مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد به تأخیر انداختن انتخابات بیش از ادعاهای بی اساس در مورد رای توسط ایمیل

واشنگتن — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه مطرح شده امکان به تأخیر انداختن انتخابات عمومی ماه نوامبر بیش از ادعاهای بی اساس که پست الکترونیکی-در-رای گیری خواهد شد دعوت تقلب انتخابات با وجود این واقعیت است که او فاقد قدرت به عقب براند تاریخ نوامبر 3 مسابقه.

با استناد به گسترش پست الکترونیکی-در-رای گیری آقای ترامپ ادعا کرد که انتخابات آینده “خواهد بود که اکثر نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ” و “خجالت بزرگ برای ایالات متحده است.

“تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است.

در حالی که رئیس جمهور ادعا وجود خواهد داشت “جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری” فقط پنج متحده — کلرادو, هاوایی, اورگان, یوتا و واشنگتن خود را انجام انتخابات به طور کامل توسط ایمیل. بیست و نه کشور نیازی به رای دهندگان برای ارائه یک بهانه ای برای رای غایب. بسیاری از دولت های انتخاباتی, اما, اند, بررسی راه هایی برای گسترش رای-توسط-mail در طول coronavirus همه گیر برای اطمینان از ایمنی از رای دهندگان. روز چهارشنبه مرگ و میر در آمریکا به علت COVID-19 پیشی گرفته 150,000 و بیش از 4.3 میلیون مورد گزارش شده در سراسر کشور.

رئیس جمهور ندارد, قدرت تغییر تاریخ انتخابات. قانون اساسی ایالات متحده به کنگره این قدرت را به تنظیم “زمان و مکان و به شیوه ای” از کنگره و انتخابات برای تعیین تاریخ انتخاب کنندگان خواهد رای خود را برای رئیس جمهور. با توجه به مارس گزارش سرویس پژوهشی کنگره, کنگره از سال 1845 “مورد نیاز متحده به تعیین انتخاب کنندگان ریاست جمهوری در روز سه شنبه بعد از اولین دوشنبه ماه نوامبر که نشان دهنده تاریخ است که توسط رای دهندگان در هر ایالت باید در نظرسنجی رای گیری برای رئیس جمهور.”

یک سال 2004 گزارش سرویس پژوهشی کنگره آمده است که “در حالی که قوه مجریه قابل تفویض قدرت در مورد برخی از جنبه های قانون انتخابات این سازمان نیست و در حال حاضر در حال گسترش به محیط و یا تغییر زمان انتخابات است.”

بیشتر از 20 متمم قانون اساسی می گوید رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور نظر نهایی در ظهر روز 20 ژانویه.

آرایش فعلی کنگره با دموکرات ها کنترل خانه و جمهوری خواهان کنترل سنا باعث می شود آن را بسیار بعید است که هر گونه قانون عقب هل دادن تاريخ انتخابات خواهد منتقل می کند.

ایده حرکت انتخابات مواجه شد با شک و تردید توسط کنگره و جمهوری خواهان و از جمله متحدان نزدیک.

سناتور لیندزی گراهام از ایالت کارولینای جنوبی که جوراب با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مناسبت به خبرنگاران گفت: “به تأخیر انداختن انتخابات احتمالا نمی تواند یک ایده خوب” و گفت که او معتقد است مردم می توانند “با خیال راحت رای در فرد در ماه نوامبر است.” سناتور تد کروز از تگزاس در ضمن گفت که او معتقد است “تقلب در انتخابات یک مشکل جدی است” اما فکر نمی کنم انتخابات باید به تعویق افتاد.

سناتور چاک Grassley آیوا تصریح کرد: تاریخ انتخابات تعیین شده توسط کنگره برای چند دهه.

“ما یک کشور بر اساس قانون” گفت: “پس هیچ کس در حال رفتن به تغییر هر چیزی تا زمانی که ما این قانون را تغییر دهید.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است برای هفته ها پیشنهاد می شود که پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به تقلب انتخابات و ادعا 2020 انتخابات خواهد بود “تقلب” از آنجا که کشورهای خارجی می تواند چاپ پست الکترونیکی-در برگه های رای. اما انتخابات گفت: در مهر ماه گذشته که تعدادی از پادمان در محل برای جلوگیری از دخالت خارجی و کارشناسان حقوقی می گویند هیچ مدرکی گسترده رای دهندگان تقلب در ایالات متحده یک پایگاه داده از تقلب در انتخابات موارد وارد شده توسط بنیاد میراث, یک محافظه کار اتاق فکر را نشان می دهد چند نمونه از غایب تقلب انتخابات در میدان نبرد متحده است.

در حالی که آقای ترامپ اغلب شکایت در مورد رای-با-ایمیل این به نظر می رسد برای اولین بار در زمان او پیشنهاد کرده است که حرکت تاریخ از انتخابات. جو بایدناین, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد در آوریل پیش بینی کرد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای به تعویق انداختن انتخابات در روز است.

“علامت گذاری کلمات من — من فکر می کنم او است دیگه سعی کنید به پشت پا زدن انتخابات به نوعی به آمده تا با برخی از دلایل که چرا آن را نمی تواند برگزار شد” بایدن گفت: در جمع آوری کمک. “تصور تهدید به صندوق پست ، در حال حاضر آنچه که در نام خداوند است که در مورد ؟ دیگر از تلاش برای اجازه دهید کلمه است که او را به انجام همه او می تواند آن را بسیار سخت برای مردم به رای دادن. این تنها راهی است که او فکر می کند او احتمالا می تواند برنده.”

هوگان Gidley سخنگوی مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است “فقط بالا بردن سوال در مورد هرج و مرج دموکرات ها ایجاد کرده اند با اصرار خود در تمامی پست الکترونیکی-در رای گیری.”

“جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری دعوت هرج و مرج شدید و تاخیر در نتایج جستجو به عنوان اثبات شده توسط نیویورک کنگره اولیه که در آن ما هنوز هم نمی دانم چه شد که پس از بیش از یک ماه” او در بیانیه ای گفت.

دادستان کل ویلیام Barr فشرده شده توسط دموکرات ها در کمیته قضایی مجلس در جلسه سهشنبه در مورد آقای تهمت ادعای انتخابات خواهد بود “تقلب” و اینکه آیا رئیس جمهور می تواند حرکت تاریخ از انتخابات. دادستان کل قانونگذاران گفت او تا به حال هیچ دلیلی برای باور کردن” در این مسابقه می تواند تقلب و با توجه به تغییر روز انتخابات گفت که او تا به حال “نگاه به سوال که تحت قانون اساسی است.”

آقای تهمت صدای جیر جیر در مورد به تأخیر انداختن انتخابات را وزارت بازرگانی آمریکا گزارش داد که اقتصاد ایالات متحده کاهش یافت و در شکستن رکورد 32.9% نرخ در سه ماهه دوم سال جاری ویرانگر گزارش رئیس جمهور به عنوان او به دنبال پین خود را از انتخاب مجدد در موفقیت اقتصادی خود را از سیاست های اجرایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر