مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه $2.2 T محرک پس از سویفت کنگره رای

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا بی سابقه ای 2.2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی و به قانون پس از سویفت و نزدیک به اتفاق آراء اقدام کنگره برای حمایت از کسب و کارهای عجله منابع به سبب ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کمک به تلاش خانواده ها در طول تعمیق coronavirus بیماری همه گیر.

بازیگری با وحدت و حل و فصل نهان 9/11 حملات واشنگتن نقل مکان کرد و به فوریت به بنیادی اقتصادی سقوط آزاد ناشی از محدودیت های گسترده به معنای به سرعت گسترش ویروس است که باید توقیف مدارس بسته کسب و کار آورده و زندگی در آمریکا در بسیاری از مکان ها برای متوقف مجازی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThis ارائه خواهد شد به فوریت نیاز به کمک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به عنوان امضا لایحه جمعه در دفتر بیضی flanked تنها توسط قانونگذاران جمهوری خواه. او با تشکر از اعضای هر دو طرف برای قرار دادن آمریکایی ها œfirst.”

قبلا جمعه ها به خانه نزدیک به اتفاق آرا تصویب رای دادن صدا بعد از مهیجی جلسه انجام شده در امتداد اجتماعی فاصله دستورالعمل های اعمال شده توسط این بحران است. بسیاری از قانونگذاران سرعت به واشنگتن برای شرکت – تعداد آنها متورم و پس از ماوریک جمهوریخواه نشانه های او می خواهم سعی کنید به زور یک تماس رول رای – هر چند ده ها تن دیگر باقی مانده با خیال راحت در خانه خود منطقه.

مجلس سنا با تصویب این لایحه به اتفاق آرا اواخر روز چهارشنبه.

‘œToday ما همه اذعان ملت ما چهره های اقتصادی و بهداشت و درمان اضطراری در ابعاد تاریخی,’� گفت: مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا. او گفت: آمریکایی ها سزاوار کامل بر روی پاسخ دولت ‘œto آدرس این تهدیدات به زندگی خود و امرار معاش خود و آنها به آن نیاز دارید در حال حاضر.�

به 2.2 تریلیون دلار قانون را به سرعت دولت پرداخت 1200 $برای اکثر آمریکایی ها و افزایش مزایای بیکاری برای میلیون ها نفر از مردم از پرتاب کار می کنند. کسب و کارهای بزرگ و کوچک را دریافت کنید وام, کمک های مالی و معافیت های مالیاتی. آن را ارسال بی سابقه ای میلیاردها دلار به آمریکا و دولت های محلی و ملت همه اما ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThis یک زمان است برای بدبینی و یا طعن یا دوم حدس زدن” گفت: عربستان شلاق لیز چنی از وایومینگ. ‘œThis یک زمان به یاد داشته باشید که ما در حال شهروندان بزرگترین کشور روی زمین است که ما را به غلبه بر هر چالش ما با آن مواجه شده اند و ما برای غلبه بر این یکی.’�

با وجود رزرو قوس محافظه کاران پیوست و با ترقی خواهان مانند اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. برای بازگشت این لایحه که نقل مکان کرد و به سرعت از طریق یک کنگره شده است که توفان تعصب است و نه به خودی خود ایمنی بدن به درد و رنج این ویروس ایجاد می شود. مظنونان حمله به دانشگاه جو کانینگهام D-S. C. و مایک کلی R-Pa. جمعه اعلام کرد که آنها می خواهم آزمایش مثبت آوردن تعدادی از آلوده قانونگذاران به پنج.

چای حزب جمهوری خواهان گفت: دستور دولت به شاتر کسب و کار merited اقداماتی که در تضاد با خود کوچک-دولت ایدئولوژی. لیبرال پذیرفته سخاوتمندانه شرکت های بزرگ نجات است که همراه با بزرگتر مزایای بیکاری deferrals از وام های دانشجویی و عظیم افزایش بودجه برای بهداشت و درمان و سازمان های دیگر در پاسخ به بحران است.

‘œI قصد دارم که برای رای دادن به چیزی است که همه چیز در آن است که شکستن قلب من’� گفت: محافظه کار در کنگره دیوید Schweikert R-Ariz.

دو حزبی amity رفت و تنها تا کنون. بالا دموکرات کنگره دعوت نشده بودند به کاخ سفید با امضای مراسم گفت دموکراتیک مشاوران صحبت خواست نامش فاش نشود به توصیف وضعیت.

                                                                                                                                                                                                                       

و در یک بیانیه منتشر شده پس از امضای تهمت اعتراض به تلاش برای ایجاد نظارت کنگره از هزینه های قبض و گفت: دولت ‘œwill ادامه عمل درمان مقررات مانند این که مشورتی و غیر الزام آور است.’�

بسیاری از نمایندگان مجلس با احضار دو حزبی روح 9/11 و تلاش برای مبارزه با تروریسم است. دیگران تمجید و ستایش از نقش کارگران کم درآمد در حفظ کشور و قهرمانی از کارکنان مراقبت های بهداشتی. برخی مانند آیووا دموکرات ابی Finkenauer که فقط یاد گرفته از دو اضافی coronavirus مربوط به مرگ و میر در منطقه نزدیک به اشک.

دیگر نمی تواند خود را مهار انگیزه های حزبی. جمهوری خواهان chided رهبران دموکرات برای تاخیر و مفاد آنها را به عنوان زاید مانند بودجه برای پخش عمومی و هنر; دموکرات گفت: بیش از حد بسیاری از عناصر در حال کمک مالی برای شرکت های بزرگ که ممکن است به آن نیاز دارید.

هنوز هم در یک اتاق به طور فزاینده جمعیت توسط قانونگذاران است که رئیس مهارت اغلب به نظر می رسد حزبی حملات روز جمعه بحث شد قابل توجه ،

‘œWe هیچ وقت به هیجان گفت: Rep. جرالد Connolly, D-Va. “ما هیچ وقت در ایدئولوژیک یا خرده حزبی دعوا. کشور ما نیاز دارد ما به عنوان یک.’�

اجرای رای شامل یک عنصر از درام به دلیل آزادیخواه محافظه کار توماس Massie R-Ky., اعلام کرد قصد دارد به دنبال یک تماس رول رای دادن.

رهبران هر دو حزب متحد برای جلوگیری از آن به دلیل آن را به قانونگذاران به کنگره و یا معیوب خود را به رای گیری پرونده اگر آنها در خانه مانده. به جای آنها ساخته شده مطمئن شوید که به اندازه کافی قانونگذاران حضور در چهار جلسه بلوک Massie حرکت بر اساس قوانین و قانونگذاران گام بی سابقه ای از نشستن در بازدید کنندگان گالری برای ایجاد حد نصاب لازم.

خانه بی درنگ موکول برای یک هفته-زنگ تفریح طولانی خواهد شد اما بعد از بازگشت در بهار به نظر بیشتر شد.

‘œThis لایحه نه تنها یک بسته نجات این تعهد یک تعهد است که دولت شما و افرادی که شما انتخاب برای خدمت به شما انجام خواهد داد همه چیز را ما می توانیم به منظور محدود کردن آسیب و مشکلات شما هر دو در حال حاضر و در آینده قابل پیش بینی’� گفت: رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا.

عظیم مراقبت در عمل آغاز شده به عنوان یک طرح در میان جمهوری خواهان کنترل سنا که به دنبال بیشتر صدا در coronavirus پاسخ تلاش-به ویژه پس از Pelosi یک نیروی غالب در اوایل قانون اعمال مرخصی استعلاجی دستور در کسب و کار.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., استقبال مشارکت دموکراتیک یک هفته پیش و امضا کردن در گسترش عمده ای از بیمه بیکاری, اما تلاش خود را برای مسدود کردن پلوسی و نیروی سریع توافق کردند با خواستههای دموکراتیک برای بزرگ تزریق کمک به دولت ها و بیمارستان ها و همچنین به عنوان مجموعه ای از آیتم های کوچکتر. مک کانل و بالا سنا دموکرات چاک شومر از نیویورک کشتی برای روز همراه با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و دیگر مقامات دولت.

مذاکرات در نهایت تولید یک معامله در اوایل صبح روز چهارشنبه و سنا تصویب این اندازه گیری توسط یک 96-0 رای دادن.

قانون کوتوله قبل از واشنگتن در پاسخ به بحران مانند 9/11, 2008 بحران مالی و بلایای طبیعی است.

عناصر کلیدی در حال تست نشده مانند کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد و پیچیده از برنامه های اعطای وام به کسب و کارهای بزرگتر. تخفیف پرداخت خواهد شد به افرادی که در حفظ شغل خود را. ادارات مانند اداره کسب و کار کوچک و حالت بیکاری سیستم خواهد شد به شدت مشمول مالیات و محافظه کاران که از ترس جدید سخاوتمندانه بیکاری را منصرف بیکاری مردم را از بازگشت به نیروی کار است.

این لایحه به مقدار یک پل وام برای بسیاری از اقتصاد و حمل یک برچسب قیمت است که برابر با نصف اندازه کل 4 تریلیون دلار به علاوه سالانه بودجه فدرال.

این قانون همچنین ایجاد یک $454 میلیارد برنامه برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع امید اهرم تا $4.5 تریلیون دلار در اعطای وام به مضطرب کسب و کار متحده و شهرداری ها.

نیز وجود دارد که 150 میلیارد دلار اختصاص داده شده به سیستم مراقبت های بهداشتی از جمله 100 میلیارد دلار برای کمک به بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کمانش تحت فشار COVID-19 caseloads.

آن را نیز به دنبال تقویت ایمنی خالص برای فقرا و بی خانمان. مدارس و دانش آموزان را تسکین کسب و کار کوچک وام پرداخت خواهد بود به تعویق افتاده. اخراج از عمومی مسکن خواهد بود قرار داده و در تامل است.

جمهوری خواهان با موفقیت فشرده برای حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی طراحی شده برای کمک به شرکت های نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد. شرکت ها نیز قادر خواهند بود به تاخیر پرداخت 6.2% امنیت اجتماعی مالیات بر حقوق و دستمزد. بزرگ فرار مالیاتی برای هزینه های بهره و زیان عملیاتی محدود در سال 2017 مالیات تعمیرات اساسی بازسازی شد در $200 میلیارد دلار هزینه در یک مزیت برای بخش املاک و مستغلات.

بسیاری از افرادی که در قرارداد جدید کروناویروس خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

نویسندگان AP Zeke Miller, مری کلر Jalonick و متی دالی کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im