مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق سفر از اروپا به آمریکا برای 30 روز جمعه آغاز

رئیس جمهور تهمت را یک بیانیه به این کشور در مورد پاسخ به کروناویروس شنبه شب اعلام کرد در یک جلسه با بانکداران در کاخ سفید بعد از ظهر چهارشنبه. او انتظار می رود به صحبت در 9 p. m. ET.

“من به طور کامل آماده به استفاده از قدرت کامل از دولت فدرال برای مقابله با چالش های کنونی از CoronaVirus!” رئيس جمهور توییتی گفته می شود. آن است که هنوز روشن نیست چه اقدامات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه, و یا آنچه که او قصد دارد به می گویند در طول آدرس امشب.


چگونه به سازمان دیده بان:

  • چه: رئیس جمهور تهمت باعث می شود بیانیه ای به کشور
  • تاریخ: چهار شنبه, مارس 11 سال 2020
  • زمان: آدرس انتظار می رود که در 9 p. m. ET
  • چگونه به سازمان دیده بان: در O’DONNELL در پخش ویدئو در بالا و بر روی تلفن همراه خود و یا دستگاه پخش آنلاين

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران گفت: جلسه با مدیران بانک در روز قبل از آن که خود را “اولویت شماره یک است سلامت کشور است.” او با اشاره به عدم اطمینان اقتصادی ناشی از شیوع بیش از حد گفت: “اعداد از یک هفته پیش عالی بودند” اما “در حال حاضر ما در حال رفتن به مجبور به انجام کاری است.”

روند اخبار ”

سهام شده اند رو به کاهش بیش از ترس از گسترش ویروس و میانگین صنعتی داو جونز بسته با از دست دادن بیش از 1,400 امتیاز در چهار شنبه بعد از ظهر. سازمان بهداشت جهانی همچنین اعلام کرد روز شنبه که شیوع گسترش در سراسر جهان در حال حاضر می تواند به عنوان یک بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است تا اطمینان آمریکایی ها است که خطر ابتلا به آمریکا به طور متوسط از عفونت باقی می ماند به عنوان شهرهای حرکت برای محدود کردن اجتماعات بزرگ و بیشتر در مدارس و دانشگاه ها اعلام بسته شدن.

اما Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: کنگره در جلسه صبح روز چهارشنبه که ایالات متحده می توانید انتظار برای دیدن بسیاری از موارد در هفته های آینده.

“من می توانم بگویم ما بیشتر موارد و همه چیز بدتر خواهد شد از آنها در حال حاضر” Fauci گفت. Fauci همچنین گفت که coronavirus است “ده بار کشنده تر از آنفولانزای فصلی.”

در طول جلسه با بانکداران یک خبرنگار از سی ان ان پرسید: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه که او می گویند به آمریکایی ها نگران آن است که برخی از اظهارات او مطابقت ندارد کسانی که از مقامات بهداشت در دولت.

“که سی ان ان. خبر جعلی” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im