مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه عظیم Coronavirus بسته امداد

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا عظیم امداد لایحه برای پاسخ دادن به قابل توجه اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر پس از آن تصویب شد با رای دادن صدا در خانه در اوایل بعد از ظهر. این لایحه به تصویب رسید به عنوان یک رکورد تعداد آمریکایی ها باید ثبت تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده در صدر چین به عنوان کشور با تایید COVID-19 موارد است.

“من می خواهم برای تشکر از دموکرات ها و جمهوری خواهان برای گرد هم آمدن و قرار دادن امریکا برای اولین بار,” آقای ترامپ گفت: در این مراسم به امضای این لایحه در دفتر بیضی. هیچ دموکرات ها حاضر بودند برای امضای یک دستیار به مجلس نانسی پلوسی تایید او نبود دعوت شده است.

به 2 تریلیون دلار لایحه با حمایت هر دو حزب را با یک صدای رای به این معنی است که قاضی عضو معمولا مجلس با نام “lady” و “nays” از اعضای حاضر در کف و مشخص شد که طرف غالب است. رسیدن به حد نصاب در نظر گرفته شده است در یک صدا رای بنابراین لایحه تصویب ممکن حتی اگر اکثریت قانونگذاران حضور فیزیکی ندارد.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

اما کنگره جمهوری خواه Thomas Massie کنتاکی اعتراض به رای دادن صدا و به نام برای ثبت رای که نیاز به رسیدن به حد نصاب. حد نصاب نیاز به 216 اعضای در حال حاضر در طبقه سهشنبه با نمایندگان مجلس پراکنده در اطراف اتاق و در گالری بازدید کننده باقی می ماند و در فاصله امن.

یک پنجم از همه اعضای حاضر نیاز به افزایش به دوم Massie درخواست برای ثبت رای, اما او نمی دریافت حمایت کافی. این لایحه بود بنابراین با گذشت یک صدا رای و خانه در حال حاضر موکول تا 31 مارس است.

پس خانه بود در حال حاضر در جلسه این هفته خانه رهبر اکثریت Steny Hoyer مطلع اعضای پنج شنبه شب که تصویب این لایحه می تواند نیاز خود را از حضور در کنگره و از او خواست آنها را به بازگشت به واشنگتن است. اعضای با ماشین سفر و یا در نزدیکی-خالی هواپیما به عجله به کنگره.

Massie گفت: Courier-Journal پنج شنبه او با یک “زمان سخت” با مفهوم یک صدا رای پس تنها 218 نمایندگان از 435 باید در حال حاضر به حد نصاب در خانه (به دلیل وجود پنج جای خالی در حال حاضر تعداد لازم برای رسیدن به حد نصاب در حال حاضر 216). او اشاره کرد که 96 از سنا 100 عضو در کنگره برای رای گیری در سنا اندازه گیری.

چندین خانه قانونگذاران خود در قرنطینه به علت قرار گرفتن در معرض به کروناویروس و یا اینکه آنها در حال نشان دادن علائم بیماری است. دو عضو مجلس نمایندگان باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

در اوایل صبح روز جمعه آقای ترامپ انتقاد Massie در دو توییت او را خواستار یک “سوم رای grandstander وجود دارد” و خواستار او را به جدا شدن از حزب جمهوری خواه.

در یک سوم توییت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Massie یک “فاجعه برای آمریکا است.”

امداد اندازه گیری به تصویب رسید در یک 96-0 رای در سنا در اوایل این هفته و پس از مذاکرات طولانی بین رهبر اقلیت سنا چاک شومر و مقامات کاخ سفید. این لایحه گسترش بیمه بیکاری را فراهم می کند پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها و شامل صدها میلیاردها دلار وام و کمک های مالی به شرکت ها و بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی و بیشتر. اصلاحیه پیشنهادی توسط سه جمهوریخواهان تهدید به تاخیر در تصویب این لایحه است اما در امتداد خط حزب.

این لایحه “فاز سه” قانون برای رسیدگی به این بیماری همه گیر. آقای ترامپ امضا کرده است و دو دیگر امداد صورتحساب و ابراز حمایت از این اندازه گیری.

کیمبرلی قهوه ای و ربکا کاپلان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>