مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به قطع فدرال کمک اگر مدارس نمی بازگشایی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تهدید به خودداری فدرال پول اگر مدارس نمی بازگشایی در پاییز و او به شدت انتقاد کرد در مقامات بهداشت فدرال بیش از بازگشایی مدرسه دستورالعمل که او می گوید در حال غیر عملی و گران است.

با توجه به توییتر به صدای سرخوردگی خود را تهمت استدلال کرد که کشورها از جمله آلمان و دانمارک و نروژ بازگشایی مدارس “با هیچ مشکلی.” او همچنین با تکرار ادعای خود را که دموکرات ها می خواهند به نگه داشتن مدارس بسته به دلایل سیاسی نه به خاطر هر گونه خطرات مرتبط با کوروناویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

“این Dems فکر می کنم این امر می تواند برای آنها بد سیاسی اگر ایالات متحده مدارس باز قبل از انتخابات ماه نوامبر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “اما مهم است که برای کودکان و خانواده ها است. ممکن است به قطع بودجه اگر باز نمی شود!”

او بلافاصله می گویند آنچه در بودجه او را قطع و یا تحت چه قدرت او را به حرکت می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده و نظرات یک روز پس از راه اندازی تمام تلاش و فشار دولت و مقامات محلی برای بازگشایی این کشور در مدارس و دانشگاه های این سقوط. در رویداد روز سه شنبه بهداشت و آموزش و پرورش مقامات استدلال می کرد که نگه داشتن دانش آموزان در خارج از مدرسه برای ترم پاییز را مطرح بیشتر خطرات بهداشتی از هر گره به کوروناویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de