم موضع به نظر می رسد به سقوط به طور فزاینده ای از همگام سازی با یک نگرانی رو به رشد بیش از سوء استفاده پلیس از آمریکایی های آفریقایی تبار پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس.

                                                                                                                                                                                                                       

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات در دفاع از این تجمع است.

‘œAs حزب از لینکلن خواهان مفتخریم از تاریخ Juneteenth,’� گفت: کاترینا Pierson, مشاور ارشد تهمت کمپین. ‘œPresident مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است یک رکورد از موفقیت برای آمریکایی های سیاه و سفید از جمله بی سابقه نرخ بیکاری پایین قبل از جهانی همه گیر در تمام زمان بالا بودجه برای تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های عدالت کیفری و اصلاحات است.’�

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آگاه بود در پیش است که این تاریخ برای رئیس جمهور بازگشت به تظاهرات شد Juneteenth با توجه به دو کمپین مقامات بودند که مجاز به صحبت علنی در مورد داخلی بحث و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

هنگامی که تاریخ مورد بحث آن شد که بایدن برگزار شده بود جمع آوری کمک از یک سال پیش در Juneteenth. اگر چه انتخاب ژوئن 19 بود به معنای آتش زا برخی از مقاومت بود و انتظار می رود این مقامات گفت. اما مبارزات انتخاباتی بود غافلگیر شده توسط شدت به خصوص زمانی که برخی از ارتباط انتخاب به سال 1921 قتل عام.

برنامه ریزی بسیار پیش بینی گشت تجمع در اوکلاهما یک دولت مغلوب ساختن پیشی جستن برنده به راحتی در سال 2016 مطرح ابرو.

کمپین برداشت Tulsa BOK مرکز با ذکر صندلی ظرفیت 19,199. عرصه Facebook صفحه نشان می دهد سازمان تماس را نشان می دهد وجود دارد توسط خواننده کشور Alan Jackson و دیگر هنرمندان به اواسط ماه جولای با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

عرصه بازاریابی مدیر Meghan خون روز پنجشنبه گفت که او نمی دانست و در عین حال در مورد هر برنامه ای اجتماعی فاصله و یا دیگر coronavirus اقدامات احتیاطی برای مغلوب ساختن پیشی جستن رالی خواهد بود که یکی از بزرگتر تجمعات عمومی در آمریکا در این مرحله از شیوع بیماری است.

کمپین گفته مقامات ایمنی تصمیم گیری خواهد بود ساخته شده در هماهنگی با مقامات محلی. سلب در بلیط وب سایت ثبت نام گفت: شرکت کنندگان به صورت داوطلبانه فرض تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19 و موافقت خود را با برگزاری مبارزات انتخاباتی در قبال هر گونه بیماری است.

این کمپین از مقامات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برداشت اوکلاهما به خاطر ترتیبات ساخته شده می تواند به سرعت برای انواع دلایل: اوکلاهما یک جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه فرماندار; دولت است نه دیدن تعداد زیادی از coronavirus موارد و عرصه شد ‘œturn-کلید’� و به راحتی می تواند باز برای تجمع. علاوه بر این تجمع برگزار خواهد شد تا این شاهراه از یک منطقه برگزار می شود با تشکر. Kendra شاخ یکی از دموکرات ایران با احساس آسیب پذیر است این سقوط.

کمپین مقامات همچنین می خواستم برای برگزاری این تجمع که در آن آنها می توانند همه اما تضمین یک جمعیت بزرگ با وجود coronavirus نگرانی با توجه به مقامات. اوکلاهما یکی از مهمترین و جمهوری متحده در این کشور و مغلوب ساختن پیشی جستن است برگزار شد تجمع وجود دارد به عنوان رئیس جمهور پس از آن خواهد شد به احتمال زیاد تحویل مخاطبان مشتاق و مشتاق به دیدن او مقامات معتقد بودند.

Tulsa, نفت مرکز در امتداد رودخانه آرکانزاس تا به حال خود را در راهپیمایی ها و فیلم ها ویروسی و مزاحم اقدامات پلیس در طول این ماه ناآرامی.

در روز سه شنبه, تولسا پلیس منتشر شد تصویری و گفت: آنها در بررسی ماموران که دستبند به دست بازداشت دو دختر سیاه و نوجوانان برای jaywalking. تصویری از ژوئن 4 حادثه نشان داد افسران دوخته یکی از این دو ناشناس نوجوان معده به پایین بر روی زمین است.

‘œGet خاموش من! من نمی توانم نفس بکشم! من نمی توانم نفس بکشم! من نمی توانم نفس بکشم!’� یک نوجوان فریاد در پلیس تصویری.

‘œYou می توانید تنفس فقط خوب’� افسر پاسخ.

روز دوشنبه یک پلیس تولسا عمده بازی کردن تیراندازی پلیس از آمریکایی های آفریقایی تبار در سراسر کشور با گفتن یک نمایش رادیویی است که از نظر آماری ‘œwe در حال تیراندازی آمریکایی های آفریقایی تبار حدود 24 درصد کمتر از ما احتمالا باید بر اساس جنایات.’�

و در روز چهارشنبه همان روز تولسا شهردار G. T. به bynum استقبال خبری از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع انتخاب به عنوان شواهدی از این شهر در برابر پیشرفت COVID-19, به bynum عذرخواهی کرد برای سخنرانی در مورد 2016 پلیس کشتن یک مرد سیاه و سفید. به bynum گفته بود کشته شد ‘œmore مورد واقعا موذی طبیعت از مواد مخدر استفاده از آن است که در مورد نژاد.’�

در سراسر کشور به عنوان تحقیقات به ارمغان می آورد به نور بیشتر در مورد 1921 قتل عام تولسا به طور فزاینده ای همراه است با داد و بیداد که در آن سفید Tulsans خاک یکسان پر رونق, سیاه, کسب و کار, جامعه, کشتن به عنوان بسیاری از 300 نفر است. بلند اخراج نسل از سفید Tulsans به عنوان یک نژاد ‘œriot” مه 31-ژوئن 1, وقایع مشخص شد در این سال توسط جامعه یادبود.

اوکلاهما سیاه حزب دموکرات مرجعیت و همچنین محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن رالی طرح است. “یک روز کنار به مناسبت آزادی از بردگی مردم نباید خدشه دار با کلمات یا اقدامات نژادپرستانه رئیس جمهور,’� Alicia اندروز گفت.

گروه های اجتماعی قبلا لغو اصلی تولسا Juneteenth جشن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

برخی از Tulsans گفت: آنها برنامه ریزی شده به نوبه خود برای تظاهرات عمومی از مغلوب ساختن پیشی جستن در آن روز. ‘œThere قطعا رفتن به نشان دادن,’� قمار اسمیت گفت.

___

Lemire گزارش از شهر نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسنده Zeke میلر در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de