مغلوب ساختن پیشی جستن شاخه های پایین تغییر نام ارتش پست به نام مؤتلفه رهبران

واشنگتن — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه ریخته و آب سرد روی امکان تغییر نام ارتش تاسیسات به نام مؤتلفه رهبران یک روز پس از یک سخنگوی ارتش گفت: بالا مقامات پنتاگون بودند باز به بحث در مورد انجام این کار.

در یک سری از توییت آقای ترامپ گفت: 10 ارتش پست تحمل نام مؤتلفه ژنرال “باید تبدیل به بخشی از یک آمریکایی میراث فرهنگی و سابقه پیروزی, پیروزی و آزادی است.”

“دولت من حتی نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام از این شکوه و افسانه تاسیسات نظامی” رئیس جمهور گفت:. “ما در تاریخ به عنوان بزرگترین کشور در جهان را نمی توان با دستکاری.”

آقای تهمت بیانیه بود چاپ و توزیع به خبرنگاران در کاخ سفید در روز چهارشنبه جلسه و خواندن توسط کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany از تریبون.

“نشان می دهد که این قلعه بودند به نحوی ذاتا نژادپرستانه و نام خود را نیاز به تغییر کامل بی احترامی به مردان و زنانی که آخرین بیت از آمریکا زمین آنها را قبل از آنها رفت خارج از کشور و جان خود را از دست بودند این قلعه” McEnany به خبرنگاران گفت: اضافه کردن پست ها “شناخته شده برای قهرمانان در آن است که آموزش دیده وجود دارد که مستقر از وجود دارد.”

وقتی پرسیده شد که چه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام دهید اگر کنگره به تصویب یک لایحه که تغییر نام این نظامی پست McEnany گفت: “نمی شود با امضای قانونی که تغییر نام امریکا قلعه.”

رئیس جمهور توییتهایی آمده پس از یک سخنگوی ارتش گفت: روز شنبه که وزیر دفاع علامت Esper و ارتش, منشی, رایان مک کارتی شد “باز به دو حزبی بحث و گفتگو در این موضوع است.”

10 پایگاه ارتش به نام مؤتلفه رهبران عبارتند از: فورت براگ در کارولینای شمالی اردوگاه Beauregard و فورت پووک در لوئیزیانا, Fort Benning و فورت گوردون در گرجستان فورت Rucker در آلاباما فورت هود در تگزاس و فورت A. P. Hill فورت لی و فورت Pickett در ویرجینیا.

در یک مقاله طولانی در اقیانوس اطلس در روز سه شنبه ژنرال بازنشسته دیوید پترائوس استدلال در حمایت از تغییر نام این پایگاه گفت: “طنز آموزش در پایگاه نام برای کسانی که در زمان دست به اسلحه در برابر ایالات متحده و برای حق به بردگی دیگران غیر قابل اجتناب است به هر کسی که توجه دارد.”

“به سادگی قرار دادن Lee, براگ و بقیه مرتکب خیانت, اما مقدار آنها ممکن است مخالف و بیش از آن” نوشت: پترائوس. “اکثر آنها فرسوده از ارتش ایالات متحده و ارتش که نباید بروک هر جشن از کسانی که در خیانت خود به کشور است.”

تماس برای حذف مؤتلفه آثار مجسمه و پرچم از اماکن عمومی باید پرسیده که دهها هزار نفر از مردم از ساحل به ساحل در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی پس از مرگ جورج فلوید, 46, در مینیاپولیس.

هفته گذشته سپاه تفنگداران دریایی آمریکا با صدور بخشنامه به فرماندهان برای “شناسایی و حذف نمایش مؤتلفه نبرد پرچم یا آن تصویر در محل مشترک-دسترسی به مناطق و مناطق عمومی در تاسیسات خود.” نیروی دریایی ایالات متحده گفت: روز شنبه که رئیس عملیات نیروی دریایی دریاسالار مایکل Gilday کارگردانی کارکنان خود را به شروع به کار بر روی یک منظور که منع مؤتلفه پرچم از تمام فضاهای عمومی و مناطق کار در نیروی دریایی تاسیسات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de