مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه منظور اجرایی در پلیس احاطه شده توسط اجرای قانون

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت تاکید بر نیاز به احترام و حمایت از اجرای قانون به عنوان او یک فرمان اجرایی را امضا شنبه پرداختن به پلیس اصلاحات در میان ناگهانی از ناآرامی های مدنی. رئیس جمهور به منظور امضا در مرحله در کاخ سفید به باغ گل رز احاطه شده توسط نمایندگان اجرای قانون با هیچ نمایندگان آمریکایی ها تحت تاثیر خشونت پلیس در کاخ سفید را در فهرست شرکت کنندگان.

خانواده های چندین قربانی خشونت پلیس انجام دیدار با رئیس جمهور قبل از امضای قرارداد.

آقای تهمت منظور شکل گرفته است توسط سه اجزای کلیدی: مدارک و صدور گواهینامه پلیس بخش تقویت اشتراک گذاری اطلاعات را بهتر پیگیری ماموران با استفاده بیش از حد از نیروی شکایات و ایجاد خدمات برای پرداختن به سلامت روانی اعتیاد به مواد مخدر و بی خانمانی. اما آن را ندارد بودجه فدرال مشروط به آن اصلاحات اما در عوض به طور بالقوه اولویت برخی از کمک های مالی برای گروه ها که با تمام این دستورالعمل ها.

“کاهش جرم و بالا بردن استاندارد نیست و در مقابل اهداف” رئيس جمهور گفت: از باغ گل رز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه منظور اجرایی در پلیس

رئیس جمهور با تاکید بر او می خواهد اصلاحات را می کند که سازش اقتدار و کار خوب پلیس و گفت: درصد بد پلیس است “tiny.” آقای ترامپ گفت chokeholds باید حد مگر اینکه یک افسر زندگی در معرض خطر است. هفته گذشته رئیس جمهور گفت chokeholds به نظر می رسد “کامل” و “گناه” در ابتدا, اما او می خواهم به طور کلی می خواهم برای دیدن پایان دادن به آنها.

رئیس جمهور نوسان کردن اسکریپت در طول سخنرانی خود خطاب به دولت از اقتصاد و چگونه او معتقد است که آن را به گزاف گویی از coronavirus بحران است. او همچنین به نام مدرسه انتخاب “حقوق مدنی” موضوع از دوران مدرن.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید دوشنبه خود را به “هدف کلی” به منظور اجرایی است که قانون و نظم یک عبارت او توییتی را بارها و بارها در همه کلاه و بدون زمینه در هفته های اخیر.

“ما می خواهیم آن را انجام داده نسبتا عادلانه. ما می خواهیم آن را با خیال راحت انجام می شود,” او گفت:. “اما ما می خواهیم قانون و نظم است. این است که در مورد نظم و قانون اما آن را در مورد عدالت نیز است.”

یک مقام ارشد دولت رسمی به خبرنگاران گفت که آقای ترامپ نیز به درخواست از کنگره برای تصویب و اختصاص بودجه برای پیاده سازی کاخ سفید را از برنامه های.

از حزب دموکرات به رهبری خانه نورد جارو اندازه گیری هفته گذشته که با هدف اطمینان از افسران می تواند پاسخگو سوء رفتار و افزایش شفافیت. خود را اندازه گیری ممنوعیت پلیس chokeholds و بدون دست کشیدن حکم و اصلاحات واجد شرایط ایمنی به آن را آسان تر برای قربانیان سوء رفتار پلیس برای بازیابی خسارت زمانی که قانون اساسی خود حقوق نقض شده توسط پلیس.

ایران با رهبری سنا نیز گر چه هنر خود را قانونی بسته رهبری سناتور ” تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی که به تمرکز پلیس گزارش و پاسخگویی آموزش و روابط.

مرگ جورج فلوید در روز یادبود موجب سراسر کشور و در سراسر جهان — تظاهرات علیه خشونت پلیس. حرکت در پشت تلاش مجلس برای اصلاحات مدنی و مردمی است ادامه داد: در ساخت این هفته پس از.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>